Založ si blog

Andrej Danko: Pán Ježiš spáchal samovraždu? Na kríž vyskočil sám?

Povinnosťou zákonodarného zboru SR ako demokratického štátu je pri chvályhodnej snahe o zabezpečenie ochrany pre národnostné menšiny a etnické či náboženské skupiny dbať o najvyššiu opatrnosť, aby definovanie ochrany špecifickej skupiny nepredstavovalo zároveň ohrozenie práv inej skupiny v SR či inde. V prípade vágne formulovaných príkladov pridružených k definícii antisemitizmu vypracovanej alianciou IHRA právne analýzy a prípady z praxe preukázali, že ich uplatňovanie môže byť popri ochrane občanov židovského pôvodu či vierovyznania zneužívané na umlčiavanie medzinárodnej solidarity s nežidovskými obyvateľmi Izraela a Izraelom okupovaných území a k znemožňovaniu medzinárodnej advokácie za ich ľudské práva, na ktorej sa podieľajú jednotlivci a skupiny bez ohľadu na vierovyznanie či etnický pôvod, vrátane židovských jednotlivcov a skupín.

Ide o vážny zásah do právneho poriadku SR a do ústavou garantovaných práv jej občanov iniciovaný cudzím štátom, ktorý nie je vhodné urobiť v chvate, bez náležitej odbornej diskusie. A nie iba tak, sľúbiť niečo kamarátovi.

Vážený pán Andrej Danko, proti prijímaniu definície doplnenej o 11 možných príkladov antisemitizmu varuje vyše 40 židovských organizácií !

Naša legislatíva dnes umožňuje trestať porušovanie ľudských práv. Za trestný čin sa považuje popieranie a schvaľovanie holokaustu a tiež hanobenie národa a rasy.

Antisemitizmus je také vnímanie Židov, ktoré sa môže prejaviť ako nenávisť k Židom. Rétorické a fyzické prejavy antisemitizmu sú namierené proti židovským alebo nežidovským jednotlivcom a/alebo ich majetku, proti inštitúciám židovskej komunity a náboženským ustanovizniam.“…pán Andrej Danko, vedeli by ste definovať akého majetku….? sú to banky, fabriky, facebook, noviny, televízie alebo rádia, farmaceutický priemysel…?

Vážený pán Danko, predseda NR SR (ozaj, prečo nie ste predsedom SNR- Slovenskej národnej rady ?,  nevadí…?) je to od Vás jednoznačné politikárčenie a so skutočným bojom proti antisemitizmu to nemá nič spoločné. Viete o tom ?

Žijeme v ťažkej dobe, keď sa popierajú základné ľudské práva. Máme aj v politike ľudí, ktorí popierajú Pána Ježiša, rúhania a urážky . To Vám nevadí ?

Skúste sa sami seba spýtať, vy čo ste odsúhlasili v NR SR definíciu antisemitizmu, prečo tak v podvedomí chorobne  nenávidíte kresťanov a dobrých ľudí verných Bohu ?

Toto platí aj pre Kočnera ! !!

19.01.2020

Toto platí aj pre Kočnera !!! Nie je povinnosťou obžalovaného dokazovať svoju nevinu, pretože zásada prezumpcie neviny vyžaduje, aby to bol štát, kto nesie v trestnom konaní dôkazné bremeno. viac »

Ficova obrovská politická chyba !

19.01.2020

Ficova obrovská politická chyba ! Ficova obrovská chyba v jeho politickom pôsobení, bola v tom, že nedokázal vytvoriť „svoje“ noviny resp. televíziu, ktorá by dokázala „predať“ jeho viac »

Dať hlas dnešnej opozícii je hriech!

13.01.2020

Dať hlas dnešnej opozícii je hriech! A tak nie je viac priateľom svojej vlasti ten, čo nie je kresťanom; je nepriateľom. Podľa slov svätého Ambrózia: Sed ipsi se amore patriae qui Christo invidet, viac »

Gerhard Sabathil čína špiónáž

Robil vraj špióna pre Čínu. Chodil aj na Slovensko

19.01.2020 21:00

Bývalého vysokopostaveného diplomata EÚ z Nemecka Gerharda Sabathila vyšetrujú pre podozrenie, že robil špionáž pre Čínu.

Voľby2020 Smer FICO konferencia programová BBX

Smer pýta školné od medikov, ktorí odchádzajú do zahraničia

19.01.2020 20:30

Študenti odmietajú zneužívanie ich štúdia a budúceho povolania ako prostriedku na polarizovanie spoločnosti a politickej kampane.

proces, Kuciak, Marek Para, marian Kočner

Kauza Kuciak: Vypovedať má aj Haščák s Bödörom

19.01.2020 19:11, aktualizované: 22:37

Od pondelka pokračujú pojednávania vo veci vrážd novinára Jána Kuciaka, jeho snúbenice Martiny Kušnírovej a kolárovského podnikateľa Petra Molnára.

počasie 20. 1. 2020

Valí sa k nám mohutná tlaková výš, ovplyvní celý týždeň

19.01.2020 18:30

Z Britských ostrovov k nám prichádza niečo, čo výrazne ovplyvní počasie celého týždňa.

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 728
Celková čítanosť: 3978792x
Priemerná čítanosť článkov: 5465x

Autor blogu

Kategórie