Založ si blog

Kiska falošne dával plat chudobným : ale stačilo by poctivo platiť dane !

Kiska falošne dával plat chudobným : ale stačilo by poctivo platiť dane !

Toto neobháji ani jeho nervná bábkoherečka !

Exprezident Kiska daroval tisíce eur sociálne slabším rodinám. Jeden z najbohatších mužov Slovenska však naďalej čelí kritike tých, ktorí sa domnievajú, že by mohol urobiť aj menej, ale stačilo poctivo platiť dane.

Tento milionár si pomýlil charitu s úžerou a falošnou pomocou. Stačilo len poctivo platiť dane.

To bol prezident na pohľadanie, keď morálku usadil v latríne prezidentského paláca.

Duchovná dospelosť začína, keď prestaneme cítiť potrebu zachraňovať svet.

23.01.2021

Duchovná dospelosť začína, keď prestaneme cítiť potrebu zachraňovať svet. Sv. František kdesi hovoril o tom, že pastier ma smrdieť od oviec. Naopak, pastier ma voňať po nebeských pastvinách a len potom za ním ovce s radosťou pôjdu. Keď bude smrdieť ovčím hnojom, kde potom bude rozdiel medzi pastierom a ovcami? Ako spoznajú, že ich má viesť? Zato ale bude mať veľký [...]

Vakcína vyvinutá v Rusku – EpiVacCorona,  zatiaľ v priebehu testov vykázala 100% účinnosť. Tak prečo svet naďalej prehliada ruské vakcíny?

22.01.2021

… tak prečo svet naďalej prehliada ruské vakcíny? Potom, čo bola vakcína Sputnik V ako prvá na svete zaregistrovaná, západné médiá proti nej začala kampaň. Poukazovali na to, že nebola vyskúšaná, a preto nie je možné povedať, že je bezpečná. Ale! Nehľadiac na indície, že preparát Pfizer má mnoho vedľajších účinkov, táto americká vakcína sa nestala [...]

Kedy viete, že máte do činenia s nevzdelaným kreténom ?

22.01.2021

Kedy viete, že máte do činenia s nevzdelaným kreténom ? Dnes vieme, v čom sú problémy – klíma, migrácia, nesloboda… ale aj ako to odstrániť. Keď nabudúce budete počuť reči, že ľudia sú si rovní , že kultúry sú si rovné, viete s kým mate tu česť. Ak budete počuť, že nejaký mojžiš nám otvoril cestu cez more, viete, že máte do činenia s otrokárom, [...]

Holokaust

Lovec nacistov Zuroff: vedieme preteky s časom a teraz i s covidom

27.01.2021 15:05

Lovec nacistov Efraim Zuroff za svoj život pomohol vypátrať vyše 3-tisíc nacistických zločincov.

polícia

Žena na bratislavskej pumpe zadržala zlodeja. Sexom

27.01.2021 14:59

Bizarnú, ale účinnú metódu zvolila žena, ktorá v stredu zadržala lúpežníka na čerpacej stanici na Panónskej ceste.

Migrant / Migranti / Nulová tolerancia /

Ministerstvo spravodlivosti USA zrušilo Trumpovo opatrenie nulovej tolerancie

27.01.2021 14:09

Politika tzv. nulovej tolerancie spočívala v trestnom stíhaní migrantov, ktorí nelegálne prekročili hranice USA, čo viedlo k rozdeľovaniu rodín.

testovanie Covid 19 Šamorín sms

Deň ako bez korony

27.01.2021 13:40

V stredu mal začať „veľký kontrolný deň“ a na poštu, do banky, lekárne či natankovať sa bez negatívneho antigénového testu nikto nedostanete.

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ. Vyhlásenie: Každý môj článok bez rozdielu vyjadruje len názory autora a jeho chápanie popisovanej situácie, ktoré získal v tom-ktorom čase, z jemu dostupných informácií, pričom neobsahuje žiadne tvrdenia. Jeho cieľom nie je znevážiť, haniť, či inak poškodiť žiadny štát, politika, žiadnu, konkrétnu osobu, profesiu, či skupinu osôb, len slobodne vyjadriť svoj názor na danú situáciu, či spoločenský problém.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 928
Celková čítanosť: 5638865x
Priemerná čítanosť článkov: 6076x

Autor blogu

Kategórie