Založ si blog

Britská LGBT organizácia čelí rozsiahlemu škandálu a vyšetrovaniu.

Britská LGBT organizácia čelí rozsiahlemu škandálu a vyšetrovaniu.

Homosexuálna organizácia Morské panny (Mermaids) v Británii bola podporovaná médiami a dotovaná štátom. Teraz sa zmieta v búrke škandálov. Je vyšetrovaná pre škodlivé praktiky a škandály niektorých svojich predstaviteľov.

Morské panny boli niekoľkokrát prijaté vládou a parlamentom Spojeného kráľovstva, získali si chválu a podporu od hercov ako Emma Watsonová, ako aj finančné prostriedky od Národnej lotérie a hlavných sponzorov spoločností, čo mimovládnej organizácii umožnilo zázračne naplniť jej rozpočet v krátkom čase zo 127 000 libier v roku 2017 na neuveriteľných 1,85 milióna libier v roku 2021.

Teraz vyšlo najavo, že Morské panny desaťročia šírili nepravdy o liekoch proti puberte a operáciách na zmenu pohlavia, aby podstúpilo zmenu pohlavia čo najviac 12- až 13-ročných detí, pre ktoré boli tieto „liečby“ ponúkané ako bezpečné zdroje šťastia. Štátne dozorné orgány namiesto toho, aby zastavili túto nemorálnu činnosť v školách, sa benevolentne prizerali. Členovia kráľovskej rodiny si organizáciu taktiež pochvaľovali.

Škandály okolo Morských panien vyvrcholili v posledných týždňoch. Charity Commission, orgán, ktorý dohliada na organizácie čerpajúce verejné financie, začal vyšetrovanie po sérii investigatívnych článkov v Telegraphe, ktoré odhalili, že organizácia sa zameriavala na 13-ročné dievčatá bez vedomosti rodičov, a aplikovala na nich postupy, aby podporili ich „transgender konverziu“. Dr. Hilary Cassová, bývalá prezidentka Royal College of Paediatrics, ktorá vykonáva revíziu služieb pre transrodové deti v mene Národnej zdravotnej služby (NHS ), označila tieto praktiky za „bolestivé a potenciálne škodlivé“ pre zdravie dievčat.

Ďalší škandál nasledoval 4. októbra. Medzi šéfov Morských panien patril Dr. Jacob Breslow, docent rodovosti a sexuality na London School of Economics, ktorý sa podieľal na konferencii o „pedofilných túžbach“. Breslow bol nútený odstúpiť po tom, čo Times odhalil jeho účasť na konferencii B4U. Organizácia pre pedofíliu B4U-ACT požaduje právo pre pedofilov žiť „v pravde a dôstojnosti“

Okrem toho Mew zverejnil koláž šiestich obrázkov, ktoré ho zobrazujú nahého v pornografických pózach pre časopis Haus Magazine. V sťažnosti charitatívnej komisii, uvádza Times, rodičia tvrdia , že na obrázkoch bol Mew štylizovaný „ako malý chlapec zjavne bez vlasov…“ a „grafika jasne ukazuje obraz amputovaných pŕs“, čo následne podnietilo vyšetrovanie Morských panien.

 

Zdroj: katholisches.info

Politológ : cirkusové hry EÚ sa zmenili na šou pre čudákov a z chleba sa pred našimi očami stali proteínové tyčinky z hmyzu.

26.11.2022

Cirkusové hry EÚ sa zmenili na šou pre čudákov a z chleba sa pred našimi očami stali proteínové tyčinky z hmyzu. Môžeme si pomôcť historickým obrazom mladej ženy, ktorá si vychutnáva kaviár a šampanské na hornej palube Titanicu. Robí to s luxusom úplnej ignorancie intelektuálneho, remeselného a technického génia, ktorý je potrebný na to, aby jej zmrzlina bola ľadová [...]

Orbánov šál, červené súkno pre idiotov. Z protislovenských liberálov sa zázračne stali Slovák-nacionalisti.

24.11.2022

Orbánov šál, červené súkno pre idiotov. Z protislovenských liberálov sa zázračne stali Slovák nacionalisti. Orbán mal na futbale šál, na ktorého koncoch bola zakreslená mapka Veľkého Maďarska. Keďže sa jedná o nepriateľa Západu, média spustili poplach, nazývajú to „hnus a humus“. Z liberálov sa zázračne stali nacionalisti. Štát ako je Slovensko [...]

17. november“89–dnes : dve slovenské dediny zbytočne zomrú každý rok. Aj taký je november“89.

17.11.2022

17.november 1989 – dnes : dve slovenské dediny zbytočne zomrú každý rok. Kriminálny čin vlády a EÚ. Predseda LOZ Peter Visolajský dnes na proteste uviedol, že ročne na Slovensku zbytočne zomrie 5-tisíc ľudí. Podľa neho ide o ľudí, ktorí zomreli, a pritom zomrieť nemuseli, keďže lekári im nemohli dať to, čo potrebovali. Dve slovenské dediny zbytočne zomrú každý [...]

30november2022 Vlada Podpis Lekari 4919703u

Lekári si presadili vyššie platy, Matovič ich naďalej urážal. Kríza ešte nie je úplne zažehnaná

30.11.2022 22:38

Hoci sa vláda dohodla s lekármi, potlesku sme sa nedočkali. Memorandum je síce podpísané, realita v nemocniciach ešte môže prekvapiť.

Maroš Žilinka

Ako vziať Žilinkovi paragraf 363? Po zmene volá prezidentka, aktivisti aj politici

30.11.2022 20:00

Okrem prezidentky, neziskových organizácií a množstva poslancov chce zmenu aj expremiér Igor Matovič. Generálneho prokurátora Maroša Žilinku obvinil, že nesleduje spravodlivosť.

SR LOZ MZ vláda rokovanie lekári výpovede dohoda platy BAX

Lekárski odborári a vláda podpísali memorandum

30.11.2022 18:18

Dokument rieši financovanie zdravotníckych zariadení či zvýšenie počtu zdravotníkov.

Hakeem Jeffries

Demokratov prvýkrát v Snemovni povedie černoch

30.11.2022 18:12, aktualizované: 18:19

Hakeema Jeffriesa zvolili do funkcie jednohlasne.

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ. Vyhlásenie: Každý môj článok bez rozdielu vyjadruje len názory autora a jeho chápanie popisovanej situácie, ktoré získal v tom-ktorom čase, z jemu dostupných informácií, pričom neobsahuje žiadne tvrdenia. Jeho cieľom nie je znevážiť, haniť, či inak poškodiť žiadny štát, politika, žiadnu, konkrétnu osobu, profesiu, či skupinu osôb, len slobodne vyjadriť svoj názor na danú situáciu, či spoločenský problém.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,139
Celková čítanosť: 7023006x
Priemerná čítanosť článkov: 6166x

Autor blogu

Kategórie