Fašisti s maskou liberalizmu
9. februára 2024 08:09,
Prečítané 2 495x,
politolog,
Nezaradené
Fašisti s maskou liberalizmu
Každý z nás už bol niekedy v živote oklamaný. Napokon dennodenne to zažívame od našich liberálných „politikov“. Bezostyšne nás klamú aj ich médiá, ktoré by mali byť strážcami demokracie a nositeľmi pravdy. Sú však iba poslušnými lokajmi liberálno-fašistickej idiokracie.
Fašisti s maskou liberalizmu, je cesta k zániku celej civilizácie. Takto sa spoločnosť nedokáže rozvíjať a bude degenerovať. Tento liberalizmus totiž slobodu zabíja a nastoľuje fašizmus, kde vládne iba kapitál, teda iba sila peňazí. Konajú pod heslom: „Ak mám prachy, tak mám aj slobodu a tým pádom mám aj pravdu.“ Akýkoľvek iný názor je pre nich neprijateľný a neváhajú argumentovať, že ide o ich slobodu. Sloboda ostatných je im ukradnutá. Nejde im o rozvoj našej spoločnosti. Ide im len a len o seba.
.:.:
03.06.2026
Prečo ľudia podporujú slovenského premiéra ? Páči sa im jeho práca a postoje! V dnešnej dobe je politika jednou z najnáročnejších oblastí verejného života. Každé rozhodnutie je pod drobnohľadom médií, podlej a protinárodnej opozície aj verejnosti. Preto si vážim ľudí, ktorí sú ochotní prevziať zodpovednosť za riadenie štátu, aj keď vedia, že budú čeliť [...]
01.06.2026
Brusselu NIE! Niet vrchnosti, iba od Boha. Ale nie každej treba tlieskať. „Nieto vrchnosti, iba od Boha. A tak kto sa protiví vrchnosti, Božiemu zriadeniu sa protiví.“ (Rim 13,1–2) Tento citát svätého apoštola Pavla býva často zneužívaný. Niektorí mocní si z neho robia ochranný štít proti kritike a poslušnosť voči sebe vydávajú za poslušnosť voči Bohu. To je [...]
12.05.2026
RTVS, kedysi hrdá loď verejnoprávneho vysielania, dnes pripomína skôr potápajúci sa parník s kapitánkou, ktorá tvrdohlavo trvá na tom, že ľadovec neexistuje. Pod súčasným vedením sa slovo „reforma“ stalo zakázaným výrazom. Spravodajstvo? To predsa funguje presne tak, ako fungovalo za Dzurindu, Matoviča, Hegera. Proti slovensky. Prečo meniť niečo, čo je dokonale [...]
Politológ, opäť logicky a vecne trápne a hlúpe... ...
Klamete aj Vy, pochopiteľne. ...
Celá debata | RSS tejto debaty