Založ si blog

RTVS O 5 minút 12 : Kotleba víťaz, Hlina „ancikrist“- plný nenávisti, hniloby a zloby.

RTVS O 5 minút 12 : Kotleba víťaz, Hlina ako ozajstný „ancikrist“.

Dnešné poludnie my nechtiac vyplnilo chvíľu nedeľnej siesty a ukrojilo my kúsok z času, ktorý som chcel venovať Svätému písmu. A to všetko preto, že som zahliadol na obrazovke Kotlebu. Neveril som vlastným očiam a ani ušiam, vedľa neho sedel „ancikrist“ Hlina !!!, ktorý sa dušoval že si za stôl s Kotlebom nikdy nesadne.

S počutého a videného z debaty, celkom jasne vyšiel Kotleba ako víťaz. Pán Hlina, ako pravý „ancikrist“ bez morálnych zásad a postojov, utŕžil nielen politický debakel, ale spáchal aj niekoľko kresťanských hriechov.

V súčasnosti nikto viac neškodí kresťanstvu. ako pán Hlina.

Hlina je hanba kresťanov.

 

Toto platí aj pre Kočnera ! !!

19.01.2020

Toto platí aj pre Kočnera !!! Nie je povinnosťou obžalovaného dokazovať svoju nevinu, pretože zásada prezumpcie neviny vyžaduje, aby to bol štát, kto nesie v trestnom konaní dôkazné bremeno. viac »

Ficova obrovská politická chyba !

19.01.2020

Ficova obrovská politická chyba ! Ficova obrovská chyba v jeho politickom pôsobení, bola v tom, že nedokázal vytvoriť „svoje“ noviny resp. televíziu, ktorá by dokázala „predať“ jeho viac »

Dať hlas dnešnej opozícii je hriech!

13.01.2020

Dať hlas dnešnej opozícii je hriech! A tak nie je viac priateľom svojej vlasti ten, čo nie je kresťanom; je nepriateľom. Podľa slov svätého Ambrózia: Sed ipsi se amore patriae qui Christo invidet, viac »

Gerhard Sabathil čína špiónáž

Robil vraj špióna pre Čínu. Chodil aj na Slovensko

19.01.2020 21:00

Bývalého vysokopostaveného diplomata EÚ z Nemecka Gerharda Sabathila vyšetrujú pre podozrenie, že robil špionáž pre Čínu.

Voľby2020 Smer FICO konferencia programová BBX

Smer pýta školné od medikov, ktorí odchádzajú do zahraničia

19.01.2020 20:30

Študenti odmietajú zneužívanie ich štúdia a budúceho povolania ako prostriedku na polarizovanie spoločnosti a politickej kampane.

súd, vražda, kuciak, Zoltán Andruskó

Kauza Kuciak: Vypovedať má aj Haščák s Bödörom

19.01.2020 19:11, aktualizované: 22:37

Od pondelka pokračujú pojednávania vo veci vrážd novinára Jána Kuciaka, jeho snúbenice Martiny Kušnírovej a kolárovského podnikateľa Petra Molnára.

počasie 20. 1. 2020

Valí sa k nám mohutná tlaková výš, ovplyvní celý týždeň

19.01.2020 18:30

Z Britských ostrovov k nám prichádza niečo, čo výrazne ovplyvní počasie celého týždňa.

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 728
Celková čítanosť: 3978507x
Priemerná čítanosť článkov: 5465x

Autor blogu

Kategórie