Založ si blog

Čaputová nebojíte sa, že na Vás budú ľudia pľuť?

Čaputová nebojíte sa, že na Vás budú ľudia pľuť?

Matovič: Prosím vás, nechoďte na hromadné podujatia. Neorganizujte žiadne rodinné oslavy. Ideme do strašných dní

Konferencia Globsec 2020 Bratislava Fórum má prebehnúť 7-8 októbra, následne má prebehnúť stretnutie Tatra Summit 9-10 októbra. V prvom dvojdni sa majú  v Bratislave hrať na míting, následne majú mať malú dovolenku v Tatrách.

Ako hostia sú okrem iných menovaní Čaputová, Ghebreyesus (ten etiópsky šéf WHO). To je proste maximálna hanba pre tieto dve pseudoosobnosti. Prezidentka sa tam naozaj nehanbí ísť v čase núdzového stavu? Nebojí sa, že na ňu potom budú ľudia pľuť?

Premiér taktiež vyzval na dodržiavanie opatrení, ktoré sa týkajú hromadných podujatí. Vy, milí kultúrnici, športovci a cirkevníci – buďte prosím mimoriadne opatrní pri organizovaní hromadných podujatí, ktoré umožňujú dnešné pravidlá. Viem, že vám je akékoľvek obmedzenie príťažou a vrie vo vás vzbura za slobodu … dnes to však nie je správna chvíľa, verte mi. Nikto nerobí nič naschvál proti vám a verte, že nikto na Slovensku netúži viac po skončení akýchkoľvek ochranných opatrení viac ako ja.

Od dnes je určitý zákaz vychádzania – ale hranice sú otvorené, dokonca aj pre pendlerov. Deravý dáždnik. Riadne deravý.

24.10.2020

Od dnes je určitý zákaz vychádzania – ale hranice sú otvorené, dokonca aj pre pendlerov. Deravý dáždnik. Riadne deravý. Nedá sa síce predpovedať, ako budú názory vlády vyzerať o týždeň, ale teraz platí oficiálne už napevno plán, že je od soboty zákaz vychádzania. A že sa testovať bude, aj keď je to epidemické riziko. Napriek tomu pomôže mať čo najmenej [...]

Celoplošné otestovanie je nezvládnuteľné, je drahé ale hlavne – ničomu podstatnému teraz nepomôže

22.10.2020

Celoplošné otestovanie je nezvládnuteľné, je drahé ale hlavne – ničomu podstatnému teraz nepomôže Preto už je pomaly čas si pripomenúť jednu z najhorších čŕt diktátorov a despocií – túžba po veľkých činoch. Diktátori nie sú zlí, nie nie, oni len chcú vykonať pre svoj ľud čo najlepšie a najväčšie činy. Postaviť hlavné mesto, vykopať nejaký [...]

Lockdown. Jediným slovom môžete predávať, zrádzať a kupovať.

22.10.2020

Lockdown. Jediným slovom môžete predávať, zrádzať a kupovať. Rovnako vtipné a hlúpe aj pri slove „telefón“. Teraz v slovenčine je to „lockdown“. A telefónni operátori zostali. Prečo? Odkiaľ pochádza „telefónny operátor“, ak bolo zrušené slovo „telefón“. Čo by ste teda mali zavolať telefónnemu operátorovi? Lockdown? Je človek hlúpy? Prečo [...]

koronavírus, Taliansko, Turín

ONLINE: Pre opatrenia proti vírusu Európania strácajú nervy

27.10.2020 06:00, aktualizované: 06:59

Nové sprísnené opatrenia nesie veľa Európanov ťažko. V Taliansku vyšlo do ulíc niekoľko stoviek ľudí, skončilo sa to potýčkami s políciou.

Igor Matovič,

Na veľké testovanie chýbajú zdravotníci, musí sa stihnúť za dva dni

27.10.2020 06:00

Len dva dni sú vyhradené na to, aby sa po pilotnom testovaní v štyroch okresoch plošne otestovalo celé Slovensko.

Donald Trump a Amy Coneyová Barrettová

Barrettová sa stane sudkyňou Najvyššieho súdu USA, Senát ju schválil

27.10.2020 03:40

Americký Senát v pondelok definitívne schválil nomináciu Amy Coneyovej Barrettovej na post sudkyne Najvyššieho súdu Spojených štátov.

pocasie-27-10-2020

Rozčesnuté Slovensko. Na jednej strane mrholenie, na druhej slnko

27.10.2020 00:00

Kde sa vyčasí, tam bude príjemné teplo. Časť Slovenska však bude zahalená oblakmi a môže aj spŕchnuť. Kde je na to šanca?

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 873
Celková čítanosť: 5346402x
Priemerná čítanosť článkov: 6124x

Autor blogu

Kategórie