Pán Srholec , prečo klamete a zavádzate ?

Bezák má diplomaciu podľa Srholca takmer istú …. „Je to už takmer isté, že skončí v diplomatických službách. Je to istý kompromis. Zostane v službách cirkvi, ale už nie na Slovensku,“ uviedol v spravodajstve jednej silne protikresťanskej televízie jeho priateľ a „kňaz“ Anton Srholec….kde je tento kontroverzný pán, silne mediálne exponovaný.

Samotný Bezák pritom len pred pár dňami prezradil, že o službe vo vatikánskej diplomacii, ako to kuvikal kontroverzný kňaz Anton Srholec, neuvažuje. „Je to len zbožné prianie pána Srholca,“ povedal . Zároveň vysvetlil, že si nevie predstaviť, čo by robil v diplomacii, keďže je skôr človekom do terénu.

Chcem sa spýtať, aký má dospelý kňaz dôvod na to, že klame ? Čo počúvam toho pána, vkuse si vymýšľa , sú to drobnosti, ale aj tak. Keď človek prisahá na hračkársku barbie panenku, na čo je to vlastne dobré ? Je mi ho veľmi ľúto a držím mu palce !
Som v pekelnom omyle ?

Európska únia: ideál spoločnej Európy je dnes mŕtvy

19.10.2025

Európska únia: ideál spoločnej Európy je dnes mŕtvy Projekt európskej integrácie bol pôvodne postavený na vízii mieru, spolupráce a spoločného trhu, ktorý mal zabezpečiť prosperitu všetkým členským štátom. No s postupom času sa Európska únia dostáva pod čoraz väčší tlak – nielen zvonka, ale aj zvnútra. Vzrastajúci skepticizmus občanov, nízka účasť vo [...]

Život je cesta, z ktorej sa nedá vrátiť živý.

11.10.2025

Život je cesta, z ktorej sa nedá vrátiť živý. Je to cesta, ktorá ukončuje zásluhy na ceste k Bohu. Život. Najdlhšia a zároveň najkratšia cesta, akú človek absolvuje. Neexistuje mapa, žiadny GPS signál, ani dopravné značky, ktoré by ťa varovali pred slepou uličkou. Ideš, kým môžeš. A čo je najzvláštnejšie – nikto sa z nej nikdy nevrátil, aby povedal, ako to tam [...]

Greifovi narástol hrebienok: Slovenský futbal nepotrebuje rozprávkara, ale tímového hráča. Futbal potrebuje hráčov, ktorí chápu význam poriadku, dochvíľnosti a disciplíny

07.10.2025

Greifovi narástol hrebienok: Slovenský futbal nepotrebuje rozprávkara, ale tímového hráča Slovenský futbal už neraz ukázal, že máme šikovných hráčov, ktorí vedia zaujať aj za hranicami. No skutočná veľkosť futbalistu sa neukazuje len na trávniku, ale aj mimo neho – v pokore, disciplíne a rešpekte k dresu, ktorý nosí. A práve tieto hodnoty, zdá sa, Dominik Greif [...]

Netanjahu, Putin

Putin a Netanjahu v Haagu? Politika neraz prebije právo, ale súdy by mali mať možnosť rozhodnúť, tvrdí expert z Oxfordu

20.10.2025 06:00

Sú ľudia, ktorí vítajú zatykač na šéfa Kremľa Vladimira Putina, ale kritizujú rovnaký postup v prípade izraelského premiéra Benjamina Netanjahua.

Karin Zábojníková, Rapovce

Smetisko pri škôlke, potkany pri kostole. Dedinu pri Lučenci dusí čierna skládka

20.10.2025 06:00

Injekcie, fľaše, fekálie, toaletný papier, ale aj staré postele, pneumatiky, handry či stavebný odpad sa hromadia v obci Rapovce pri Lučenci.

Miloš Zeman

Exprezident Zeman ostáva po operácii hospitalizovaný. Ruší pracovný program

19.10.2025 20:31

Počas desiatich rokoch vo funkcii prezidenta skončil v nemocnici niekoľkokrát.

kim čong un

Kim má o jedného muža menej. Vojak KĽDR dezertoval extrémne nebezpečnou cestou k susedom

19.10.2025 20:24

Ide o prvého vojaka od augusta minulého roka, ktorý spoločnú pozemnú hranicu s Južnou Kóreou prekročil.

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ. Vyhlásenie: Každý môj článok bez rozdielu vyjadruje len názory autora a jeho chápanie popisovanej situácie, ktoré získal v tom-ktorom čase, z jemu dostupných informácií, pričom neobsahuje žiadne tvrdenia. Jeho cieľom nie je znevážiť, haniť, či inak poškodiť žiadny štát, politika, žiadnu, konkrétnu osobu, profesiu, či skupinu osôb, len slobodne vyjadriť svoj názor na danú situáciu, či spoločenský problém.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,350
Celková čítanosť: 8323126x
Priemerná čítanosť článkov: 6165x

Autor blogu

Kategórie

Archív