Kovid trochu inak. . . po Demokraticky.
14. októbra 2021 21:45,
Prečítané 2 628x,
politolog,
Nezaradené
Kovid trochu inak…po Demokraticky.
Pamätajte si, že všetko, čo vieme a nevieme o víruse, čo môže alebo nemusí byť, či je alebo nemusí byť vážnou hrozbou, či je nový alebo nie, či je z laboratória alebo z trhu s netopiermi … všetko závisí od sveta, ktorý dôveruje útržkom informácií, ktoré pochádzajú od vlády, ktorá sa nestará o pravdu ani o cnosť a ktorá funguje na diabolských princípoch imaginárnej demokracie..
Jediná vec, ktorá je na KOVIDe istá, je, že ho – nech už je to čokoľvek – využili západné kmene a ďalšie vlády na šírenie najsmrteľnejšieho z vírusov – demokraciu spolu s liberalizmom.
.:.:.
03.06.2026
Prečo ľudia podporujú slovenského premiéra ? Páči sa im jeho práca a postoje! V dnešnej dobe je politika jednou z najnáročnejších oblastí verejného života. Každé rozhodnutie je pod drobnohľadom médií, podlej a protinárodnej opozície aj verejnosti. Preto si vážim ľudí, ktorí sú ochotní prevziať zodpovednosť za riadenie štátu, aj keď vedia, že budú čeliť [...]
01.06.2026
Brusselu NIE! Niet vrchnosti, iba od Boha. Ale nie každej treba tlieskať. „Nieto vrchnosti, iba od Boha. A tak kto sa protiví vrchnosti, Božiemu zriadeniu sa protiví.“ (Rim 13,1–2) Tento citát svätého apoštola Pavla býva často zneužívaný. Niektorí mocní si z neho robia ochranný štít proti kritike a poslušnosť voči sebe vydávajú za poslušnosť voči Bohu. To je [...]
12.05.2026
RTVS, kedysi hrdá loď verejnoprávneho vysielania, dnes pripomína skôr potápajúci sa parník s kapitánkou, ktorá tvrdohlavo trvá na tom, že ľadovec neexistuje. Pod súčasným vedením sa slovo „reforma“ stalo zakázaným výrazom. Spravodajstvo? To predsa funguje presne tak, ako fungovalo za Dzurindu, Matoviča, Hegera. Proti slovensky. Prečo meniť niečo, čo je dokonale [...]
Celá debata | RSS tejto debaty