Založ si blog

EÚ je manželstvo uzavreté v pekle. Odporná nečinnosť kresťanov.

EÚ je manželstvo uzavreté v pekle. Odporná nečinnosť kresťanov.

Desiatky tisíc imigrantov protestovalo v nedeľu večer v Mníchove proti rasizmu a nenávistným prejavom.

„Nedovolíme, aby boli ľudia v našej krajine (Nemecku !!) vyčleňovaní a prenasledovaní. Sme proti pravicovému extrémizmu a nechutným fantáziám o deportáciách. Proti pravicovému extrémizmu imigranti  cez víkend demonštrovali aj na iných miestach Nemecka.

Pre týchto imigrantov-fundamentalistov je svet rozdelený medzi Dar al-Islam – alebo Dom islamu, časti sveta, kde vládne právo šaría, ako je Afganistan a niektoré štvrte Londýna – a Dar al-harb a Dom vojny – krajiny ovládané neveriacimi. Imigranti sú presvedčení, že sú povinní viesť večný džihád, kým sa všetky dar al-harb nepodriadia Alahovi a nebudú začlenené do Dar al-Islamu a celý svet bude spravodlivo usporiadaný v  politicko-náboženskom štáte zvanom kalifát.  Toto je ten istý imperialistický sen, ktorý inšpiroval moslimov v siedmom storočí, aby v priebehu sto rokov po smrti Mohameda dobyli impérium väčšie, než kedy bola Rímska ríša.

Politickým idiotom z EÚ, sa tieto nebezpečné vízie zdajú ako neuskutočniteľné fantázie, no samotným vizionárom sú nielen realizovateľné, ale už prebiehajú a naberajú na sile na celom Západe.

Viď protesty.

 

:.:

El Niño: prečo by ste si mali pamätať toto meno a ako v blízkej budúcnosti zmení naše životy

04.03.2024

El Niño: prečo by ste si mali pamätať toto meno a ako v blízkej budúcnosti zmení naše životy „El Niño prinesie rekordné teplo v roku 2024,“ píše The Verge s odvolaním sa na amerických klimatológov. V najbližších mesiacoch začnú na našej planéte rekordné horúčavy a pre niektoré regióny to bude kriticky nebezpečné. Klimatológovia modelovali vplyv El Niňa v rokoch [...]

Cibuľové šupy cennejšie ako zlato.

01.03.2024

Ivan Jegorov: Cibuľové šupy cennejšie ako zlato. Šupy z cibule obsahujú celý rad hodnotných vlastností, o ktorých väčšina z nás netuší. Moja babka mala krásne vlasy a nikdy nemala žiadne lupiny, pretože si ich umývala odvarom z cibuľových šúp. Odvar sa pripraví jednoducho: hrsť cibuľových šúp sa zaleje pohárom vody, nechá sa variť 5 – 10 minút a odvar sa [...]

Vedenie RTVS musí skončiť, je to hnisavý vred na diabetickej nohe. Preväzy hnisu nepomôžu

01.03.2024

Vedenie RTVS musí skončiť, je to hnisavý vred na diabetickej nohe. Vedomá a organizovaná manipulácia organizovaných zvykov a názorov más je dôležitým prvkom v demokratickej spoločnosti. Tí, ktorí manipulujú tento neviditeľný mechanizmus spoločnosti, tak vytvárajú neviditeľnú vládu, ktorá je skutočnou mocou v našej krajine. Sme ovládaní, naše myslenie utvárané, [...]

Allen Weisselberg

Bývalý finančný riaditeľ Trump Organization sa priznal ku krivej výpovedi. Dostal päť mesiacov väzenia

04.03.2024 22:47

Allen Weisselberg sa priznal ku krivej výpovedi v občianskoprávnom procese, v ktorom je za podvod obžalovaný exprezident Donald Trump.

Izrael / Tunel / Hamas /

Hamas nevie, koľko rukojemníkov v Gaze je ešte nažive

04.03.2024 22:35

Otázka rukojemníkov je stredobodom rokovaní o prímerí v Pásme Gazy, ktoré prebiehajú v Káhire.

Vladimir Putin

Únik nahrávky z Nemecka je podľa Bieleho domu pokus Ruska rozdeliť západných spojencov Kyjeva

04.03.2024 22:07

Prokremeľská RT zverejnila nahrávku, o ktorej tvrdí, že na nej predstavitelia nemeckej armády diskutujú o vojenských úderoch na Moskvou anektovaný ukrajinský Krym.

Télam

Argentínsky prezident Milei nechal zavrieť štátnu tlačovú agentúru Télam. Tvrdí, že je "hlasnou trúbou perónizmu"

04.03.2024 21:15

Podľa zamestnancov je uzavretie agentúry jedným z najhorších útokov na slobodu slova za posledných 40 rokov, teda od pádu vojenskej junty.

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ. Vyhlásenie: Každý môj článok bez rozdielu vyjadruje len názory autora a jeho chápanie popisovanej situácie, ktoré získal v tom-ktorom čase, z jemu dostupných informácií, pričom neobsahuje žiadne tvrdenia. Jeho cieľom nie je znevážiť, haniť, či inak poškodiť žiadny štát, politika, žiadnu, konkrétnu osobu, profesiu, či skupinu osôb, len slobodne vyjadriť svoj názor na danú situáciu, či spoločenský problém.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,206
Celková čítanosť: 7483257x
Priemerná čítanosť článkov: 6205x

Autor blogu

Kategórie

Archív