Pani Blahova, na každú sviňu sa varí voda, poznáte to porekadlo ?

Pani Blahova, na každú sviňu sa varí voda. Tak toto porekadlo Vás dobehlo.  Sobotňajší kongres v Jasnej  jasne rozhodol aj o návrhu na vylúčenie Natálie Blahovej zo strany.   Blahová dlhodobo poškodzovala  SaS.

V Jasnej jasný debakel ! keď za jej vylúčenie bolo 83 členov zo 112 zúčastnených!

Blahova sa správala vždy arogantne s pýchou a namyslenosťou. Bola to odpudzujúca osoba v politike.

Pani Blahova sa do politiky 21. storočia nehodila a nepatrila.

Svoje povýšenecké a nepríjemné správanie mala pani poslankyňa krotiť, pretože jej arogantné, drzé a povýšenecké jednanie robilo zlé meno aj jej kolegom.

 

Drang nach Ost. Hľadá sa systém na pochopenie logiky moci, geopolitiky a riadenia.

03.07.2026

Drang nach Ost. Hľadá sa systém na pochopenie logiky moci, geopolitiky a riadenia. Každá doba si vytvára vlastný obraz sveta. Raz je postavený na viere, inokedy na vede, ekonomike alebo technológiách. No za všetkými týmito podobami sa skrýva tá istá otázka: kto riadi smerovanie spoločnosti a podľa akej logiky sa moc presúva medzi jednotlivými aktérmi? Moc nie je len [...]

Prečo ľudia podporujú R. Fica ? Páči sa im jeho práca a postoje. A majú pravdu.

03.06.2026

Prečo ľudia podporujú slovenského premiéra ? Páči sa im jeho práca a postoje! V dnešnej dobe je politika jednou z najnáročnejších oblastí verejného života. Každé rozhodnutie je pod drobnohľadom médií, podlej a protinárodnej opozície aj verejnosti. Preto si vážim ľudí, ktorí sú ochotní prevziať zodpovednosť za riadenie štátu, aj keď vedia, že budú čeliť [...]

Brusselu NIE! Len nie Brussel ! Niet vrchnosti, iba od Boha. Ale nie každej treba tlieskať.

01.06.2026

Brusselu NIE! Niet vrchnosti, iba od Boha. Ale nie každej treba tlieskať. „Nieto vrchnosti, iba od Boha. A tak kto sa protiví vrchnosti, Božiemu zriadeniu sa protiví.“ (Rim 13,1–2) Tento citát svätého apoštola Pavla býva často zneužívaný. Niektorí mocní si z neho robia ochranný štít proti kritike a poslušnosť voči sebe vydávajú za poslušnosť voči Bohu. To je [...]

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ. Vyhlásenie: Každý môj článok bez rozdielu vyjadruje len názory autora a jeho chápanie popisovanej situácie, ktoré získal v tom-ktorom čase, z jemu dostupných informácií, pričom neobsahuje žiadne tvrdenia. Jeho cieľom nie je znevážiť, haniť, či inak poškodiť žiadny štát, politika, žiadnu, konkrétnu osobu, profesiu, či skupinu osôb, len slobodne vyjadriť svoj názor na danú situáciu, či spoločenský problém.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,379
Celková čítanosť: 8683163x
Priemerná čítanosť článkov: 6297x

Autor blogu

Kategórie

Archív