Založ si blog

Národné sily treba spojiť – Smer-SNS-ĽSNS. Ak toto niekto nechápe, je podkutý fašista a xenofób.

Národné sily treba spojiť – Smer-SNS-ĽSNS. Ak toto niekto nechápe, je podkutý fašista a xenofób.

Mnohí z nás si iste spomenú na časy, keď národné sily dokázali na námestia dotiahnuť desaťtisíce ľudí. Bolo to vtedy, keď boli schopné ľuďom predstaviť jasnú víziu  – príbeh o zavŕšení národnej emancipácie,  príbeh o slobodnom a prosperujúcom Slovensku. Dnes nám z tohto príbehu ostala len páchnuca karikatúra. Dnes máme štát, ktorý už nie je suverénny a to ani formálne, ale všetci dobre vieme, že nám, jeho občanom už v ňom takmer nič nepatrí. Sme nádenníci vo vlastnom. O všetkom podstatnom tu rozhodujú banky, burzy a podkupní politici, ktorí sú len ponížení služobníci  spupných a arogantných  zahraničných oligarchov a pôrodníkov demokracie.  Sme v postavení nízko platenej, kvalifikovanej a disciplinovanej pracovnej  beztvárnej masy a jediná úloha dnešných politikov je, aby to tak udržali čo najdlhšie.  O tom, že asi nikto (okrem už spomenutých servilných politikov) si to pred rokom  „89“ takto nepredstavoval, o tom niet najmenších pochýb.

Preto musia národné sily dať ľuďom ideu, príbeh, ktorý sa nekonal, víziu spravodlivého štátu, kde sa moc, ekonomická  i politická vráti do rúk tým, ktorí sú na Slovensku doma.

Na oslavy 30. výročia Novembra ´89 bolo vyčlenených 1 808 000 eur ! !!

17.11.2019

Na Oslavy 30. výročia Novembra ´89 bolo vyčlenených neuveriteľných 1 808 000 eur ! Na mieste sú otázky : ako sa s nimi naložilo ? preto ľudí zaujíma a chcú vedieť : 1/ ako boli rozdelené, viac »

17 november : 30 rokov a zničená krajina

17.11.2019

17 november : 30 rokov a zničená krajina !!! Nie je žiadnym tajomstvom, že stav Slovenska nie je práve ideálny. Mnoho „cudzích“ a domácich demokratov má s našou krajinou nekalé úmysly, viac »

Arcibiskup Zvolenský a biskup Sečka, „gentlemani“ na šikmej ploche ?

16.11.2019

Arcibiskup Zvolenský a biskup Sečka, „gentlemani“ na šikmej ploche ? Dvaja biskupi arcibiskup Zvolenský a biskup Sečka vydali stanovisko, v ktorom vyzvali kňazov a klerikov, aby sa politicky viac »

SR Nemecko november89 Berlínsky múr pád výročie oslavy

Prezidentka upozornila na nelegálnu ťažbu lesov a stratu pôvodných ekosystémov

20.11.2019 11:13

Je tu aj kríza biodiverzity, vymieranie druhov, a tieto veci spolu súvisia, myslí si Čaputová.

Donald Trump

Trump už nemôže clá na európske autá zdôvodniť národnou bezpečnosťou

20.11.2019 11:13

Americký prezident Donald Trump už nemôže uvaliť clo na dovoz áut a automobilových súčiastok pre národnú bezpečnosť, prešvihol termín.

les, urbár, urbariát, drevo, park, stromy, strom

Vlastníci lesov sa sťažujú: EÚ má na nás iný meter ako na západné krajiny

20.11.2019 10:50

Únia regionálnych združení vlastníkov neštátnych lesov tvrdí, že Európska únia má pri posudzovaní náhodnej ťažby dreva dvojaký meter.

fico, vyhlasenie

Fico: Dohoda s Kočnerom je totálna sprostosť

20.11.2019 10:31

Predseda Smeru Robert Fico tvrdí, že Marian Kočner nemal nič spoločné s tým, že Smer v roku 2012 vyhral voľby so 44 percentami.

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 690
Celková čítanosť: 3577801x
Priemerná čítanosť článkov: 5185x

Autor blogu

Kategórie