Teória harmónie: Lepšie byť eštebákom než EÚ-demok®atom

Bob Hadrián Machiasvilli bol z nich najslávnejší. Celú vec odpálil tým, že začal používať elektrické hudobné nástroje a úplne sa mu to vymklo z rúk. Ale to je trajektória, o ktorej hovoríme verejne. Skrze pôsobenie EÚ-demokratov sa u nás udomácnila kultúra nietzscheovskej filozofe, hlavný fenomény našej doby, drogové závislosti, terorizmus, skepticizmus, zničenie univerzít a deštrukcia vysokej kultúry, najmä hudby, rozpad rodín, predovšetkým tých z miest, všetko to sú sprievodné znaky dionýzovskej extázy, túžby po sexuálnom oslobodení od obmedzení morálneho zákona, o ktoré sa tak horlivo snažia už vyše sto rokov.

Úspech a radosť. Nedeje sa. Ale všetko svedčí o použití Hollywoodskej mediálnej mašinérie a reklamných agentúr na propagáciu istých kultúrnych trendov aby dosiahli žiadané demografické a politické výsledky. A v tom sa im darí. Deja sa.

Takže nakoniec to je o ľudských obetiach. EÚ je kultúra smrti.

Odstúpenie trénera Weissa je nevyhnutné. Slovan dnes pôsobí ako tím bez identity, bez vedenia a bez vízie.

09.11.2025

Odstúpenie trénera Weissa je nevyhnutné. Slovan dnes pôsobí ako tím bez identity, bez vedenia a bez vízie. V ŠK Slovan Bratislava sme svedkami veľmi smutného scenára. Tréner Vladimír Weiss st. sa drží lavičky silou-mocou, hoci je už dávno zrejmé, že jeho éra sa skončila. Namiesto impulzu a autority pôsobí ako brzda, ktorá klub ťahá nadol. Hráči mu neveria, [...]

Weiss musí odísť. Slovan hnije zvnútra. Na lavičke sedí tréner, ktorý žije z minulosti a z mena, nie z výsledkov.

07.11.2025

Weiss musí odísť. Slovan hnije zvnútra. Na lavičke sedí tréner, ktorý žije z minulosti a z mena, nie z výsledkov. Stačilo. Vladimír Weiss st. sa stal symbolom stagnácie, chaosu a úpadku, aký Slovan Bratislava nezažil celé roky. Mužstvo, ktoré malo byť dominantné, dnes vyzerá ako skupina unavených turistov, ktorí sa náhodou ocitli na futbalovom ihrisku. Žiadna energia, [...]

Keď hymna stráca úctu, stráca sa aj charakter športu. Hanba na zimných štadiónoch !

03.11.2025

Keď hymna stráca úctu, stráca sa aj charakter športu. Pred každým hokejovým ligovým zápasom zaznie slovenská štátna hymna. Mala by byť okamihom hrdosti, zjednotenia, rešpektu. No dnes sa z nej stáva len otravná formalita, ktorú mnohí hráči pretrpia s výrazom znudeného turistu. Jeden sa kolíše, druhý sa obzerá, ďalší si odpľúva alebo krúti hlavou, akoby čakal, [...]

Sýria, raketový útok, Damask

Hlavné mesto Sýrie otriasli silné explózie, armáda hlási raketový útok

14.11.2025 23:04

Nie je jasné, kto za údajným útokom stojí.

súd, pojednávanie, právnik, obhajca

„Jeden z najaktívnejších sexuálnych delikventov všetkých čias“. Britský súd rozhodol o osude čínskeho násilníka

14.11.2025 21:15

Podľa polície muž tiež natáčal svoje sexuálne útoky pomocou skrytých kamier.

cesta, Stará Bystrica, Kysuce

Frekventovanú cestu „zreparovali“ za viac ako milión eur. Udialo sa to nezvyčajne rýchlo

14.11.2025 20:30

Ide o úsek, ktorým denne prejde zhruba 5-tisíc áut.

Robert Fico, Peter Kmec

Fico žiada odvolanie Petra Kmeca. Šutaj Eštok: O demisii bolo rozhodnuté už skôr, premiérovo gesto nebolo potrebné

14.11.2025 19:54, aktualizované: 21:52

Fico vo svojom stanovisku zdôraznil, že odmieta riziko spájania kabinetu s akýmikoľvek pochybnosťami.

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ. Vyhlásenie: Každý môj článok bez rozdielu vyjadruje len názory autora a jeho chápanie popisovanej situácie, ktoré získal v tom-ktorom čase, z jemu dostupných informácií, pričom neobsahuje žiadne tvrdenia. Jeho cieľom nie je znevážiť, haniť, či inak poškodiť žiadny štát, politika, žiadnu, konkrétnu osobu, profesiu, či skupinu osôb, len slobodne vyjadriť svoj názor na danú situáciu, či spoločenský problém.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,355
Celková čítanosť: 8362342x
Priemerná čítanosť článkov: 6171x

Autor blogu

Kategórie

Archív