Založ si blog

Svet nám chcú ovládnuť šialenci

Svet nám chcú ovládnuť liberálni šialenci

Naša nádejná generácia mileniálov má potrebu nás neustále kárať za to, že nechránime dostatočne planétu.

Mládež cíti potrebu zachraňovať túto planétu, ale nevedia sa poriadne postarať ani o svojho psa.

Denno-denne počúvame od našej dezinformovanej mládeže

rôzne povely, príkazy a obmedzenia:

„Budúcnosť je elektromobil, zakážeme vám jazdiť na diesli!“, hlása miestny politik.

– „Musíte triediť odpad! Je to vaša povinnosť voči planéte“, vyčíta mladík pani susede.

– „Nemôžete ďalej kúriť na viac ako na 19°C,“ píše sa rezolútne vo vyúčtovaní od dodávateľa tepla: Každým ďalším stupňom naviac zaťažujete prírodu a tvoríte ekologický dlh.“

– „Nejazdi toľko autom a vypni klimatizáciu,  hlása miestny billboard ekoaktivistov.

Prečo ale máme šetriť?!

– V Pekingu sa konali zimné olympijské hry na umelom snehu, ktorého tony vytvárali výrobníky na sneh a snehové delá, len aby megabiznis s reklamou a športovým oblečením zarábal.

– V Osrblí spálili 30,000 l nafty na zasneženie pretekov

 – Lyžiarske strediská rozsvecujú svoje svahy megawatovými svetlometmi, aby sa mohlo lyžovať dlho do noci, aj keď vleky doslova ‚zožerú‘ gigawathodiny elektrickej energie, len aby ich majitelia zarobili.

– Lufthansa vykoná 8.000 ‚prázdnych‘ letov, len aby si udržala svoje dotácie.

– Väčšina skvelých futbalových zápasov sa odohráva večer, pod extra velikánskymi reflektormi, ktoré spália nepredstaviteľné množstvo energie!

– Osem nových, masívnych futbalových štadiónov na MS v Katare bolo plne klimatizovaných! (v púšti)

– Státisíce nákladných áut jazdia denne hore-dole, len aby do obchodov priviezli ovocie a zeleninu zo Španielska, zatiaľ čo regionálne produkty idú do koša alebo ich zahrabú dieslovým buldozérom.

– Najväčšia loď na svete: „Wonder of the Seas“ prevezie 7.000 pasažierov, k čomu potrebuje až 2.300 členov posádky, len aby sa za svoje peniaze cestujúci cítili maximálne luxusne.

– Približne 3.500 zaoceánskych kontajnerových lodí obchádza celým svetom a každá spotrebuje minimálne 28.000 litrov paliva na 1000 km plavby.

– Miliardári si medzi sebou navzájom ponúkajú vesmírne cestovanie za astronomických podmienok a začínajú lietať obrovskými raketami so spaľovacími motormi až do kozmu.

Propaganda s názvom „Climate change“ (Klimatická kríza, alebo tiež Klimatická zmena) slúži iba jedinému účelu: Bohatší sa stanú ešte bohatšími a chudobní sa stanú závislými na ich svojvôli. Takto si napokon podmania celý svet. Liberáli.

A medzitým, “KVÔLI ZÁCHRANE PLANÉTY“, zakážu údiť klobásky, nútia nás jesť hmyz a tvrdia, že si budeme musieť kupovať povolenky na CO2…

Z koho si tu do pekla robíte srandu?!

 

:.:…

Fico’s life matters. Slovak Lifes Matter. Na Ficovom živote záleží. Na slovenských životoch záleží.

19.06.2024

Fico’s life matters. Slovak Lifes Matter. Na Ficovom živote záleží. Na slovenských životoch záleží. Tak, ako pred pár rokmi po vražde černocha v USA: chceme, aby si lídri Progresívneho Slovenska aspoň symbolicky pokľaklli a poprosili o odpustenie. Nech priznajú svoj podiel viny. Nech neobviňujú obeť, že si za zločin na nej spáchaný môže sama – to je to [...]

Mrochtovláda odišla na skládku dejín.

18.06.2024

Mrochtovláda odišla na skládku dejín Moje milované Slovensko, lká mrochta posledné minúty svojho hororového mandátu. Ako keby nestačili nekonečné roky, čo bola vo funkcii prezidentky Slovenska. Ešte aj posledné dni mrochtovlády nás musel mediálny mainstream oblievať kýbľami fráz osoby s charizmou vlhkého vechťa, ktorá plnohodnotne zodpovedá Maupassantovej okrídlenej [...]

Negatívni ľudia budú mať na nás vždy len negatívny vplyv. Tu je 15 znakov toho, že sme pod vplyvom nebezpečne nízkych vibrácií

16.06.2024

Negatívni ľudia budú mať na nás vždy len negatívny vplyv Tu je 15 znakov toho, že sme pod vplyvom nebezpečne nízkych vibrácií Stresu, ktorý nám dnešný svet spôsobuje, je potrebné sa v našich životoch zbaviť. Ak chceme dosiahnuť vyšší stav vedomia, budeme musieť zlepšiť stav našich vibrácií. Máte pocit, že ste sa v živote „zasekli“, že ste uviazli a neviete [...]

Hadždž / Mekka /

Počas púte do Mekky zomrelo 1301 pútnikov, väčšinou oficiálne neregistrovaných

23.06.2024 22:04

Mnoho z obetí boli starší ľudia s chronickými chorobami.

Benjamin Netanjahu

Fáza intenzívnych bojov proti Hamasu sa blíži ku koncu, vyhlásil izraelský premiér Netanjahu

23.06.2024 21:20

Ukončenie fázy intenzívnych bojov v Gaze umožní rozmiestnenie väčšieho počtu izraelských síl pri severnej hranici Izraela s Libanonom.

Hory / Turistika /

Poľská turistka uviazla v ťažkom teréne vo Vysokých Tatrách, noc prečkala v horách

23.06.2024 20:05

Keďže 49-ročná žena disponovala vybavením na núdzové bivakovanie a po dohode s ňou, že je schopná prečkať noc v horách, záchrannú akciu odložili.

mimoriadne1, mim1, streľba, vražda, prepadnutie, zbraň, náboj, výstrel, nábojnica

V ruskom Dagestane sa strieľalo, horeli synagógy. Zomrelo šesť policajtov a pravoslávny kňaz

23.06.2024 18:28, aktualizované: 20:20

Dagestanský prezident Sergej Melikov uviedol, že neznámi útočníci sa útokmi v Derbente a Machačkale pokúsili destabilizovať situáciu v spoločnosti.

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ. Vyhlásenie: Každý môj článok bez rozdielu vyjadruje len názory autora a jeho chápanie popisovanej situácie, ktoré získal v tom-ktorom čase, z jemu dostupných informácií, pričom neobsahuje žiadne tvrdenia. Jeho cieľom nie je znevážiť, haniť, či inak poškodiť žiadny štát, politika, žiadnu, konkrétnu osobu, profesiu, či skupinu osôb, len slobodne vyjadriť svoj názor na danú situáciu, či spoločenský problém.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,237
Celková čítanosť: 7621728x
Priemerná čítanosť článkov: 6161x

Autor blogu

Kategórie

Archív