Založ si blog

Šeliga, Gröhling a Čaputová dajte preč svoje politické paprče zo Slovenskej technickej univerzity !

Šeliga, Gröhling a Čaputová dajte preč svoje politické paprče zo Slovenskej technickej univerzity !

Vážení politici, nevyužívajte Jozefa Goebbelsa, ktorý uviedol, že bežná populácia je podstatne primitívnejšia, ako si dokážu inteligenti predstaviť. Propaganda musí byť preto jednoduchá a neustále sa musí opakovať, ideálne je ešte propagandistické kroky rozdeliť na parciálne časti a prezentovať celý program vo veľmi zjednodušenej podobe. Tento princíp bol potvrdený mnohými vedeckými štúdiami.

Vážení politici, ak teda chceme hovoriť o stabilite základných spoločenských vzťahov na škole, nie je možné si ju predstaviť bez silnej stability dua senát – rektor. A práve táto, životne dôležitá stabilita bola na STU nateraz narušená a to i vaším pričinením. Čo chcete odvolať senátorov ? chcete zrušiť STU? Chcete odvolať študentov, ktorým sta na smiech ? Čo vlastne chcete…O čo vám ide…?

Vážení politici, keď hodnotíme historický vývoj akejkoľvek úspešnej univerzity, vidíme, že najväčší rozkvet dosiahli práve tie, kde tieto stabilizované základné vzťahy umožnili sústredenie sa na závažné riešenia problémov, o ktorých sa politikom ani len nesníva.

Vážení politici, viete vôbec čo je pre STU najdôležitejšie ? Hovorí vám niečo, ako generačný výpadok učiteľov v strednom veku ? Nedostatok kvalitného odborného personálu pre podporu hlavných činností školy ? Klesajúci počet študentov a záujemcov o štúdium zo Slovenska ? Pokles záujmu o štúdium náročných technických disciplín, pri ktorých sa vyžaduje matematika, logické či abstraktné myslenie…atď. atď…atď.

Vážení politici, nevoďte rektora STU, seriózneho profesora a pedagóga za nos. Vy mu totižto nesiahate ani po päty s vašimi vydarenými „diplomovkami“ a vlievate mu falošnú nádej.  Zo slušného človeka a vedca si robiť srandu je nekorektné. Myslíte na to, ako sa môže trápne cítiť… a do čoho ste ho vystavili ?..no asi nie, pretože vy máte kožu z hrocha.

Vážení politici, neviete o tom? ak teda neviete, tak sa pakujte z STU.

 

 

Korčok s Remišovou napľuli na tisíce hrobov mŕtvych na Covid19.

02.03.2021

Korčok s Remišovou napľuli na tisíce hrobov mŕtvych na Covid19. Ruská vakcína Sputnik V predstavuje v súčasnej situácii pravdepodobne výraznú pomoc pre Slovensko. Poťahovačky okolo jej dovozu trvali vyše týždňa, a podľa všetkých náznakov to vyzeralo, že to Krajčí nepodpíše. Ale predsa sa len stalo, čo treba privítať. Tento proces je pozitívny aj v tom zmysle, že [...]

Do Košíc priletelo lietadlo nádeje z Moskvy ! Únia svojich členov z Východu opäť podrazila. Klasika.

02.03.2021

Sputnik je Matovičovo vykúpenie sa. Ako Únia svojich členov z Východu opäť nepodržala. Do Košíc priletelo lietadlo nádeje z Moskvy . Pridáva sa k Orbánovi, ktorý chce zachrániť čo najviac životov. Brusel opäť nepodržala svojich členov ! Ako Únia svojich členov nepodržala. Rozum navráva, že ruská vakcína Sputnik V predstavuje v súčasnej situácii pravdepodobne [...]

Vakcína proti RNA-vírusu je spoľahlivo zastaralá už v dobe, kedy opúšťa výrobnú linku, treba neustále pripomínať, že všetky vakcíny proti novému koronavírusu sú experimentálne ?

27.02.2021

Vakcína proti RNA-vírusu je spoľahlivo zastaralá už v dobe, kedy opúšťa výrobnú linku, treba neustále pripomínať, že všetky vakcíny proti novému koronavírusu sú experimentálne ? Nepriateľ vás napadne mečom. Vy si ako obranu vytvoríte štít a útok svojím mečom odrazíte. Pri ďalšom útoku očakávate, že nepriateľ zaútočí mečom. Ale on medzitým zmutoval a [...]

Katolík / Katolíci / Seminár / Kňaz / Kňazský seminár / cirkev / modlitba /

Obeťami zneužívania v katolíckej cirkvi vo Francúzsku bolo zrejme desaťtisíc detí

02.03.2021 22:37

Najnovšie závery vyšetrovania predstavujú výrazný nárast oproti údajom vlani z júna, keď komisia informovala o 3000 obetiach.

Sputnik, koronavírus

Maďarský očkovací preukaz zamlčiava pôvod vakcíny

02.03.2021 22:31

Maďari, ktorí boli zaočkovaní dvoma dávkami proti koronavírusu, o tom od pondelka dostávajú oficiálne potvrdenie bez údaju pôvodu vakcíny.

Tomáš Valášek, Ide o pravdu

Valášek v Ide o pravdu: Matovič napľul do tváre spojencom v EÚ

02.03.2021 20:00

„Podmienkou výmeny premiéra Igora Matoviča je spojenectvo Richarda Sulíka a Veroniky Remišovej,“ povedal v relácii Ide o pravdu nezaradený poslanec Tomáš Valášek.

Krajčí

Epidemická situácia sa podľa Krajčího zhoršila, menia očkovaciu stratégiu

02.03.2021 18:25, aktualizované: 20:33

Najhoršia situácia je v nemocniciach. Počet voľných lôžok na umelej pľúcnej ventilácii je nízky. Od pondelka sa zvýši počet čiernych okresov na 30.

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ. Vyhlásenie: Každý môj článok bez rozdielu vyjadruje len názory autora a jeho chápanie popisovanej situácie, ktoré získal v tom-ktorom čase, z jemu dostupných informácií, pričom neobsahuje žiadne tvrdenia. Jeho cieľom nie je znevážiť, haniť, či inak poškodiť žiadny štát, politika, žiadnu, konkrétnu osobu, profesiu, či skupinu osôb, len slobodne vyjadriť svoj názor na danú situáciu, či spoločenský problém.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 950
Celková čítanosť: 5741625x
Priemerná čítanosť článkov: 6044x

Autor blogu

Kategórie