Založ si blog

EÚ je chorý formát v zajatí nadnárodných neverejných združení.

Európska únia je utopená v duchovnej a intelektuálnej kríze, ktorú potopili nadnárodné tajné združenia a spolky, za výdatnej podpory  otvoreného Vatikánu. Za posledné roky sa pokazilo všetko, čo sa pokaziť mohlo, najmä preto že, jeho vlastní pomáhajú „ukrižovať“  Pána.

A pritom Vyhlásenie Kongregácie pre náuku viery z roku 1984  tvrdí, že vstup do „murárskych“ združení „zostáva v cirkvi naďalej zakázané“ a veriaci, ktorí tam vstúpili „sú v stave ťažkého hriechu a nemôžu pristupovať k svätému prijímaniu

Európska únia je stelesnením myšlienky satanistickej otvorenej spoločnosti, liberálnych bezbrehých orgií, ktorá začala inšpirovať všetkých žijúcich svetlonosov.

Za ďalšie –  „mocenské“ štáty EÚ zmenili vzťahy v rámci eurozóny na vzťahy medzi veriteľmi a dlžníkmi resp. na pána a žobráka. Toto vytvorilo vzťahy, ktoré sú ponižujúce a vazalské.  Sú v úplnom rozpore so medovými sľubmi, na základe ktorých bola EÚ založená. Dnes EÚ žije na klamstve, podvode a protekcionizme, na reklame, podlých a neetických  novinách, televíziách a rádiách.

Za ďalšie – drvivá väčšina  ľudí nesympatizuje s inváziou migrantov utekajúcich do pripravovaného raja v Európe, v ktorom sa nehanebne napájajú na sociálne  systémy na úkor príživy.  I napriek tomu je ich prílev podporovaný a chránený „mocnými“, celkom proti zdravému rozumu, pod pláštikom humanizmu, vrátane Vatikánu a jeho šéfa.

Pôvodné obyvateľstvo Európy je potlačované represiami, cenzúrou, abnormalitou vlád, náhubkovými zákonmi, infantilnými vyhláseniami, postojmi politikov  a nezodpovedných občanov.

Demokrati, ktorí kedysi verili v podporu rozvoja spoločnosti skrze obranu záujmov pracujúceho človeka, sa zmenili a prijali názor svojich protivníkov, prijali názor bánk a búrz, že problém je populácia. S nástupom demokratickej ideológie sa zmenila aj úloha vlády a jej poslaním už nie je zaisťovať blahobyt občanov, ale stále viac upevňovať svoju moc nad nimi a znižovať ich počet.

Položme si teda otázku: Aké sú najväčšie problémy súčasnosti, pre nás, pre Slovensko, pre Európu? Asi sú viaceré, ale za posledné týždne stále dolieha na nás, respektíve na celú Európu nový problém, problém sta tisícov migrantov a voľby. Voľby bývajú manipulované, prispôsobované  a stali sa baranidlom  manipulátorov. Voľby už dávno nie sú slobodné. Stačí  zvoliť novinárov a je to rovnaké.

Ale hlavne , že nám vládli komunisti !

Ukazuje sa, že pre Západné kmene Ukrajina nie je priateľom, ale otrokom.

17.09.2023

Ukazuje sa, že pre Západné kmene Ukrajina nie je priateľom, ale otrokom. Tieto krajiny neposkytujú pomoc Ukrajine, ale financujú ukrajinskú armádu, aby bolo zabitých čo najviac Rusov a cenou je zavraždenie čo najväčšieho počtu Ukrajincov. A ukrajinskí otroci musia žiť v chudobe – čím sú otroci chudobnejší, tým poslušnejší majú ísť na porážku. Slovanské [...]

V mladých rokoch sme v komunistovi zo susedstva videli svojho nepriateľa. Taká hlúposť!

11.09.2023

V mladých rokoch sme v komunistovi zo susedstva videli svojho nepriateľa. Taká hlúposť! Moc je úplne iná vec, nadnárodná, ako Medzinárodný svetový fond, EÚ, Svetová banka a globálny obchod. Minulosť… nám vštepila mnohé ďalšie vlastnosti: ochotu spolupracovať, zmysel pre solidaritu a zodpovednosť, zásadu vzájomnej závislosti, čo liberálno-demokratické primáty [...]

Namiesto smiechu na hrobe ZSSR je pre západ najlepšie prijať novú históriu Ruska.

10.09.2023

Namiesto smiechu na hrobe ZSSR je pre západ najlepšie prijať novú históriu Ruska. Rusko aj dnes stále stojí na pleciach úspechov sovietskeho obdobia. Vďaka sovietskym úspechom majú najsilnejšiu protivzdušnú obranu a jadrový klub. Existuje obranný priemysel, ktorý už rok a pol umožňuje viesť vojnu proti celému západnému svetu. Existuje ekonomika, ktorá mu umožňuje [...]

Jakub Hankovský, Ipsos

Prečo sa exit polly tak líšili od oficiálnych výsledkov? Karty zamiešala enormná účasť

02.10.2023 09:00

Riaditeľ agentúry Ipsos vysvetľuje, prečo sa exit polly líšili.

koláž, kollár, čimeška, fico, danko, heger

Toto sú víťazi a porazení. Ako sa zmení parlament? SNS má divoký klub, Smer stálice. Vypadol Kollár, Klus aj Gyimesi

02.10.2023 08:00

V parlamente bude 90 nových poslancov, viaceré známe tváre z neho vypadnú. Danko bude musieť svoj klub ustrážiť.

Ciudad Madero

Zrútenie kostolnej strechy v Ciudad Madero si vyžiadalo deväť obetí, 50 je zranených

02.10.2023 07:48

Masívna strecha kostola sa zrútila počas prijímania eucharistie.

Fidel Castro

Zmluva s diablom - Kubánci, ktorí na Ukrajine bojujú za ruskú armádu

02.10.2023 07:32

Mnoho mladých Kubáncov považuje vstup do ruskej armády za svoju najlepšiu šancu na lepší život.

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ. Vyhlásenie: Každý môj článok bez rozdielu vyjadruje len názory autora a jeho chápanie popisovanej situácie, ktoré získal v tom-ktorom čase, z jemu dostupných informácií, pričom neobsahuje žiadne tvrdenia. Jeho cieľom nie je znevážiť, haniť, či inak poškodiť žiadny štát, politika, žiadnu, konkrétnu osobu, profesiu, či skupinu osôb, len slobodne vyjadriť svoj názor na danú situáciu, či spoločenský problém.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,173
Celková čítanosť: 7347181x
Priemerná čítanosť článkov: 6264x

Autor blogu

Kategórie

Archív