Páchnuca hniloba Európskej únie.

Páchnuca hniloba Európskej únie

,,Európsku úniu založili prominentní nacisti a kartely, ktoré vybudovali Tretiu ríšu. Sme očitými svedkami tohto tretieho pokusu, ktorý pravdepodobne opäť vyústi do celosvetovej vojny.“

Ten, kto ešte stále žije v poznaní, že 2. svetovú vojnu a ňou privodenú smrť šesťdesiatich miliónov ľudí (z toho 30 miliónov Slovanov) spôsobil akýsi psychopat Hitler, nebude schopný prijať pravdu o tom, že Európsku úniu založili hitlerovi podporovatelia a fašisti.

Najviac skompromitovaní predstavitelia bývalého nemeckého koncernu IG Farben boli v povojnových procesoch s nacistickými zločincami odsúdení na mnohoročné tresty. Po odpykaní týchto trestov, často značne skrátených, však opäť zasadli v predstavenstvách a dozorných radách svojich koncernov, ktoré vznikli povojnovou reštrukturalizáciou pôvodnej IG Farben (BASF, Bayer, AGFA a pod.).

V trezoroch tejto IG sa po vojne našli starostlivo pripravené plány v zložkách „Reorganizácia Rakúskeho chemického priemyslu“ či „Plány hospodárskeho celku Bordeaux – Baku“ alebo „Plánovanie Ruského priemyslu pod nemeckým vedením“. Oficiálne dokumenty Norimberského tribunálu i Amerického kongresu jednoznačne dokazujú, že 2. svetová vojna bola z logistického a technologického hľadiska nielen pripravovaná, ale predovšetkým podporovaná obchodnými kartelmi, kde práve koncern IG Farben patril medzi dominantných hráčov. Obžaloba v Norimbergu nakoniec preukázala, že bez účasti korporácie IG Farben by k Druhej svetovej vojne ani nemohlo dôjsť!

Tu sa dostávame k dnešnej Európskej únii. Nábor kľúčových aktérov pre vznik Európskeho hospodárskeho spoločenstva (bývalé EHS ako predchodca dnešnej Európskej únie) prebiehal už od počiatku v liahni technokratov, ktorí už mali pripravené plány pre povojnové usporiadanie Európy.

Dôsledná kampaň zastierajúca korporačný pôvod oboch svetových vojen, bola nevyhnutnou podmienkou pre tretí pokusu o dobytie Európy. Sme očitými svedkami tohto tretieho pokusu, ktorý pravdepodobne opäť vyústi do celosvetovej vojny. Tentoraz však kolonizácia Európy prebieha pomocou politicko-ekonomických mechanizmov a pod vlajkou bruselskej EÚ. Na pozadí týchto procesov sú však tie isté vplyvné skupiny a ich prapôvodný zámer.

 

ZDROJ – TORDEN

Komunisti budovali. . .

24.06.2025

Komunisti budovali… no … úmorná drina …. pamätám si celkom živo, keď v sobotných, alebo nedeľných televíznych novinách hlásateľka čítala správy že … „Ostrava-tisíce baníkov v ostravsko-karvinskom, uhoľnom revíre nastúpili v sobotu na mimoriadnu smenu, aby našej republike nakopali toľko potrebné uhlie. Praha…tisíce pražanov vyrazili v piatok [...]

Torden : Nebola to Amerika a nebol to ani kolektívny Západ. Svetlo prichádza z východu.

14.05.2025

Pred 80. rokmi sme zvíťazili nad fašizmom. Nebola to Amerika a nebol to ani kolektívny Západ. Boli sme to my Slovania a z nás položil v tejto vojne najväčšiu obetu Ruský ľud. Západ pred Hitlerom kapituloval takmer bez boja. Celá európa mu vtedy kľačala pri nohách. Jedine Stalin sa mu postavil a bol to ruský ľud, ktorý obetoval najviac, aby nás oslobodil. Nebyť Ruska, dnes [...]

Komunistická ČSSR sa držala na kresťanskej mravnej paradigme.

27.04.2025

Komunistická ČSSR sa držala na kresťanskej mravnej paradigme. Bez ohľadu na ateizmus, československá spoločnosť si dokázala zachovať kresťanské korene a bola schopná sa vyvarovať tých zničujúcich procesov, ktoré teraz prebiehajú v Európe a USA. Ani komunistické úrady ČSSR sa neodvážili „vyhodiť do vzduchu mravný základ života spoločnosti. Všetci vieme o [...]

Tomáš Drucker, školstvo, ministerstvo

Strana Hlas ani žiadny jej minister nenavrhoval žiadne krátenie eurofondov samospráve, odkazuje Drucker Migaľovi

04.07.2025 09:45

K uvedenému je možné si vyžiadať záznam z rokovania vlády, ktorý toto preukazuje, zdôraznil Drucker.

požiar nemecko Braniborsko

V Nemecku pre lesné požiare vyhlásili stav núdze. Horí aj na Kréte a v Turecku, z Izmiru hlásia dve obete

04.07.2025 09:37

Odborníci pripisujú narastajúci počet a intenzitu požiarov klimatickým zmenám.

Vláda SR - premiér Robert Fico, ministri a ďalší

Vláda zvoláva mimoriadne rokovanie: hovoriť budú o budúcnosti priemyslu. Na Slovensko tiež mieri vlna vojenských cvičení

04.07.2025 09:35

Vláda sa stretne s viacerými zástupcami najdôležitejších automobiliek vyrábajúcich na Slovensku.

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ. Vyhlásenie: Každý môj článok bez rozdielu vyjadruje len názory autora a jeho chápanie popisovanej situácie, ktoré získal v tom-ktorom čase, z jemu dostupných informácií, pričom neobsahuje žiadne tvrdenia. Jeho cieľom nie je znevážiť, haniť, či inak poškodiť žiadny štát, politika, žiadnu, konkrétnu osobu, profesiu, či skupinu osôb, len slobodne vyjadriť svoj názor na danú situáciu, či spoločenský problém.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,334
Celková čítanosť: 8173841x
Priemerná čítanosť článkov: 6127x

Autor blogu

Kategórie

Archív