Založ si blog

Novinári. sk

►Mnohí novinári sú iba mafiáni či politikárske krysy… takto to na Slovensku je. Do ich hlavnej pracovnej náplne patrí klamanie, polopravdy, tendenčnosť, zaujatosť na objednávku a najmä okamžité obviňovanie.

►Koľko novín a televízii na Slovensku patrí Slovensku ? ani jedna !..novinári sú platení od svojej vlastnej „objektivity“ od mecenášov v zahraničí. Novinári si počínajú ako v postavení povolenej mafie. Správajú sa drzo, sú arogantní a keď ich niekto pomenuje priliehavým prívlastkom a menom sú ihneď príliš podráždení a ohromní zurvalci. Je dávno známe, že u nás netreba voľby, všetko odvolia novinári svojou nepoctivou prácou.

►Predstavte si, že investigujete ako novinár prípady s ktorými potom vydierate slabšieho človeka, ktorí tomu novinárovi potom „zobe z ruky“ a ľudia nevedia prečo je taký úlisný.

►Sú novinári podliaci ? Prečo sa nezastali svojho kolegu-novinára, ktorého prepadli domovou prehliadku v skorých ranných hodinách a jeho malé deti sa museli pozerať do hlavní pušiek ? Sú odpudzujúco ticho.

►Koľko zarábajú takí novinári ? No asi veľa, lebo ako si môže mladý junáčik kúpiť dom ? Že na úver ? To áno, je to zrejme úver, ale na úver nakupujú najmä milionári, bo majú z čoho platiť splátky a nevzbudzujú podozrenie v prípade „potreby“. Obyčajne mladý človek úver nedostane, bo nemá krytie a na splátky.

Novinára nemá šancu nikto skontrolovať !

Takže kto je novinár ? Je horší ako mafián, je to „terorista“ slovenského občana krytý štátom. Rozpútava hry, ničí nevinným životy, prekrúca fakty, nastoľuje temno a chaos.

►Odmietanie nemenných morálnych zásad spôsobuje úpadok človeka a vznik desivých praktík, ktoré nenájdeme ani u zvierat.

►Všetky druhy faciek, zauchá, pohlavky, lisknutia, nesmú byť oceňované ako obyčajné vzruchy afektu, nie ako výbuch hnevu alebo nenávisti. Tryskajú z priameho, poctivého a mocného hnevu. Vystreľujú z rozumu a počujeme ich plesknúť o nerozum. Musia dopadnúť ako fejtónistické nápady na ospalosť ducha.

A ak je tento fejetón dobrý, tak sa mu nedá uprieť podobnosť s fackou, ktorá sa udeľuje s okrídlenou iróniou na rozkaz ducha.

Česť poctivým novinárom ktorých je väčšina.

Zlé správy z Ruska. Zámer „západných kmeňov“ ? asi áno. Rozklad Slovanov. Zvnútra.

19.03.2023

Zlé správy z Ruska. zámer „západných kmeňov“ asi áno. Stavba mešity v Luhansku bude pravdepodobne súčasťou širšieho trendu prudkého rastu moslimskej populácie v Rusku. Predseda Rady muftiov Ravil Gainutdin už v roku 2019 vyhlásil, že do pätnástich rokov bude okolo tretiny (30%) ruskej populácie tvoriť moslimské obyvateľstvo, čo bude predstavovať približne 14 [...]

Lapsus „vedy“ spočíva v dekristianizácii , prestaneš veriť v Boha, začneš sa zbožšťovať s opicami.

19.02.2023

Lapsus vedy spočíva v dekristianizácii , prestaneš veriť v Boha, začneš sa zbožšťovať s opicami. Priateľ je výraz pre pravdu a vernosť, priateľka je výraz pre sprisahanie v lži a nevere… S nepriateľom vždy povstaneš, so zloduchom vždy padneš. A v Utópii niet nikoho iného ako záškodníkov, ženských a žiadostivých. Kultúra oslavuje rytierov, Utópia oslavuje [...]

Vláda SR – vláda pochybných cieľov.

29.01.2023

Vláda SR – vláda pochybných cieľov. Je „humorné“, ako dlho musia ľudia čakať na nevyhnutné snímky a liečbu. Táto vláda kvasimódov by teraz mala okamžite odísť a odovzdať to vláde odborníkov, toto je srdcervúce, Za celé tie roky socializmu som to nevidel tak zle. Zatavte túto zatratenú prekliatu. Ľudia umierajú, pretože sa nemôžu dostať na [...]

bachmut

Zima nevyšla a tak Putin vsádza na naťahovanie vojny. Cieľom celá Ukrajina

27.03.2023 08:18

Podľa ISW Putin odmieta úvahy, že súčasná realita na bojisku by mala viesť ku kompromisnému usporiadaniu.

Kórea KĽDR balistická strela raketa

Už siedmy marcový test: KĽDR odpálila ďalšie dve balistické rakety

27.03.2023 06:47

Stále častejšia demonštrácia vojenskej sily je reakciou na spoločné vojenské cvičenie Južnej Kórey a Spojených štátov.

vojna na Ukrajine, Bachmut

ONLINE: Český dobrovoľník na Donbase je nezvestný. Herec Bloom rokoval so Zelenským

27.03.2023 06:00, aktualizované: 07:54

Britský herec a veľvyslanec dobrej vôle Detského fondu OSN (UNICEF) Orlando Bloom hovoril s Volodymyrom Zelenským.

Iskander, Rusko, vojna na Ukrajine

Expertka: Putin jadrovo vydiera. Na atómový útok by nepotreboval Bielorusko

27.03.2023 05:50

Rusko sa v Bielorusku chystá rozmiestniť taktické jadrové zbrane. Je to bezpečnostná hrozba?

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ. Vyhlásenie: Každý môj článok bez rozdielu vyjadruje len názory autora a jeho chápanie popisovanej situácie, ktoré získal v tom-ktorom čase, z jemu dostupných informácií, pričom neobsahuje žiadne tvrdenia. Jeho cieľom nie je znevážiť, haniť, či inak poškodiť žiadny štát, politika, žiadnu, konkrétnu osobu, profesiu, či skupinu osôb, len slobodne vyjadriť svoj názor na danú situáciu, či spoločenský problém.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,149
Celková čítanosť: 7119037x
Priemerná čítanosť článkov: 6196x

Autor blogu

Kategórie