Založ si blog

Celé veky, a teraz viac ako inokedy, svetu vládnu v prvom rade tajné spoločnosti.

Celé veky, a teraz viac ako inokedy, svetu vládnu v prvom rade tajné spoločnosti.

Tupá Európska únia.

Hoci EÚ nie je jedna osoba ako čínsky komunista, je to jedna entita, jeden vládny orgán, ktorý si kladie za cieľ vydávať svoje zákony a ktorý sa usiluje vládnuť nad krajinou. Ak EÚ rozhodne, že vysávače musia mať obmedzenie na to, aké silné majú byť, aby sa chránilo životné prostredie, jej rozhodnutie musí poslúchnuť celá EÚ. Keďže vlády majú v priebehu času tendenciu rozširovať sa a centralizovať sa,

EÚ pravdepodobne absorbuje viac a viac moci. Keď EÚ absorbuje viac moci, bude zdržanlivejšia voči zmene. Zdržanlivosť voči zmene znamená stagnáciu a stagnácia povedie k tomu, že Európa stratí svoju mocenskú pozíciu v porovnaní so zvyškom sveta.

Toto platí aj pre Kočnera ! !!

19.01.2020

Toto platí aj pre Kočnera !!! Nie je povinnosťou obžalovaného dokazovať svoju nevinu, pretože zásada prezumpcie neviny vyžaduje, aby to bol štát, kto nesie v trestnom konaní dôkazné bremeno. viac »

Ficova obrovská politická chyba !

19.01.2020

Ficova obrovská politická chyba ! Ficova obrovská chyba v jeho politickom pôsobení, bola v tom, že nedokázal vytvoriť „svoje“ noviny resp. televíziu, ktorá by dokázala „predať“ jeho viac »

Dať hlas dnešnej opozícii je hriech!

13.01.2020

Dať hlas dnešnej opozícii je hriech! A tak nie je viac priateľom svojej vlasti ten, čo nie je kresťanom; je nepriateľom. Podľa slov svätého Ambrózia: Sed ipsi se amore patriae qui Christo invidet, viac »

Gerhard Sabathil čína špiónáž

Robil vraj špióna pre Čínu. Chodil aj na Slovensko

19.01.2020 21:00

Bývalého vysokopostaveného diplomata EÚ z Nemecka Gerharda Sabathila vyšetrujú pre podozrenie, že robil špionáž pre Čínu.

Voľby2020 Smer FICO konferencia programová BBX

Smer pýta školné od medikov, ktorí odchádzajú do zahraničia

19.01.2020 20:30

Študenti odmietajú zneužívanie ich štúdia a budúceho povolania ako prostriedku na polarizovanie spoločnosti a politickej kampane.

súd, vražda, kuciak, Zoltán Andruskó

Kauza Kuciak: Vypovedať má aj Haščák s Bödörom

19.01.2020 19:11

Od pondelka pokračujú pojednávania vo veci vrážd novinára Jána Kuciaka, jeho snúbenice Martiny Kušnírovej a kolárovského podnikateľa Petra Molnára.

počasie 20. 1. 2020

Valí sa k nám mohutná tlaková výš, ovplyvní celý týždeň

19.01.2020 18:30

Z Britských ostrovov k nám prichádza niečo, čo výrazne ovplyvní počasie celého týždňa.

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 728
Celková čítanosť: 3978372x
Priemerná čítanosť článkov: 5465x

Autor blogu

Kategórie