Založ si blog

Šeliga, Gröhling a Čaputová dajte preč svoje politické paprče zo Slovenskej technickej univerzity !

Šeliga, Gröhling a Čaputová dajte preč svoje politické paprče zo Slovenskej technickej univerzity !

Vážení politici, nevyužívajte Jozefa Goebbelsa, ktorý uviedol, že bežná populácia je podstatne primitívnejšia, ako si dokážu inteligenti predstaviť. Propaganda musí byť preto jednoduchá a neustále sa musí opakovať, ideálne je ešte propagandistické kroky rozdeliť na parciálne časti a prezentovať celý program vo veľmi zjednodušenej podobe. Tento princíp bol potvrdený mnohými vedeckými štúdiami.

Vážení politici, ak teda chceme hovoriť o stabilite základných spoločenských vzťahov na škole, nie je možné si ju predstaviť bez silnej stability dua senát – rektor. A práve táto, životne dôležitá stabilita bola na STU nateraz narušená a to i vaším pričinením. Čo chcete odvolať senátorov ? chcete zrušiť STU? Chcete odvolať študentov, ktorým sta na smiech ? Čo vlastne chcete…O čo vám ide…?

Vážení politici, keď hodnotíme historický vývoj akejkoľvek úspešnej univerzity, vidíme, že najväčší rozkvet dosiahli práve tie, kde tieto stabilizované základné vzťahy umožnili sústredenie sa na závažné riešenia problémov, o ktorých sa politikom ani len nesníva.

Vážení politici, viete vôbec čo je pre STU najdôležitejšie ? Hovorí vám niečo, ako generačný výpadok učiteľov v strednom veku ? Nedostatok kvalitného odborného personálu pre podporu hlavných činností školy ? Klesajúci počet študentov a záujemcov o štúdium zo Slovenska ? Pokles záujmu o štúdium náročných technických disciplín, pri ktorých sa vyžaduje matematika, logické či abstraktné myslenie…atď. atď…atď.

Vážení politici, nevoďte rektora STU, seriózneho profesora a pedagóga za nos. Vy mu totižto nesiahate ani po päty s vašimi vydarenými „diplomovkami“ a vlievate mu falošnú nádej.  Zo slušného človeka a vedca si robiť srandu je nekorektné. Myslíte na to, ako sa môže trápne cítiť… a do čoho ste ho vystavili ?..no asi nie, pretože vy máte kožu z hrocha.

Vážení politici, neviete o tom? ak teda neviete, tak sa pakujte z STU.

 

 

Duchovná dospelosť začína, keď prestaneme cítiť potrebu zachraňovať svet.

23.01.2021

Duchovná dospelosť začína, keď prestaneme cítiť potrebu zachraňovať svet. Sv. František kdesi hovoril o tom, že pastier ma smrdieť od oviec. Naopak, pastier ma voňať po nebeských pastvinách a len potom za ním ovce s radosťou pôjdu. Keď bude smrdieť ovčím hnojom, kde potom bude rozdiel medzi pastierom a ovcami? Ako spoznajú, že ich má viesť? Zato ale bude mať veľký [...]

Vakcína vyvinutá v Rusku – EpiVacCorona,  zatiaľ v priebehu testov vykázala 100% účinnosť. Tak prečo svet naďalej prehliada ruské vakcíny?

22.01.2021

… tak prečo svet naďalej prehliada ruské vakcíny? Potom, čo bola vakcína Sputnik V ako prvá na svete zaregistrovaná, západné médiá proti nej začala kampaň. Poukazovali na to, že nebola vyskúšaná, a preto nie je možné povedať, že je bezpečná. Ale! Nehľadiac na indície, že preparát Pfizer má mnoho vedľajších účinkov, táto americká vakcína sa nestala [...]

Kedy viete, že máte do činenia s nevzdelaným kreténom ?

22.01.2021

Kedy viete, že máte do činenia s nevzdelaným kreténom ? Dnes vieme, v čom sú problémy – klíma, migrácia, nesloboda… ale aj ako to odstrániť. Keď nabudúce budete počuť reči, že ľudia sú si rovní , že kultúry sú si rovné, viete s kým mate tu česť. Ak budete počuť, že nejaký mojžiš nám otvoril cestu cez more, viete, že máte do činenia s otrokárom, [...]

testovanie Covid 19 Šamorín sms

Deň ako bez korony

27.01.2021 13:40

V stredu mal začať „veľký kontrolný deň“ a na poštu, do banky, lekárne či natankovať sa bez negatívneho antigénového testu nikto nedostanete.

úmrtie, sviečka, pohreb

Vo veku 72 rokov zomrel novinár Štefan Šimák

27.01.2021 13:15

Šimák v minulosti pôsobil aj ako zástupca šéfredaktora redakcie spravodajstva Slovenského rozhlasu. Bol spoluzakladateľom vydavateľstva 7 PLUS.

Zuzana Čaputová

Svet si pripomína pamiatku obetí holokaustu, pridala sa i Čaputová

27.01.2021 12:15, aktualizované: 13:21

Zvolený deň sa symbolicky viaže k 27. januáru 1945, keď Červená armáda oslobodila koncentračný a vyhladzovací tábor Auschwitz-Birkenau.

taliansko nemocnica koronavírus

Ministerstvo schválilo používanie ivermektínu na boj proti Covidu

27.01.2021 12:14

Liek bude okrem nemocníc dostupný aj v lekárňach na lekársky predpis zatiaľ pol roka.

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ. Vyhlásenie: Každý môj článok bez rozdielu vyjadruje len názory autora a jeho chápanie popisovanej situácie, ktoré získal v tom-ktorom čase, z jemu dostupných informácií, pričom neobsahuje žiadne tvrdenia. Jeho cieľom nie je znevážiť, haniť, či inak poškodiť žiadny štát, politika, žiadnu, konkrétnu osobu, profesiu, či skupinu osôb, len slobodne vyjadriť svoj názor na danú situáciu, či spoločenský problém.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 928
Celková čítanosť: 5638809x
Priemerná čítanosť článkov: 6076x

Autor blogu

Kategórie