Založ si blog

Čo vám Rišo Sulík zabudol povedať

SaS by zrušila vlaky zadarmo!

SaS chce zrušiť obedy pre žiakov zadarmo. Obedy zdarma sú čistý nezmysel !

Opozičná SaS zruší vlaky zadarmo pre dôchodcov a študentov, ak sa dostane k moci !

Toto povedal líder SaS Rišo Sulík..

Argumenty sú mimo reality a námietky  nejdú k podstate veci.

Rišo vám zabudol ešte akosi povedať, že najzávažnejšie riziko plynúce z eurofondov je strata štátnej suverenity. Hlavným cieľom eurofondov je pod maskou nezištnej pomoci nahradiť štátny rozpočet a prehĺbiť našu závislosť na EÚ. Eurofondy nie sú ani charita ani dobročinná pomoc, ale drsný nástroj geopolitiky.

Rišo, vôbec neplatí, že ak prispievame do spoločného rozpočtu, musíme i dostať peniaze. Za to, že sme členmi EÚ a prispievame do únie nedostaneme sankcie, pokusy o štátny prevrat a armádu NATO. Ale povinnosťou EÚ nie je vyplatiť eurofondy, môže ich kedykoľvek pozastaviť a vydierať členské krajiny. V minulosti už pozastavené boli.

 

 

 

 

Tu sú základné metódy nášho ovládania idiotmi demokracie

20.09.2020

Tu sú základné metódy nášho ovládania: Potraviny a nápoje – najmä alkohol, ale nielen ten; Lieky, vrátane preventívnych prípravkov a vitamínov; Elektromagnetické vlny – vrátane vyžarovania mobilných telefónov, PC, domácich elektrických rozvodov a všetkých prístrojov s mikroprocesormi; Médiá – či už rozhlas, televízia, videá, časopisy, noviny, žurnály, [...]

Fárska a Šeliga toto je výsledkom ich politických „potlachov“ na námestiach : nemocnica v žumpe ! Pani Čaputová.

19.09.2020

Fárska a Šeliga toto je výsledkom ich politických „potlachov“ na námestiach : nemocnica v žumpe ! Pani Čaputová. Ľudia z iniciatívy Za slušné Slovensko pred obišli 120 miest a ich obyvateľov mobilizovali k voľbám. V stredu prijala organizátorov z iniciatívy prezidentka Zuzana Čaputová. A tu je výsledok. Nech sa páči. Ťažko chorí pacienti ležia vedľa pozitívnych [...]

Matovič a ŠK Slovan najväčšia hanba a zgerba Slovenska.

17.09.2020

Matovič a ŠK Slovan najväčšia hanba Slovenska. ŠK Slovan hrá bez zápalu a srdiečka, bez myšlienok a nápaditosti. Najhoršie na tom je tá skutočnosť, že hráči sú bez patričnej fyzickej kondície ! Hráči Slovana sú neobyčajné lenivé lemry, ktoré vidia iba peniaze, peníze a peňeži. Je nepochopiteľné, že s takou kondíciou sa chcú pozrieť do „Európy“. [...]

koronavírus, test

Slovenský rekord. Až 338 ľudí zo 6231 testovaných má koronavírus

23.09.2020 10:05

Zo 6 231 testovaných malo v utorok potvrdený koronavírus 338 ľudí. Pribudlo jedno nové úmrtie spojené s chorobou COVID-19.

Polícia / NAKA /

NAKA opäť zasahuje, ide o výstavbu ciest

23.09.2020 09:42

NAKA má od rána zasahovať na viacerých miestach Slovenska. Má ísť o rozsiahlu akciu súvisiacu s výstavbou cestnej infraštruktúry.

Bielorusko

Má Západ prsty v protestoch? Bielorusi protestujú z vlastnej vôle

23.09.2020 09:00

Nejde o geopolitický zápas medzi Západom a Ruskom, hovorí Marcel Peško, šéf oddelenia pre hybridné hrozby a posilňovanie odolnosti rezortu slovenskej diplomacie.

Robert Kalinak

Obvineného Fica bude obhajovať Kaliňák. Osobne a rád, hovorí

23.09.2020 07:39

Osobne budem Fica zastupovať a veľmi rád, uviedol Robert Kaliňák. O Matovičovi, ktorý na neho útočí, hovorí ako o "najlúzerskejšom premiérovi".

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 858
Celková čítanosť: 5249845x
Priemerná čítanosť článkov: 6119x

Autor blogu

Kategórie