Založ si blog

Prečo biskupi verejne nevyhlasujú exkomunikácie nad poprednými katolíckymi politikmi ?

Očista Cirkvi nie je len o tom, že sa budú nahlasovať prípady zneužívania maloletých, ale aj to, že laici začnú tým, ktorí prestali hlásať Pravdu, nastavovať zrkadlo a Pravdu vyžadovať.

Je realitou, že katolíci sa stali v spoločnosti hlasnými podporovateľmi tzv. práva zabiť počaté dieťa.

Písať pastierské listy je fajn, ale pravdou je, že väčšina katolíkov do kostola nechodí. Ak Cirkev necháva behať po scéne politikov, ktorí sa Cirkvou prikrývajú a propagujú kultúru smrti, vysiela signál, že je to v poriadku.

Slovenský pochod za život je v skutočnosti pochodom hanby, pretože potraty v tejto krajine sú len preto, že to katolíci umožnili a tolerujú v politike svojou zbabelosťou. V krajine, kde 30 rokov sa politici predháňajú, kto je väčší katolík, sú zbytočné pochody. My sme na Slovensku už roky potratový zákon nemali mať a to aj vďaka tomu, že by každý poslanec sediaci v parlamente vedel, čo to pre jeho dušu znamená, ak  nezahlasuje za jeho zrušenie. Miesto toho hovorca KBS sa postavil do prvej línie, aby nás kŕmil nejakou pseudoteológiou o tom, že ak človek podľa neho s pochybným úmyslom ide chrániť život, my čistí bohuverní katolíci to nemusíme. Keď túto agitku zobral do rúk čistý Vašečka, dopadlo to ako dopadlo. Zákon neprešiel a Vašečka si robil len PR pre vznik strany. Presne to, čo sa predpokladalo, že je úmyslom KDH.

Katolícka Cirkev cez pastierske listy, ktoré dookola rozprávajú o práve človeka na život a jeho dôstojnosti, ani raz za 30 rokov nepovedala, že politik, ktorý verejne povie, že je za potraty alebo verejne nevyužije možnosť potraty zastaviť, keď tú možnosť má, nie je katolíkom.

Prečo biskupi verejne nevyhlasujú exkomunikácie nad poprednými katolíckymi politikmi ?

Je objektívna pravda, že vlna nespokojnosti medzi občanmi rapídne stúpa.

19.11.2020

Je objektívna pravda, že vlna nespokojnosti medzi občanmi stúpa. Mnohí sa ocitajú na hrane finančnej abstinencie a nedostatku – a nehovorím tu o nepodstatných pseudoumelcoch a podobných slepých črevách spoločnosti, ale o oblasti služieb, na ktorú sú napojené ďalšie remeslá. Okrem toho mnoho oblastí bežného života, ktoré sa dajú oželieť na mesiac-dva, už [...]

Pred úradom vlády strieľali gumené projektily zblízka do ľudí ! ! !

17.11.2020

Slovensko už teraz nemá legitímnu vládu. Matovič už nie je legitímny premiér. Pred úradom vlády strieľali gumené projektily zblízka do ľudí !!! Keď sa toľkoto odporcov vlády zišlo v čase zákazu vychádzania, tak sa môže Matovič a jeho vláda naozaj hanbiť. Mala by okamžite odstúpiť, ako to urobili komunisti v roku 1989. Dnešné demonštrácie, vzhľadom na [...]

Bratislava povstala ! Migor Matovič ušiel z Bratislavy a ukrýva sa na neznámom mieste !

17.11.2020

Bratislava povstala !!! Matovič ušiel z Bratislavy a ukrýva sa na neznámom mieste ! V Bratislave sa bojuje v týchto chvíľach za celé Slovensko !!! Desiatky tisíc ľudí povstali a bojujú proti vláde a metódam „ facebukového komedianta“ Igora Matoviča ! Také niečo Bratislava nezažila ani v novembri roku 1989 ! Matovič sa skrýva na neznámom mieste !! Matovič ušiel [...]

samuel paty vražda

Ďalších štyroch tínedžerov obvinili v prípade vraždy francúzskeho učiteľa

26.11.2020 13:13

K brutálnej vražde učiteľa Samuela Patyho došlo 16. októbra v metropolitnej oblasti Paríža. Žiakom v rámci diskusie ukázal karikatúry islamského proroka Mohameda.

Robert Fico / Peter Pellegrini /

Jankovská hovorila o Kočnerových zmenkách Ficovi i Pellegrinimu

26.11.2020 11:00, aktualizované: 13:13

Po ôsmich mesiacoch vo vyšetrovacej väzbe a protestnej hladovke už druhý deň vypovedá Monika Jankovská. Predviedli ju bez pút.

Vakcína / Koronavírus /

Na Slovensku potvrdili už viac ako 100-tisíc prípadov koronavírusu

26.11.2020 10:06, aktualizované: 12:22

Pribudlo 17 úmrtí na pľúcnu formu Covid-19, celkovo tak ochoreniu podľahlo 749 pacientov.

Očistec, špecializovaný súd, Pezinok, polícia, Gašpar,

Prokurátor navrhuje väzbu pre obvinených z akcie Babylon, vrátane exšéfa kontrarozviedky SIS

26.11.2020 07:55

Vyšetrovateľ vzniesol obvinenie pre pokračovací obzvlášť závažný zločin vydierania.

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 887
Celková čítanosť: 5447378x
Priemerná čítanosť článkov: 6141x

Autor blogu

Kategórie