Založ si blog

Na životoch bielych záleží. Dnes platí dvojnásobne !

Na životoch bielych záleží. Dnes platí dvojnásobne !

Biele vyhynutie znamená, že v každom bielom národe je pôrodnosť pod hranicou nahradenia, t.j. že viac belochov zomrie, než sa narodí, a to až do bodu, kým bieli ako špecifická rasa nevymiznú.

Máme tu 5 hlavných príčin bieleho vyhynutia. Nepochybujem, že do tohto zoznamu by sa dali pridať ešte ďalšie faktory, ale v prípade, že by sme vyriešili týchto 5 problémov, nemuseli by sme sa dlhšie báť o budúcnosť našej rasy:

– etika hedonizmu, individualizmu a sebeckosti, ktorá očierňuje reprodukciu a rodinný život.

– feminizmus, ktorý podporuje ženy v tom, aby sa namiesto rodinného života, ako ich primárneho povolania, usilovali o kariéru.

– široko rozšírené používanie antikoncepcie a potratov, ktoré oddeľujú sex od tehotenstva a tehotenstvo od výchovy detí.

– rastúce náklady na založenie rodiny, predovšetkým zapríčinené rasovou integráciou – ktorá je hnacou silou suburbanizácie a ex-urbanizácie s cieľom nájsť bezpečné miesta pre bielych, kde by mohli vychovávať deti – nebielou imigráciou a offshore priemyslom, ktorý znižuje platy belochov.

– rasové miešanie, pri ktorom jednotlivci síce reprodukujú svoje gény, avšak nie gény svojej rasy, keďže sa miešajú s inou rasou.

 

Tieto faktory nie sú slepými silami prírody, ako kolízia asteroidu so Zemou. Všetky sú vytvorené ľudskými bytosťami. Niektoré z nich, ako napr. feminizmus, antikoncepčné pilulky, legalizovaný potrat a ukončenie rasovej segregácie, imigračných obmedzení a zákazu rasového miešania sú celkom nedávne. Vyliahli sa v mysliach intelektuálov, umelcov, vedcov, politikov, pedagógov a inzerentov, ktorí uskutočnili zmenu presvedčení a hodnôt ľudí, ako i zákonov a inštitúcií, ktoré nám vládnu.

Študenti chcú preveriť diplomovú prácu J. Ámosa Komenského ?

29.07.2020

Študenti chcú preveriť diplomovú prácu J. Ámosa Komenského ? Európska študentská únia (ESU) a Študentská rada vysokých škôl (ŠRVŠ) na Slovensku, ktorá je jej členom, vyzývajú všetky strany zúčastnené na vyššom vzdelávaní, aby sa podieľali na posilnení akademickej integrity na Slovensku. Uviedli to v spoločnom vyhlásení v reakcii na kauzy s diplomovými prácami [...]

Pani Čaputová v roku 2019 ste v Levoči zneuctili katolícky chrám, keď ste v ňom verejne klamali. Čo je veľmi, veľmi smutné.

29.07.2020

Pani Čaputová v roku 2019 ste v Levoči zneuctili katolícky chrám, keď ste v ňom verejne klamali. Čo je veľmi, veľmi smutné. Jána Pavla II. ktorého vyhlásili za svätého, prežil dva atentáty a bojoval proti manželstvám homosexuálov či antikoncepcii. Bol prvým pápežom v demokratickom Československu, prelomil rôzne tabuizované témy, ale zároveň neuznával rozvody a [...]

Prečo Vatikán podporuje migráciu ? Európske kresťanstvo bude mať budúcnosť jedine vtedy, ak ju bude mať európsky človek.

28.07.2020

Prečo Vatikán podporuje migráciu ? Európske kresťanstvo bude mať budúcnosť jedine vtedy, ak ju bude mať európsky človek. Čo robí z kresťanstva neeurópske náboženstvo ? Sú jeho doktríny, ktoré zdieľalo so starovekými Grékmi a Rimanmi a nie so Židmi, konkrétne myšlienka, že univerzálna pravda je základom univerzálneho spoločenstva. Pokiaľ je kresťanstvo pravdou [...]

Donald Trump

Hospitalizovali mladšieho brata Donalda Trumpa

14.08.2020 19:50

Mladšieho brata amerického prezidenta Donalda Trumpa hospitalizovali v nemocnici v New Yorku.

Lukašenko, demonštrácia

Som živý a doma, hovorí Lukašenko. Opozícia chce odovzdanie moci

14.08.2020 19:19

Lukašenko sa snaží hasiť vlnu protestných štrajkov aj poukazovaním na to, že zastavenie výroby hrá do karát iným štátom.

bielorusko protest

Slovenskí poslanci chcú nové voľby v Bielorusku, Korčok hovorí o sankciách

14.08.2020 19:05

Ministri zahraničných vecí EÚ sa zhodli, že začnú pracovať na presne cielených sankciách voči predstaviteľom režimu Alexandra Lukašenka.

Virus Outbreak-No-Mask Weddings

Chorvátsko červenie, nad Jadranom sa zmráka

14.08.2020 18:36

Pre Rakúšanov, Talianov a Srbov, ktorí by chceli dovolenkovať v Chorvátsku, už na koronavírusovom semafore svieti červená, Slovinsko podobný krok zvažuje.

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 841
Celková čítanosť: 5137591x
Priemerná čítanosť článkov: 6109x

Autor blogu

Kategórie