Do Košíc priletelo lietadlo nádeje z Moskvy ! Únia svojich členov z Východu opäť podrazila. Klasika.

Sputnik je Matovičovo vykúpenie sa. Ako Únia svojich členov z Východu opäť nepodržala. Do Košíc priletelo lietadlo nádeje z Moskvy .

Pridáva sa k Orbánovi, ktorý chce zachrániť čo najviac životov. Brusel opäť nepodržala svojich členov ! Ako Únia svojich členov nepodržala. Rozum navráva, že ruská vakcína Sputnik V predstavuje v súčasnej situácii pravdepodobne výraznú pomoc pre Slovensko.

Matovičova vláda sa mala už dávnejšie sústrediť na čitateľnú a transparentnú vakcináciu, čo evokuje Sputnik V. Vytvára kritickú infraštruktúru, v ktorej si každý môže ako tak vybrať.

Teraz je oveľa lepší predpoklad, že Sputnik pomôže vyriešiť tragickú situáciu, ktorá nastala po mizernom manažovaní z Bruselu pandémie. Sputnik je Matovičovo vykúpenie sa.

Čo táto vec spôsobí v radoch atlantinacistov, to nedokážem predpovedať. Tipujem, že budú zúriť. Aj to treba privítať a podporovať ich v tom, aby si ničili svoje zdravie. A nech sa dajú zaočkovať mydlovou vodou.

Nasledujúce dni budú plodiť viac otázok než odpovedí. Koho budú očkovať neregistrovanou vakcínou? Bude možné ju odmietnuť? Budú mať títo ľudia európsky očkovací preukaz? Ale to sú už otázky o nenávisti a zlodejstve.

Aké tragicky príznačné pre situáciu, v ktorej sa ÚNIA Európy nachádza.

.:.

RTVS a jej neschopná riaditeľka. Kto pobozká premiéra má padáka. Kto pobozká progresívca, má hneď mikrofón pri hube.

12.05.2026

RTVS, kedysi hrdá loď verejnoprávneho vysielania, dnes pripomína skôr potápajúci sa parník s kapitánkou, ktorá tvrdohlavo trvá na tom, že ľadovec neexistuje. Pod súčasným vedením sa slovo „reforma“ stalo zakázaným výrazom. Spravodajstvo? To predsa funguje presne tak, ako fungovalo za Dzurindu, Matoviča, Hegera. Proti slovensky. Prečo meniť niečo, čo je dokonale [...]

Riaditeľka RTVS má byť odvolaná. Už to čvirikajú i vrabce na parlamente. RTVS je stále falošný megafón.

11.05.2026

Kríza RTVS: Objektivita zomiera v priamom prenose. Verejnoprávna služba alebo podlý megafón? Verejnoprávne médiá majú slúžiť občanom, nie ideológii, politickým kruhom ani mediálnym módnym trendom. Práve preto je dnes okolo RTVS čoraz väčšia frustrácia a strata dôvery. Mnohí diváci nadobúdajú pocit, že namiesto objektívneho spravodajstva dostávajú selektívny výber [...]

Koza čítala noviny : ropa znamená moc

22.04.2026

Ropa znamená moc – koza čítala noviny Hormuzský prieliv nie je len ďalšia kríza v hlavnej úlohe s agresiou júesej. Je to bod zlomu, kde sa stretáva moc, závislosť a naivita celého sveta. Trumpetová tvrdá línia znamená koniec ústupkov – a priamy tlak na mandarínky, ktoré bez ropy z Perzského zálivu nemôže dýchať. No je tu aj druhý rozmer: civilizačné zlyhanie. Svet [...]

Fabia kolesa

Nebezpečná zábavka v Košiciach. Neznámy vandal uvoľňuje skrutky na kolesách, len zázrakom nedošlo k nešťastiu

31.05.2026 08:00

V metropole východu si zatiaľ neznámi vandali našli novú „sebarealizáciu".

Donald Trump

ONLINE: Mierový plán v troskách? Trump vracia návrh do Teheránu a žiada tvrdšie podmienky

31.05.2026 07:30, aktualizované: 08:26

Washington žiada prísnejšie podmienky, ktoré sa týkajú najmä iránskeho jadrového materiálu a zaručenia voľnej plavby cez Hormuzský prieliv.

Hodruša-Hámre

Svetové kapely z „deväťdesiatok“ zavítajú do slovenskej dediny uprostred krásnych hôr

31.05.2026 07:00

„Bude to poriadna jazda! Podujatie vo veľkom štýle,“ sľubujú organizátori najväčšej párty, akú kedy obec v Štiavnických vrchoch zažila.

uzavretá Brennerska diaľnica, aktivisti, Rezters, NEPOUZIVAT

VIDEO: Stačilo, chceme v údolí pokoj. Aktivisti zastavili na osem hodín prejazd Brennerskou diaľnicou

31.05.2026 06:30

Od sobotňajšieho dopoludnia až do večera vodiči osobných ani nákladných áut neprešli cez Brennerskú diaľnicu, ktorá spája strednú Európu a Taliansko.

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ. Vyhlásenie: Každý môj článok bez rozdielu vyjadruje len názory autora a jeho chápanie popisovanej situácie, ktoré získal v tom-ktorom čase, z jemu dostupných informácií, pričom neobsahuje žiadne tvrdenia. Jeho cieľom nie je znevážiť, haniť, či inak poškodiť žiadny štát, politika, žiadnu, konkrétnu osobu, profesiu, či skupinu osôb, len slobodne vyjadriť svoj názor na danú situáciu, či spoločenský problém.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,376
Celková čítanosť: 8619668x
Priemerná čítanosť článkov: 6264x

Autor blogu

Kategórie

Archív