Založ si blog

Muž s koronavírusom šíril hoax o prázdnom covid oddelení na Kramároch! Špinavosť najhrubšieho zrna ! Osočovať chorého človeka je hyenizmus.

Muž s koronavírusom šíril hoax o prázdnom covid oddelení na Kramároch!!!

Že vraj muž hospitalizovaný v nemocnici na Kramároch s pozitívnym testom na covid a zápalom pľúc zavádza verejnosť !!!

Otázka č. 1 – povedali mu a riadne vysvetlili, že muž sa v čase nakrúcania videa nenachádzal na covid oddelení, ale v izolačných priestoroch Centrálneho prijímacieho oddelenia ?

Otázka č.2 – Ako dlho ležal v izolačných priestoroch Centrálneho prijímacieho oddelenia  než sa dostal na „pravé“ covid oddelenie ?

Otázka č.3 – ako je možné, že dotyčný pacient vôbec ležal mimo Covid oddelenia, keď jeho zdravotný stav si vyžadoval okamžitú reakciu lekárov ?

Otázka č. 4 – ako je možné, že pacient s ochorením na obojstranný zápal pľúc ostal bez lekárskej  opatery ?

Toto sú zásadné otázky, na ktoré treba poznať odpoveď a až potom vynášať obvinenia.

Bežných ľudí mrzí podobné zľahčovanie situácie a zavádzanie verejnosti o tom, že nemocnice sú to najlepšie pre ľudí. Podobné situácie absolútne opisujú reálnu situáciu v nemocniciach ?

Matovičová cca120 mil. lotéria, mohla byť využitá v zdravotníctve a asi by nevznikali podobné absurdity a nezmyselné obvinenia.

Ministrovi zdravotníctva poradí každý vrátnik v nemocnici ako treba organizovať nemocničný život, len treba zdvihnúť veľký zadok a popýtať sa.

 

.:.:.:

Zlé správy z Ruska. Zámer „západných kmeňov“ ? asi áno. Rozklad Slovanov. Zvnútra.

19.03.2023

Zlé správy z Ruska. zámer „západných kmeňov“ asi áno. Stavba mešity v Luhansku bude pravdepodobne súčasťou širšieho trendu prudkého rastu moslimskej populácie v Rusku. Predseda Rady muftiov Ravil Gainutdin už v roku 2019 vyhlásil, že do pätnástich rokov bude okolo tretiny (30%) ruskej populácie tvoriť moslimské obyvateľstvo, čo bude predstavovať približne 14 [...]

Lapsus „vedy“ spočíva v dekristianizácii , prestaneš veriť v Boha, začneš sa zbožšťovať s opicami.

19.02.2023

Lapsus vedy spočíva v dekristianizácii , prestaneš veriť v Boha, začneš sa zbožšťovať s opicami. Priateľ je výraz pre pravdu a vernosť, priateľka je výraz pre sprisahanie v lži a nevere… S nepriateľom vždy povstaneš, so zloduchom vždy padneš. A v Utópii niet nikoho iného ako záškodníkov, ženských a žiadostivých. Kultúra oslavuje rytierov, Utópia oslavuje [...]

Vláda SR – vláda pochybných cieľov.

29.01.2023

Vláda SR – vláda pochybných cieľov. Je „humorné“, ako dlho musia ľudia čakať na nevyhnutné snímky a liečbu. Táto vláda kvasimódov by teraz mala okamžite odísť a odovzdať to vláde odborníkov, toto je srdcervúce, Za celé tie roky socializmu som to nevidel tak zle. Zatavte túto zatratenú prekliatu. Ľudia umierajú, pretože sa nemôžu dostať na [...]

Izrael vláda súdnictvo reforma Netanjahu protesty

Izraelský prezident Herzog opätovne vyzval na zrušenie súdnej reformy

27.03.2023 08:57

V noci po celej krajine proti reforme demonštrovalo zhruba 600 000 až 700 000 ľudí.

bachmut

Zima nevyšla a tak Putin vsádza na naťahovanie vojny. Cieľom celá Ukrajina

27.03.2023 08:18

Podľa ISW Putin odmieta úvahy, že súčasná realita na bojisku by mala viesť ku kompromisnému usporiadaniu.

Kórea KĽDR balistická strela raketa

Už siedmy marcový test: KĽDR odpálila ďalšie dve balistické rakety

27.03.2023 06:47

Stále častejšia demonštrácia vojenskej sily je reakciou na spoločné vojenské cvičenie Južnej Kórey a Spojených štátov.

vojna na Ukrajine, Bachmut

ONLINE: Český dobrovoľník na Donbase je nezvestný. Herec Bloom rokoval so Zelenským

27.03.2023 06:00, aktualizované: 09:16

Britský herec a veľvyslanec dobrej vôle Detského fondu OSN (UNICEF) Orlando Bloom hovoril s Volodymyrom Zelenským.

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ. Vyhlásenie: Každý môj článok bez rozdielu vyjadruje len názory autora a jeho chápanie popisovanej situácie, ktoré získal v tom-ktorom čase, z jemu dostupných informácií, pričom neobsahuje žiadne tvrdenia. Jeho cieľom nie je znevážiť, haniť, či inak poškodiť žiadny štát, politika, žiadnu, konkrétnu osobu, profesiu, či skupinu osôb, len slobodne vyjadriť svoj názor na danú situáciu, či spoločenský problém.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,149
Celková čítanosť: 7119108x
Priemerná čítanosť článkov: 6196x

Autor blogu

Kategórie