Založ si blog

EÚ je chorý formát v zajatí nadnárodných neverejných združení.

Európska únia je utopená v duchovnej a intelektuálnej kríze, ktorú potopili nadnárodné tajné združenia a spolky, za výdatnej podpory  otvoreného Vatikánu. Za posledné roky sa pokazilo všetko, čo sa pokaziť mohlo, najmä preto že, jeho vlastní pomáhajú „ukrižovať“  Pána.

A pritom Vyhlásenie Kongregácie pre náuku viery z roku 1984  tvrdí, že vstup do „murárskych“ združení „zostáva v cirkvi naďalej zakázané“ a veriaci, ktorí tam vstúpili „sú v stave ťažkého hriechu a nemôžu pristupovať k svätému prijímaniu

Európska únia je stelesnením myšlienky satanistickej otvorenej spoločnosti, liberálnych bezbrehých orgií, ktorá začala inšpirovať všetkých žijúcich svetlonosov.

Za ďalšie –  „mocenské“ štáty EÚ zmenili vzťahy v rámci eurozóny na vzťahy medzi veriteľmi a dlžníkmi resp. na pána a žobráka. Toto vytvorilo vzťahy, ktoré sú ponižujúce a vazalské.  Sú v úplnom rozpore so medovými sľubmi, na základe ktorých bola EÚ založená. Dnes EÚ žije na klamstve, podvode a protekcionizme, na reklame, podlých a neetických  novinách, televíziách a rádiách.

Za ďalšie – drvivá väčšina  ľudí nesympatizuje s inváziou migrantov utekajúcich do pripravovaného raja v Európe, v ktorom sa nehanebne napájajú na sociálne  systémy na úkor príživy.  I napriek tomu je ich prílev podporovaný a chránený „mocnými“, celkom proti zdravému rozumu, pod pláštikom humanizmu, vrátane Vatikánu a jeho šéfa.

Pôvodné obyvateľstvo Európy je potlačované represiami, cenzúrou, abnormalitou vlád, náhubkovými zákonmi, infantilnými vyhláseniami, postojmi politikov  a nezodpovedných občanov.

Demokrati, ktorí kedysi verili v podporu rozvoja spoločnosti skrze obranu záujmov pracujúceho človeka, sa zmenili a prijali názor svojich protivníkov, prijali názor bánk a búrz, že problém je populácia. S nástupom demokratickej ideológie sa zmenila aj úloha vlády a jej poslaním už nie je zaisťovať blahobyt občanov, ale stále viac upevňovať svoju moc nad nimi a znižovať ich počet.

Položme si teda otázku: Aké sú najväčšie problémy súčasnosti, pre nás, pre Slovensko, pre Európu? Asi sú viaceré, ale za posledné týždne stále dolieha na nás, respektíve na celú Európu nový problém, problém sta tisícov migrantov a voľby. Voľby bývajú manipulované, prispôsobované  a stali sa baranidlom  manipulátorov. Voľby už dávno nie sú slobodné. Stačí  zvoliť novinárov a je to rovnaké.

Ale hlavne , že nám vládli komunisti !

Toto platí aj pre Kočnera ! !!

19.01.2020

Toto platí aj pre Kočnera !!! Nie je povinnosťou obžalovaného dokazovať svoju nevinu, pretože zásada prezumpcie neviny vyžaduje, aby to bol štát, kto nesie v trestnom konaní dôkazné bremeno. viac »

Ficova obrovská politická chyba !

19.01.2020

Ficova obrovská politická chyba ! Ficova obrovská chyba v jeho politickom pôsobení, bola v tom, že nedokázal vytvoriť „svoje“ noviny resp. televíziu, ktorá by dokázala „predať“ jeho viac »

Dať hlas dnešnej opozícii je hriech!

13.01.2020

Dať hlas dnešnej opozícii je hriech! A tak nie je viac priateľom svojej vlasti ten, čo nie je kresťanom; je nepriateľom. Podľa slov svätého Ambrózia: Sed ipsi se amore patriae qui Christo invidet, viac »

Gerhard Sabathil čína špiónáž

Robil vraj špióna pre Čínu. Chodil aj na Slovensko

19.01.2020 21:00

Bývalého vysokopostaveného diplomata EÚ z Nemecka Gerharda Sabathila vyšetrujú pre podozrenie, že robil špionáž pre Čínu.

Voľby2020 Smer FICO konferencia programová BBX

Smer pýta školné od medikov, ktorí odchádzajú do zahraničia

19.01.2020 20:30

Študenti odmietajú zneužívanie ich štúdia a budúceho povolania ako prostriedku na polarizovanie spoločnosti a politickej kampane.

súd, vražda, kuciak, Zoltán Andruskó

Kauza Kuciak: Vypovedať má aj Haščák s Bödörom

19.01.2020 19:11

Od pondelka pokračujú pojednávania vo veci vrážd novinára Jána Kuciaka, jeho snúbenice Martiny Kušnírovej a kolárovského podnikateľa Petra Molnára.

počasie 20. 1. 2020

Valí sa k nám mohutná tlaková výš, ovplyvní celý týždeň

19.01.2020 18:30

Z Britských ostrovov k nám prichádza niečo, čo výrazne ovplyvní počasie celého týždňa.

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 728
Celková čítanosť: 3978386x
Priemerná čítanosť článkov: 5465x

Autor blogu

Kategórie