Založ si blog

EÚ je chorý formát v zajatí nadnárodných neverejných združení.

Európska únia je utopená v duchovnej a intelektuálnej kríze, ktorú potopili nadnárodné tajné združenia a spolky, za výdatnej podpory  otvoreného Vatikánu. Za posledné roky sa pokazilo všetko, čo sa pokaziť mohlo, najmä preto že, jeho vlastní pomáhajú „ukrižovať“  Pána.

A pritom Vyhlásenie Kongregácie pre náuku viery z roku 1984  tvrdí, že vstup do „murárskych“ združení „zostáva v cirkvi naďalej zakázané“ a veriaci, ktorí tam vstúpili „sú v stave ťažkého hriechu a nemôžu pristupovať k svätému prijímaniu

Európska únia je stelesnením myšlienky satanistickej otvorenej spoločnosti, liberálnych bezbrehých orgií, ktorá začala inšpirovať všetkých žijúcich svetlonosov.

Za ďalšie –  „mocenské“ štáty EÚ zmenili vzťahy v rámci eurozóny na vzťahy medzi veriteľmi a dlžníkmi resp. na pána a žobráka. Toto vytvorilo vzťahy, ktoré sú ponižujúce a vazalské.  Sú v úplnom rozpore so medovými sľubmi, na základe ktorých bola EÚ založená. Dnes EÚ žije na klamstve, podvode a protekcionizme, na reklame, podlých a neetických  novinách, televíziách a rádiách.

Za ďalšie – drvivá väčšina  ľudí nesympatizuje s inváziou migrantov utekajúcich do pripravovaného raja v Európe, v ktorom sa nehanebne napájajú na sociálne  systémy na úkor príživy.  I napriek tomu je ich prílev podporovaný a chránený „mocnými“, celkom proti zdravému rozumu, pod pláštikom humanizmu, vrátane Vatikánu a jeho šéfa.

Pôvodné obyvateľstvo Európy je potlačované represiami, cenzúrou, abnormalitou vlád, náhubkovými zákonmi, infantilnými vyhláseniami, postojmi politikov  a nezodpovedných občanov.

Demokrati, ktorí kedysi verili v podporu rozvoja spoločnosti skrze obranu záujmov pracujúceho človeka, sa zmenili a prijali názor svojich protivníkov, prijali názor bánk a búrz, že problém je populácia. S nástupom demokratickej ideológie sa zmenila aj úloha vlády a jej poslaním už nie je zaisťovať blahobyt občanov, ale stále viac upevňovať svoju moc nad nimi a znižovať ich počet.

Položme si teda otázku: Aké sú najväčšie problémy súčasnosti, pre nás, pre Slovensko, pre Európu? Asi sú viaceré, ale za posledné týždne stále dolieha na nás, respektíve na celú Európu nový problém, problém sta tisícov migrantov a voľby. Voľby bývajú manipulované, prispôsobované  a stali sa baranidlom  manipulátorov. Voľby už dávno nie sú slobodné. Stačí  zvoliť novinárov a je to rovnaké.

Ale hlavne , že nám vládli komunisti !

. .. bájka o prasati a ovci

15.09.2019

...bájka o prasati a ovci Prasaťu sa raz podarilo ujsť z chlieva. Pripojilo sa k čriede oviec na lúke. Jedna ovca sa s prasaťom spriatelila a dovolila mu ostať s nimi. Potom však prišiel gazda. viac »

Žid v tŕní : rozprávky bratov Grimmovcov

15.09.2019

Žid v tŕní Rozprávky bratov Grimmovcov Žil kedysi boháč, ktorý mal sluhu a ten mu oddane a poctivo slúžil. Každé ráno vstával ako prvý z postele a večer sa ukladal k spánku ako posledný. viac »

Demokratická sloboda je idea, nikdy nie však skutočnosť !

14.09.2019

Demokratická sloboda je idea, nikdy nie však skutočnosť ! Príde čas, keď si registrované manželstvá homoseksuálov a lesbičiek adoptujú posledné „voľné“ dieťa z detského domova. A viac »

tablet, výnosy, obchod, ekonomika, globalizácia, graf, hospodársky výsledok

Svet v roku 2040? Ovplyvní ho sedem hlavných trendov

15.09.2019 20:00

Za posledných 25 rokov mala globalizácia oveľa väčší vplyv na zníženie chudoby ako celá zahraničná pomoc bohatých krajín od 2. svetovej vojny.

bezpilotný, dron, global, hawk

Irak odmietol tvrdenia o tom, že drony zaútočili na Saudskú Arábiu z jeho územia

15.09.2019 19:04

K sobotňajším útokom dronmi na dve významné ropné zariadenia v Saudskej Arábii sa prihlásili jemenskí húsíovia.

Turecko Rusko S-400 dodávka protivzdušná obrana, lietadlo

Rusko dodalo Turecku druhú batériu systému protivzdušnej obrany S-400

15.09.2019 17:56

Vojenské vzťahy Turecka s Ruskom sú predmetom znepokojenia zo strany Severoatlantickej aliancie.

jurčovič, počasie

Po peknom týždni škaredý. Zo severu príde rozsiahla oblačnosť!

15.09.2019 17:13

Rozlúčte sa s mariánskym letom.

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 654
Celková čítanosť: 3358900x
Priemerná čítanosť článkov: 5136x

Autor blogu

Kategórie