Korčok, Sulík, Remišová. . . naša skutočná existenčná hrozba.
4. marca 2021 09:23,
Prečítané 2 887x,
politolog,
Nezaradené
Korčok, Sulík, Remišová…naša skutočná existenčná kríza.
Áno, je vidno, kto na Slovensku vládne. Matovič mohol spraviť množstvo blbostí až kriminálnych činov, ale človek sa mohol len rozčuľovať – premiérske kreslo bolo ako zabetónované.
Až keď Matovič pod tlakom katastrofálnej situácie v zdravotníctve siahol na pomoc z Ruska – zrazu sa vláda doslovne zo dňa na deň rozbíja.
Sulík už vystúpil s požiadavkou na „rekonštrukciu vlády“ – Korčok za ním, radiac mu čo má a čo nemá povedať. Hovoria o tom, že Remišová (Za ľudí – Proti ľudom) išla aj k prezidentke. Takže ústavná väčšina sa rozpadá, Sas aj Za ľudí- Proti ľuďom majú príkaz z vlády odísť. Alebo proste vyhodiť Matoviča a zastaviť dovoz vakcíny Sputnik.
Je naozaj šokujúce, ako dokážu atlantinarcisti presadzovať svoje panstvo, aj za cenu tisícov životov. Neviem, ako toto zdôrazniť a priniesť všetkým ľuďom, aby to definitívne pochopili. Pre mocenské záujmy inej „veľmoci“ sú ochotní zahodiť aj svoju masku humanistov a otvorene robiť takéto principiálne svinstvo – embargovanie lieku pre chorých. Je to swinstvo.
.:.
08.09.2025
Otvorený list ministrovi školstva Tomášovi Druckerovi Vážený pán minister, pred pár mesiacmi ste oznámili, že analýza mRNA vakcín proti COVID-19 bude stáť približne 350 000 € a že sa na nej budú podieľať SAV a ŠÚKL. Dovoľte mi položiť niekoľko jednoduchých, ale zásadných otázok: Na základe čoho ste vypočítali túto sumu? Aká metodika bola použitá? Koľko z [...]
28.08.2025
Československý Majdan 1968 August 1968 bol úspešnou „farebnou“ operáciou západných tajných služieb. V noci na 21. augusta 1968 vstúpili vojská ZSSR, Bulharska, Maďarska, NDR a Poľska na územie vtedajšieho Československa. Priamo zo ZSSR to boli najmä vojaci z Ukrajiny, Litvy, Lotyšska a Estónska. Ruských vojakov bolo početne najmenej. Príčinou týchto udalostí bolo [...]
27.08.2025
SAV – vedecká inštitúcia alebo politická onuca? Dôvera? Zmizla. Ľudia veria babkinej bylinkovej teórii viac než vaším „vedeckým“ stanoviskám. Slovenská akadémia vied by mala byť garantom odbornosti a nezávislej vedy. Mala by stáť nad politikou a prinášať fakty, nie ideologické Covid postoje. No v posledných rokoch sa čoraz viac podobá na politickú stranu – a to [...]
Kým sa amícki ratlíci dohádajú, bude SPUTNIK... ...
https://youtu.be/Vc6AAMYvDCg COVID po 20... ...
+++++ Ako nakúpiť rakovinu plúc, zápal plúc... ...
+++++ Nech už mal Matovič akýkoľvek úmysel,... ...
...čas pracuje pre Matoviča...situácia s... ...
Celá debata | RSS tejto debaty