Založ si blog

Pán Matovič, 100 dní a dosť, padajte !

Pán Matovič, 100 dní a dosť, padajte.

Je evidentné, že na plodnú a kreatívnu prácu nemáte. Keď treba organizovať, tvoriť, zodpovedať a riadiť, je to úbohé a detské.

Iné je vykrikovať pred Bonapartem, iné je lepiť po plotoch plagátiky, útočiť, špiniť a urážať. Je vidieť, že na premiéra nie ste ešte  pripravený a schopný.

Keby dal Pellegríni špehovať ľudí cez mobily, tak ho nebudete ani vyšetrovať, rovno ho odsúdite a popravíte. Koľko pagáčov by ste nakúpili na protesty ?

To Vás ani len nenapadlo, že každý kto bude chcieť odísť kam sa mu len zachce, vyberie si jednoducho baterku z mobilu a už ste aj domonitorovali. A žiadnu stopu nezanechá. Keď ste to už takto verejne vyzvonili. Zodpovednosť Vám nepristane.

Ste zbrklý babrák.

Herci, režiséri, producenti a ďalší umelci sa úplne zhnusili ľuďom

30.03.2020

Herci, režiséri, producenti a ďalší umelci sa úplne zhnusili ľuďom. Máloktorá rodina pôsobiaca v audiovízii má vytvorené také finančné rezervy a úspory, aby vedela bez problémov zvládnuť výpadok príjmu jedného rodiča, a už vôbec nie oboch. V našom „fachu“ totiž nie je nič výnimočné, ak sú rodičia alebo partneri zároveň aj pracovnými kolegami. [...]

Joker Matovič zakázal nosiť respirátory s filtrom, lebo taký respirátor používa Fico.

28.03.2020

Joker Matovič zakázal nosiť respirátory s filtrom, lebo taký respirátor používa Fico. Aj takáto absurdita sa môže kľudne zrodiť v hlavičke Jokera Matoviča. Jeho patologická nenávisť k Ficovi je obrovská a môže ho doviesť až k takej absurdite. Výstupy Ústredného krízového štábu, ktorý vraj rokoval dnes až do rána, sú mizerné až žiadne. V tejto situácii [...]

Matovič ide šetriť na dôchodcoch, ale stíhačky kúpiť musíme? ! Cynizmus !

27.03.2020

Vláda ide šetriť na dôchodcoch, ale stíhačky kúpiť musíme?! Cynizmus ! Pán Matovič, Slovensko nepotrebuje stíhačky, Slovensko chce žiť! poslanec Kollár. „Počúvať také nezmysly, že teraz ideme vypovedať nákup amerických stíhačiek, to rozhodne nie. Proste raz, keď je zmluva podpísaná, tak musí platiť,“ Ale zákon o 13. dôchodku pre slovenských dôchodcov bol [...]

Gábor Grendel

Grendel podal podnet na advokáta, ktorý si mal objednať jeho diskreditáciu

30.03.2020 17:56

Tá sa mala udiať v súvilslosti s voľbami v Bratislave-Starom Meste.

byt, zlodej, lupič, vlámačka, vlámanie sa

Z múzea ukradli obraz van Gogha

30.03.2020 17:35

Cena diela Jarná záhrada nie je zatiaľ známa.

200218a-008

Kríza-nekríza. NATO je väčšie

30.03.2020 17:24

Severoatlantická aliancia sa zaokrúhlila na tridsiatke. Vo svojich radoch privítala Severné Macedónsko.

SR Košice koronavírus situácia ľudia služby obchody KEX

Obchodníci :V pondelok sa pred mnohými obchodmi tvorili značné rady

30.03.2020 17:19

Za najproblematickejšie opatrenie považujú reguláciu zákazníkov pri vstupe.

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 770
Celková čítanosť: 4592155x
Priemerná čítanosť článkov: 5964x

Autor blogu

Kategórie