Založ si blog

EÚ je manželstvo uzavreté v pekle. Odporná nečinnosť kresťanov.

EÚ je manželstvo uzavreté v pekle. Odporná nečinnosť kresťanov.

Desiatky tisíc imigrantov protestovalo v nedeľu večer v Mníchove proti rasizmu a nenávistným prejavom.

„Nedovolíme, aby boli ľudia v našej krajine (Nemecku !!) vyčleňovaní a prenasledovaní. Sme proti pravicovému extrémizmu a nechutným fantáziám o deportáciách. Proti pravicovému extrémizmu imigranti  cez víkend demonštrovali aj na iných miestach Nemecka.

Pre týchto imigrantov-fundamentalistov je svet rozdelený medzi Dar al-Islam – alebo Dom islamu, časti sveta, kde vládne právo šaría, ako je Afganistan a niektoré štvrte Londýna – a Dar al-harb a Dom vojny – krajiny ovládané neveriacimi. Imigranti sú presvedčení, že sú povinní viesť večný džihád, kým sa všetky dar al-harb nepodriadia Alahovi a nebudú začlenené do Dar al-Islamu a celý svet bude spravodlivo usporiadaný v  politicko-náboženskom štáte zvanom kalifát.  Toto je ten istý imperialistický sen, ktorý inšpiroval moslimov v siedmom storočí, aby v priebehu sto rokov po smrti Mohameda dobyli impérium väčšie, než kedy bola Rímska ríša.

Politickým idiotom z EÚ, sa tieto nebezpečné vízie zdajú ako neuskutočniteľné fantázie, no samotným vizionárom sú nielen realizovateľné, ale už prebiehajú a naberajú na sile na celom Západe.

Viď protesty.

 

:.:

Cibuľové šupy cennejšie ako zlato.

01.03.2024

Ivan Jegorov: Cibuľové šupy cennejšie ako zlato. Šupy z cibule obsahujú celý rad hodnotných vlastností, o ktorých väčšina z nás netuší. Moja babka mala krásne vlasy a nikdy nemala žiadne lupiny, pretože si ich umývala odvarom z cibuľových šúp. Odvar sa pripraví jednoducho: hrsť cibuľových šúp sa zaleje pohárom vody, nechá sa variť 5 – 10 minút a odvar sa [...]

Vedenie RTVS musí skončiť, je to hnisavý vred na diabetickej nohe. Preväzy hnisu nepomôžu

01.03.2024

Vedenie RTVS musí skončiť, je to hnisavý vred na diabetickej nohe. Vedomá a organizovaná manipulácia organizovaných zvykov a názorov más je dôležitým prvkom v demokratickej spoločnosti. Tí, ktorí manipulujú tento neviditeľný mechanizmus spoločnosti, tak vytvárajú neviditeľnú vládu, ktorá je skutočnou mocou v našej krajine. Sme ovládaní, naše myslenie utvárané, [...]

Pamätať si zlo je úplne normálne. Potrebujeme to!

28.02.2024

Pamätať si zlo je úplne normálne. Potrebujeme to! Človek aj zviera si dokonale pamätajú toho, kto ich udrel a spôsobil im bolesť. Tak ako si pamätajú, že oheň páli. Rastliny si tiež pamätajú zlo. Je to aj vedecky dokázané. Jeden vedec totiž pravidelne zrezával listy fikusu. Tie potom napojil na prístroje, aby mohol sledovať rastlinu ako sa správa. Keď sa potom tento [...]

spúšť, Čadca, Základná škola

Spúšť v škole na Kysuciach: Mladí vandali zdemolovali kontajnery a smeti podpálili

03.03.2024 15:00

Rozsypané a zhorené odpadky, rozbité okná či zadymená omietka budovy. Takýto pohľad sa naskytol policajtom a zamestnancom jednej zo základných škôl v Čadci.

Matúš Šutaj Eštok

Šutaj Eštok: Vyšetrovanie Dankovej nehody by malo byť ukončené na budúci týždeň

03.03.2024 14:40

Policajti, ktorí riešili januárovú dopravnú nehodu podpredsedu parlamentu Andreja Danka, boli potrestaní "výčitkou".

Tibor Gašpar a Pavol Gašpar

Tajné zmeny vo vedení SIS? Kolíková sa zbláznila, tvrdí Gašpar. Pellegrini chce, aby prezidentka Gašpara ml. vymenovala

03.03.2024 14:30

Predseda parlamentu Peter Pellegrini v relácii RTVS O 5 minút 12 priznal, že žiadne iné meno na post riaditeľa SIS koalícia nemá.

parlament

Prieskum Focusu: Smer si drží preferencie nad 21 percentami, PS a Hlas stúpajú

03.03.2024 13:55

Do parlamentu by sa dostalo sedem politických subjektov.

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ. Vyhlásenie: Každý môj článok bez rozdielu vyjadruje len názory autora a jeho chápanie popisovanej situácie, ktoré získal v tom-ktorom čase, z jemu dostupných informácií, pričom neobsahuje žiadne tvrdenia. Jeho cieľom nie je znevážiť, haniť, či inak poškodiť žiadny štát, politika, žiadnu, konkrétnu osobu, profesiu, či skupinu osôb, len slobodne vyjadriť svoj názor na danú situáciu, či spoločenský problém.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,205
Celková čítanosť: 7481817x
Priemerná čítanosť článkov: 6209x

Autor blogu

Kategórie

Archív