Manipulácia s manipulovanými „Za slušné študenstvo“
3. októbra 2018 18:43,
Prečítané 3 857x,
politolog,
Nezaradené
V spoločnosti, v ktorej médiá s tretím sektorom velebia daňového podvodníka na čele republiky spolu s insitnými maturantmi, je svedectvom o hlbokom etickom úpadku tzv. občianskej inteligencie.
Nemožno preto vylúčiť, že „analýza námestia“ ako aj celý projekt „Za slušné Slovensko“ je nástrojom podvratnej činnosti proti Slovenskej republike, proti jej politickému systému a členstvu v EÚ…a dovozu migrantov. Na „námestiach“ nie je ani náznak pokusu vyvrátiť stereotypy o vraždách, živote a klamstvu, zmeniť negatívny postoj k polícii prostredníctvom empatie a porozumenia.
„Námestie“ tým nielen evokuje a upevňuje falošné predsudky a negatívne emócie (pohŕdanie, odpor až nenávisť), ale podporuje aj pocit nadradenosti prítomných, ktorí sa štylizujú do pozície hrdinov, ktorí nebojácne rebelujú proti obmedzovaniu slobody slova, proti súčasnému režimu…“Posolstvá námestia“ hrajú len v prospech mocenských záujmov migračnej politiky.
28.04.2025
Páchnuca hniloba Európskej únie ,,Európsku úniu založili prominentní nacisti a kartely, ktoré vybudovali Tretiu ríšu. Sme očitými svedkami tohto tretieho pokusu, ktorý pravdepodobne opäť vyústi do celosvetovej vojny.“ Ten, kto ešte stále žije v poznaní, že 2. svetovú vojnu a ňou privodenú smrť šesťdesiatich miliónov ľudí (z toho 30 miliónov Slovanov) spôsobil [...]
27.04.2025
Komunistická ČSSR sa držala na kresťanskej mravnej paradigme. Bez ohľadu na ateizmus, československá spoločnosť si dokázala zachovať kresťanské korene a bola schopná sa vyvarovať tých zničujúcich procesov, ktoré teraz prebiehajú v Európe a USA. Ani komunistické úrady ČSSR sa neodvážili „vyhodiť do vzduchu mravný základ života spoločnosti. Všetci vieme o [...]
25.04.2025
Pápež rozumel všetkým, len nie katolíkom. Aký bol pápež František? Verejnosť pápeža Františka naposledy videla len deň pred jeho smrťou. Na Veľkonočnú nedeľu sa objavil na sv. omši na Námestí sv. Petra vo Vatikáne. Na balkón vyšiel na invalidnom vozíku. „Drahí bratia a sestry, veselú Veľkú noc!“ povedal. Ihneď pri nástupe do funkcie pozdravil zhromaždených [...]
adminova cisticka nejako prehliada furika ...
v rámci Boja proti nacizmu a SMERáckym mafiánom...... ...
Sťopka a aj ty máš otvorenú hlavu??? ...
No, tu teda muselo byť riadne hulváctvo, keđ ...
Nesťažuj sa, čo si dostal do vienka, s tým ...
Celá debata | RSS tejto debaty