Založ si blog

V dnešnej spoločnosti, kde dominuje faloš, lož, pretvárka a prezidentka s opozíciou.

V dnešnej spoločnosti, kde dominuje faloš, lož a pretvárka sa nevyhnutne musí dariť kozmetickým firmám. Milióny ľudí denne míňajú nesmierne množstvo peňazí, úsilia a času na to, aby si urobili na svojej tvári krajšiu masku. Čo na tom, že vnútro je prázdne. Treba sa obliecť do drahých šiat a človek splynie s davom. Dovnútra okom predsa nevidieť.

Aký zmysel má však nová farba na fasáde domu, ak je kanalizácia v ňom už dávno zhnitá?

Ľudia s prázdnymi dušami donekonečna opravujú, maľujú a zdobia svoje masky, za ktorými skrývajú temné červivé diery svojich duší. Ak by bolo čo i len na chvíľu možné očiam ukázať skutočný obraz tej temnej prázdnoty, mnohí by sme sa zo svojho obrazu zdesili. Iba málo ľudí by v tej chvíli bolo naozaj krásnych.

Skutočná krása je totiž vnútorné Svetlo v každom z nás. Je to súbor našich skutočných kvalít, ktoré sme si plne uvedomili! Je to naša životná skúsenosť a múdrosť. Naše rozpory, ktoré sme v sebe zmierili, prehodnotili a naučili sa ich využívať. Dnes sú to už naše schopnosti, ktoré sme v sebe počas svojho života rozvinuli. K dokonalej kráse však máme aj napriek všetkému úsiliu ešte stále ďaleko a tak sa cítime nepekní.

Nepeknými sa však prestaneme cítiť v tej chvíli, keď budeme všetkými svojimi bunkami celej našej existencie cítiť, že sme dokonale krásni presne takí, akí sme už teraz! Nezabúdajme, že sme boli stvorení na obraz Stvoriteľa. Lebo akonáhle sa k nám dostaví pocit uvedomenia si samých seba a svojej skutočnej krásy, potom uvidíme svoju pravú podstatu v jej pravej a nedotknutej podobe.

Ako to však celé zmeniť? Dá sa to len cez seba samých. Prestaňme sa pozerať na druhých, nasadzovať si masky a kostýmy akejsi pomýlenej hry na život aj s ostatnými hercami v maskách a kostýmoch. Začnime žiť svoj vlastný život. Je to len náš život a len my ho môžeme naozaj žiť. Nikto náš život neprežije za nás. Musíme preto začať od seba. Pretože skutočná krása začína zvnútra!

 

 

:.:

Fico’s life matters. Slovak Lifes Matter. Na Ficovom živote záleží. Na slovenských životoch záleží.

19.06.2024

Fico’s life matters. Slovak Lifes Matter. Na Ficovom živote záleží. Na slovenských životoch záleží. Tak, ako pred pár rokmi po vražde černocha v USA: chceme, aby si lídri Progresívneho Slovenska aspoň symbolicky pokľaklli a poprosili o odpustenie. Nech priznajú svoj podiel viny. Nech neobviňujú obeť, že si za zločin na nej spáchaný môže sama – to je to [...]

Mrochtovláda odišla na skládku dejín.

18.06.2024

Mrochtovláda odišla na skládku dejín Moje milované Slovensko, lká mrochta posledné minúty svojho hororového mandátu. Ako keby nestačili nekonečné roky, čo bola vo funkcii prezidentky Slovenska. Ešte aj posledné dni mrochtovlády nás musel mediálny mainstream oblievať kýbľami fráz osoby s charizmou vlhkého vechťa, ktorá plnohodnotne zodpovedá Maupassantovej okrídlenej [...]

Negatívni ľudia budú mať na nás vždy len negatívny vplyv. Tu je 15 znakov toho, že sme pod vplyvom nebezpečne nízkych vibrácií

16.06.2024

Negatívni ľudia budú mať na nás vždy len negatívny vplyv Tu je 15 znakov toho, že sme pod vplyvom nebezpečne nízkych vibrácií Stresu, ktorý nám dnešný svet spôsobuje, je potrebné sa v našich životoch zbaviť. Ak chceme dosiahnuť vyšší stav vedomia, budeme musieť zlepšiť stav našich vibrácií. Máte pocit, že ste sa v živote „zasekli“, že ste uviazli a neviete [...]

ATACMS, rakety

ONLINE: Šéf rozviedky Budanov verí, že ATACMS dokážu zlikvidovať Krymský most. Jadrovej odvety sa neobáva

24.06.2024 06:25

Šéf ukrajinskej vojenskej rozviedky Budanov nevidí zmysel v mierových rozhovoroch. Ak nezískame to, čo je okupované, bude tu vojna navždy, tvrdí.

migy, vojna na ukrajine, mig-29, naď, Zmeko

Darovanie MiG-29 ide na políciu. Rezort obrany podáva trestné oznámenia na Hegerovu vládu

24.06.2024 06:00

Vládna strana Smer vlani už pre darovanie stíhačiek podávala trestné oznámenie, polícia ho však zamietla.

Italy Politics

Mussolini v sukni? Meloniová si chce uzurpovať moc, opozícia bije na poplach

24.06.2024 06:00

Talianska premiérka navrhla reformu ústavy, ktorá by odstavila prezidenta a takmer všetku moc zverila do jej rúk.

Hadždž / Mekka /

Počas púte do Mekky zomrelo 1301 pútnikov, väčšinou oficiálne neregistrovaných

23.06.2024 22:04

Mnoho z obetí boli starší ľudia s chronickými chorobami.

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ. Vyhlásenie: Každý môj článok bez rozdielu vyjadruje len názory autora a jeho chápanie popisovanej situácie, ktoré získal v tom-ktorom čase, z jemu dostupných informácií, pričom neobsahuje žiadne tvrdenia. Jeho cieľom nie je znevážiť, haniť, či inak poškodiť žiadny štát, politika, žiadnu, konkrétnu osobu, profesiu, či skupinu osôb, len slobodne vyjadriť svoj názor na danú situáciu, či spoločenský problém.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,237
Celková čítanosť: 7621790x
Priemerná čítanosť článkov: 6162x

Autor blogu

Kategórie

Archív