Budíček, pán Fico, treba odvolať Tomáša Druckera z funkcie. Nechápe a nerozumie čo robí.

Budíček, pán Fico, treba odvolať Tomáša Druckera z funkcie. Nechápe a nerozumie čo robí.

Súčasná slovenská vláda, ktorá sa sama rada označuje za „pronárodnú“ si opäť strelila do nohy. Na svojom výjazdovom zasadnutí v Červenom Kláštore 29. januára 2025 totiž okrem iného prijala uznesenie, ktorým uznala ďalšiu národnosť v SR – goralskú. Vraj ich počet je okolo 70 000. V poslednom sčítaní obyvateľstva v roku 2022 si ju ako národnosť uviedlo 537 osôb. Toľko k tomu – čo sa babe chcelo, to sa babe snilo.

Nejde o nič iné, len o pokračovanie šovinistickej a iredentistickej kampane pod vedením smutne známeho Ábela Ravasza, pracujúceho už dlhé roky na rozklade slovenskej spoločnosti vymýšľaním „dvojitých“ národností, či národností nových s neskrývaným cieľom prezentovať Slovensko ako „mutlikultúrnu“ krajinu. Tým kráča v šľapajach besných šovinistov typu Miklósa Duraya či Pála Csákyho riadených priamo z Budapešti

Keďže  maďarský národ je len jeden. Rozdeľovanie podľa „regiónov“ je naordinované len a len Slovákom.

Už snáď neprekvapí fakt, že tento škodlivý element menom Ábel Ravasz je podradcom odborníka a manažéra na „všetko“ – hlasistu Tomáša Druckera.

Dezintegrácia Slovenska pokračuje aj za vlády údajnej hrádze proti progresivizmu, za vlády, ktorá sa tituluje ako pronárodná a ktorá vraj obhajuje národné hodnoty. Vzletné heslá možno borovičkovým voličom trpiacim atrofiou mozgu stačia, no skutky sú žiaľ iné.

 

:.:.

 

Juraj Kemka – v Let’s Dance slizký politický tanečník – častuškár

24.03.2025

Juraj Kemka – v Let’s Dance slizký politický tanečník – častuškár Zdá sa, že ľudí Juraj Kemka v Let’s Dance poriadne vytočil. Kritika jeho výkonu je poriadne ostrá — od tanca až po jeho herecké neschopnosti a výslovnosť. Každý má, samozrejme, právo na svoj názor, najmä keď ide o verejne známe osoby a ich vystúpenia. Kemka je známy najmä ako herec a [...]

14. Marec – vznik Slovenského štátu. Folcvágen.

14.03.2025

Marec – vznik Slovenského štátu Dnes je 14. marec. V roku 1939 po dlhoročnom snažení vznikol Slovenský štát, prvý samostatný politický útvar v modernej histórii Slovenska. Slováci dosiahli to za čo ich otcovia bojovali a po čom túžili. Neskôr ich sen v roku 1945 zanikol najmä paradoxne vďaka Slovákom, ktorí ho zradili. Čo myslíte, mali sme vtedy viacej slobody a [...]

Westernizácia Slovenského národného divadla – je potrebné zrušiť činohru SND?

11.03.2025

Westernizácia Slovenského národného divadla – je potrebné zrušiť činohru SND? Slovenské národné divadlo by malo reprezentovať vrchol slovenskej kultúry, no niektorí herci a inscenácie vzbudzujú otázky o jeho kvalite a smerovaní. Verejnosť si všíma rôzne nedostatky – od hereckých výkonov až po dramaturgické rozhodnutia. Namiesto zachovania tradičných hodnôt sa SND [...]

Pápež František

Pápež už mohol byť po smrti. Lekári zvolili risk a Františka zachránili

25.03.2025 18:20

Podľa lekára pápež aj jeho blízki vedeli, že po záchvate, počas ktorého vdýchol zvratky, "nemusí prežiť noc".

APTOPIX Russia Ukraine War Daily Life

Debakel Porošenka a Tymošenkovej. Väčšina Ukrajincov jednoznačne dôveruje Zelenskému, ale vo voľbách by asi prehral s generálom Zalužným

25.03.2025 17:55, aktualizované: 18:05

Donald Trump sa nazdáva, že prezidentské voľby na Ukrajine by sa mohli konať aj počas vojnového stavu. Dávajú mu voliči za pravdu alebo to odmietajú?

Jean-Noël Barrot

Žiadna teória. Ruská agresia v Európe je reálna, uviedol francúzsky šéf diplomacie

25.03.2025 17:51

Diplomat opísal ruskú agresiu ako „príliš skutočnú“ a niečo, čo „už mnohé krajiny v Európe zažili“.

Donald Trump

Trump klame, nikoho sme z USA nepozvali, tvrdí Grónsko. Príchod americkej delegácie na ostrov sa blíži

25.03.2025 17:35

Americký prezident tvrdí, že návšteva je prejavom priateľstva.

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ. Vyhlásenie: Každý môj článok bez rozdielu vyjadruje len názory autora a jeho chápanie popisovanej situácie, ktoré získal v tom-ktorom čase, z jemu dostupných informácií, pričom neobsahuje žiadne tvrdenia. Jeho cieľom nie je znevážiť, haniť, či inak poškodiť žiadny štát, politika, žiadnu, konkrétnu osobu, profesiu, či skupinu osôb, len slobodne vyjadriť svoj názor na danú situáciu, či spoločenský problém.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,326
Celková čítanosť: 8065022x
Priemerná čítanosť článkov: 6082x

Autor blogu

Kategórie

Archív