Založ si blog

Prečo biskupi verejne nevyhlasujú exkomunikácie nad poprednými katolíckymi politikmi ?

Očista Cirkvi nie je len o tom, že sa budú nahlasovať prípady zneužívania maloletých, ale aj to, že laici začnú tým, ktorí prestali hlásať Pravdu, nastavovať zrkadlo a Pravdu vyžadovať.

Je realitou, že katolíci sa stali v spoločnosti hlasnými podporovateľmi tzv. práva zabiť počaté dieťa.

Písať pastierské listy je fajn, ale pravdou je, že väčšina katolíkov do kostola nechodí. Ak Cirkev necháva behať po scéne politikov, ktorí sa Cirkvou prikrývajú a propagujú kultúru smrti, vysiela signál, že je to v poriadku.

Slovenský pochod za život je v skutočnosti pochodom hanby, pretože potraty v tejto krajine sú len preto, že to katolíci umožnili a tolerujú v politike svojou zbabelosťou. V krajine, kde 30 rokov sa politici predháňajú, kto je väčší katolík, sú zbytočné pochody. My sme na Slovensku už roky potratový zákon nemali mať a to aj vďaka tomu, že by každý poslanec sediaci v parlamente vedel, čo to pre jeho dušu znamená, ak  nezahlasuje za jeho zrušenie. Miesto toho hovorca KBS sa postavil do prvej línie, aby nás kŕmil nejakou pseudoteológiou o tom, že ak človek podľa neho s pochybným úmyslom ide chrániť život, my čistí bohuverní katolíci to nemusíme. Keď túto agitku zobral do rúk čistý Vašečka, dopadlo to ako dopadlo. Zákon neprešiel a Vašečka si robil len PR pre vznik strany. Presne to, čo sa predpokladalo, že je úmyslom KDH.

Katolícka Cirkev cez pastierske listy, ktoré dookola rozprávajú o práve človeka na život a jeho dôstojnosti, ani raz za 30 rokov nepovedala, že politik, ktorý verejne povie, že je za potraty alebo verejne nevyužije možnosť potraty zastaviť, keď tú možnosť má, nie je katolíkom.

Prečo biskupi verejne nevyhlasujú exkomunikácie nad poprednými katolíckymi politikmi ?

Mlieko ktoré vydrží po otvorení čerstvé aj mesiac. Paráda. Len po mesiaci neskysne ale zhnije.

06.12.2019

Mlieko ktoré vydrží po otvorení čerstvé aj mesiac. Paráda. Len po mesiaci neskysne ale zhnije. Bolo to dávno, ale pamätám si chuť čerstvo nadojeného mlieka, práve vymúteného masla, jogurtu viac »

Čaputovej transparentnosť padla ako špinavé gate bezdomovca pod Prístavným mostom.

28.11.2019

Čaputovej transparentnosť padla ako špinavé gate bezdomovca pod Prístavným mostom. Hovorca prezidentskej kancelárie Martin Strižinec odpovedal, že menný zoznam z bezpečnostných dôvodov poskytnúť viac »

Vie si niekto vôbec predstaviť, že by toto urobil Róbert Fico ?

27.11.2019

Vie si niekto predstaviť, že by toto urobil Róbert Fico ? O pracovnej ceste prezidentky Zuzany Čaputovej do USA sa na sociálnych sieťach debatuje aj po dvoch mesiacoch. Okrem toho, že prezidentku viac »

Pocuvajte pravdu, podcast, pravda

Obvinení Fico aj Kiska. Kto z nich drží čierneho Petra?

07.12.2019 06:00

Najväčší politickí súperi čelia obvineniam polície. Kto z nich stratí z podpory voličov a kto získa?

OSN, summit, klimatický, trump

Slovenského diplomata zvolili za podpredsedu Rady OSN pre ľudské práva

06.12.2019 20:37

Za jej predsedníčku bola zvolená Rakúšanka Elizabeth Tichy-Fisslberger

47-Zukov-4x

Tvár moskovských protestov nekončí za mrežami

06.12.2019 19:09

Jegor Žukov, symbol vzdoru mladých Rusov, sa po pol roku strávenom vo vyšetrovacej cele a v domácom väzení môže cítiť znova slobodne.

09-mikulas-4x

Mikuláš rekordér je na roztrhanie

06.12.2019 18:32

Viac ako polstoročie rozdáva deťom radosť a je slovenským rekordérom. Dokonca má na to certifikát.

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 699
Celková čítanosť: 3661162x
Priemerná čítanosť článkov: 5238x

Autor blogu

Kategórie