Igor Matovič, ak sa uskutoční Globsec, nik nebude brať vážne protipandemické opatrenia tejto vlády. Matovič, alebo to zrušíš, aj keby ako nechceli, alebo choď rovno r*ti.

Igor Matovič, ak sa uskutoční Globsec, nik nebude brať vážne protipandemické opatrenia tejto vlády. Matovič, alebo to zrušíš, aj keby ako nechceli, alebo choď rovno r*ti.

Slováci kvôli pandemickým opatreniam prichádzajú o robotu, o peniaze, o dôstojnosť, o životný komfort. Nie je to výsmech voči všetkým ľuďom na Slovensku, že Globsec na čele s pošukom Rastislavom Káčerom si môže robiť, čo sa im zachce?..za peniaze daňových poplatníkov !!!

Na Slovensku je povolených je maximálne 50 ľudí na akékoľvek podujatie, vrátane usporiadateľov – aké prednášky chce Globsec robiť? Koľko tam bude usporiadateľov, vrátane ochranky?

Globsec 2020 je protizákonný. V republike sú obmedzenia na všetky druhy stretnutí, to platí aj pre Globsec. Nik tu nemôže a nebude stáť nad zákonom!

Ak sa stretnutie GLOBSEC v tomto mimoriadnom čase za týchto prísnych opatrení naozaj uskutoční, ľudia budú kašlať na opatrenia aj na núdzový stav. Buď to platí pre všetkých alebo sa opäť bude medzi ľuďmi „rebelovať“.

Základným motívom konferencie tohto roku má byť cynické heslo “Uzdravme svet spoločne“.

RTVS a jej neschopná riaditeľka. Kto pobozká premiéra má padáka. Kto pobozká progresívca, má hneď mikrofón pri hube.

12.05.2026

RTVS, kedysi hrdá loď verejnoprávneho vysielania, dnes pripomína skôr potápajúci sa parník s kapitánkou, ktorá tvrdohlavo trvá na tom, že ľadovec neexistuje. Pod súčasným vedením sa slovo „reforma“ stalo zakázaným výrazom. Spravodajstvo? To predsa funguje presne tak, ako fungovalo za Dzurindu, Matoviča, Hegera. Proti slovensky. Prečo meniť niečo, čo je dokonale [...]

Riaditeľka RTVS má byť odvolaná. Už to čvirikajú i vrabce na parlamente. RTVS je stále falošný megafón.

11.05.2026

Kríza RTVS: Objektivita zomiera v priamom prenose. Verejnoprávna služba alebo podlý megafón? Verejnoprávne médiá majú slúžiť občanom, nie ideológii, politickým kruhom ani mediálnym módnym trendom. Práve preto je dnes okolo RTVS čoraz väčšia frustrácia a strata dôvery. Mnohí diváci nadobúdajú pocit, že namiesto objektívneho spravodajstva dostávajú selektívny výber [...]

Koza čítala noviny : ropa znamená moc

22.04.2026

Ropa znamená moc – koza čítala noviny Hormuzský prieliv nie je len ďalšia kríza v hlavnej úlohe s agresiou júesej. Je to bod zlomu, kde sa stretáva moc, závislosť a naivita celého sveta. Trumpetová tvrdá línia znamená koniec ústupkov – a priamy tlak na mandarínky, ktoré bez ropy z Perzského zálivu nemôže dýchať. No je tu aj druhý rozmer: civilizačné zlyhanie. Svet [...]

Mark Rutte

Ani z koalície ochotných nesúhlasia. Rutteho plán pre Ukrajinu narazil na odpor

25.05.2026 10:00

Jeden z najväčších podporovateľov Kyjeva v tichosti zmiernil sankcie voči Rusku.

Czech Republic Politics

Tackaví politici v Prahe. Piť či nepiť. Choďte do ... Zakážu si českí poslanci alkohol?

25.05.2026 10:00

V Poslaneckej snemovni sa uvažuje o zákaze alkoholu. Dávnejšie sa jeden z jej členov opil tak, že nedokázal hlasovať. Ako to vyzerá v súčasnosti?

polícia, policajné auto, policajti

Krvavý útok v Turci: Syn údajne pobodal svoju matku

25.05.2026 09:21

Ženu previezli do nemocnice.

Rubio s manželkou, Tádž Mahal, Reuters, NEPOUZIVAT

VIDEO: Marco Rubio s manželkou si urobili ikonickú fotografiu pred Tádž Mahalom

25.05.2026 08:50

Marco Rubio si v rámci svojej štvordňovej cesty do Indie prezrel Tádž Mahal, slávny indický pamätník lásky.

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ. Vyhlásenie: Každý môj článok bez rozdielu vyjadruje len názory autora a jeho chápanie popisovanej situácie, ktoré získal v tom-ktorom čase, z jemu dostupných informácií, pričom neobsahuje žiadne tvrdenia. Jeho cieľom nie je znevážiť, haniť, či inak poškodiť žiadny štát, politika, žiadnu, konkrétnu osobu, profesiu, či skupinu osôb, len slobodne vyjadriť svoj názor na danú situáciu, či spoločenský problém.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,376
Celková čítanosť: 8608899x
Priemerná čítanosť článkov: 6256x

Autor blogu

Kategórie

Archív