Založ si blog

Tu sú základné metódy nášho ovládania idiotmi demokracie

Tu sú základné metódy nášho ovládania:

Potraviny a nápoje – najmä alkohol, ale nielen ten;

Lieky, vrátane preventívnych prípravkov a vitamínov;

Elektromagnetické vlny – vrátane vyžarovania mobilných telefónov, PC, domácich elektrických rozvodov a všetkých prístrojov s mikroprocesormi;

Médiá – či už rozhlas, televízia, videá, časopisy, noviny, žurnály, internet (najočividnejšia a najefektívnejšie porobujúca metóda);

Hudba, Zvuky (odlišujú sa od médií, sú inak používané, ale aj tak najčastejšie skrz Médiá);

Znečistenie ovzdušia;

Systém vzdelávania – vrátane všeobecne známej a odporúčanej literatúry (a jej autorov), ktorá je principiálne nedôveryhodná, či už ide o históriu, psychológiu, metapsychológiu, regresnú hypnózu, filozofiu, umenie, vedu, poéziu, náboženstvá, dokonca aj rozprávky pre deti vrátane nemluvniat).

Horeuvedené metódy dennodenne uplatňujú aj politici, ktorí nás neprestajne, dennodenne bombardujú ich komponentmi aby si zaistili, že im venujeme našu pozornosť, a teda sú nami podporovaní.

Preto musíme byť nadmieru ostražití vo vzťahu k tým, ktorých neustále presadzujú, vychvaľujú, komu tlieskajú, koho búrlivo podporujú kritici, ktorí za každého vývoja udalostí a okolností vychvaľujú nejaký politický režim. Ak je niekto takto vyzdvihovaný argumentmi štýlu „vydržal skúšku časom“, znamená to, že ide o systematicky organizované úsilie sledujúce špecifické ciele.

Treba však upozorniť na jeden problém – pri veľmi vysokom stupni podozrievavosti môžeme prehliadnuť niekoľko hodnotných informácií, ktoré bývajú úmyselne primiešané a odovzdávané určitými kruhmi infiltrovanými v blízkosti nástrojov masovej manipulácie.

A už vôbec nemá cenu venovať pozornosť „svetovým správam“. Všetky sú totiž organizované tak, aby nás prinútili venovať im pozornosť, a teda aj našu životnú energiu. Boj, ktorému treba naozaj venovať pozornosť je vedený na úrovni osobnosti, vnútri každého z nás.

Od dnes je určitý zákaz vychádzania – ale hranice sú otvorené, dokonca aj pre pendlerov. Deravý dáždnik. Riadne deravý.

24.10.2020

Od dnes je určitý zákaz vychádzania – ale hranice sú otvorené, dokonca aj pre pendlerov. Deravý dáždnik. Riadne deravý. Nedá sa síce predpovedať, ako budú názory vlády vyzerať o týždeň, ale teraz platí oficiálne už napevno plán, že je od soboty zákaz vychádzania. A že sa testovať bude, aj keď je to epidemické riziko. Napriek tomu pomôže mať čo najmenej [...]

Celoplošné otestovanie je nezvládnuteľné, je drahé ale hlavne – ničomu podstatnému teraz nepomôže

22.10.2020

Celoplošné otestovanie je nezvládnuteľné, je drahé ale hlavne – ničomu podstatnému teraz nepomôže Preto už je pomaly čas si pripomenúť jednu z najhorších čŕt diktátorov a despocií – túžba po veľkých činoch. Diktátori nie sú zlí, nie nie, oni len chcú vykonať pre svoj ľud čo najlepšie a najväčšie činy. Postaviť hlavné mesto, vykopať nejaký [...]

Lockdown. Jediným slovom môžete predávať, zrádzať a kupovať.

22.10.2020

Lockdown. Jediným slovom môžete predávať, zrádzať a kupovať. Rovnako vtipné a hlúpe aj pri slove „telefón“. Teraz v slovenčine je to „lockdown“. A telefónni operátori zostali. Prečo? Odkiaľ pochádza „telefónny operátor“, ak bolo zrušené slovo „telefón“. Čo by ste teda mali zavolať telefónnemu operátorovi? Lockdown? Je človek hlúpy? Prečo [...]

koronavírus, Taliansko, Turín

ONLINE: Pre opatrenia proti vírusu Európania strácajú nervy

27.10.2020 06:00, aktualizované: 06:46

Nové sprísnené opatrenia nesie veľa Európanov ťažko. V Taliansku vyšlo do ulíc niekoľko stoviek ľudí, skončilo sa to potýčkami s políciou.

Igor Matovič,

Na veľké testovanie chýbajú zdravotníci, musí sa stihnúť za dva dni

27.10.2020 06:00

Len dva dni sú vyhradené na to, aby sa po pilotnom testovaní v štyroch okresoch plošne otestovalo celé Slovensko.

Donald Trump a Amy Coneyová Barrettová

Barrettová sa stane sudkyňou Najvyššieho súdu USA, Senát ju schválil

27.10.2020 03:40

Americký Senát v pondelok definitívne schválil nomináciu Amy Coneyovej Barrettovej na post sudkyne Najvyššieho súdu Spojených štátov.

pocasie-27-10-2020

Rozčesnuté Slovensko. Na jednej strane mrholenie, na druhej slnko

27.10.2020 00:00

Kde sa vyčasí, tam bude príjemné teplo. Časť Slovenska však bude zahalená oblakmi a môže aj spŕchnuť. Kde je na to šanca?

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 873
Celková čítanosť: 5346400x
Priemerná čítanosť článkov: 6124x

Autor blogu

Kategórie