Založ si blog

Novinári. sk

►Mnohí novinári sú iba mafiáni či politikárske krysy… takto to na Slovensku je. Do ich hlavnej pracovnej náplne patrí klamanie, polopravdy, tendenčnosť, zaujatosť na objednávku a najmä okamžité obviňovanie.

►Koľko novín a televízii na Slovensku patrí Slovensku ? ani jedna !..novinári sú platení od svojej vlastnej „objektivity“ od mecenášov v zahraničí. Novinári si počínajú ako v postavení povolenej mafie. Správajú sa drzo, sú arogantní a keď ich niekto pomenuje priliehavým prívlastkom a menom sú ihneď príliš podráždení a ohromní zurvalci. Je dávno známe, že u nás netreba voľby, všetko odvolia novinári svojou nepoctivou prácou.

►Predstavte si, že investigujete ako novinár prípady s ktorými potom vydierate slabšieho človeka, ktorí tomu novinárovi potom „zobe z ruky“ a ľudia nevedia prečo je taký úlisný.

►Sú novinári podliaci ? Prečo sa nezastali svojho kolegu-novinára, ktorého prepadli domovou prehliadku v skorých ranných hodinách a jeho malé deti sa museli pozerať do hlavní pušiek ? Sú odpudzujúco ticho.

►Koľko zarábajú takí novinári ? No asi veľa, lebo ako si môže mladý junáčik kúpiť dom ? Že na úver ? To áno, je to zrejme úver, ale na úver nakupujú najmä milionári, bo majú z čoho platiť splátky a nevzbudzujú podozrenie v prípade „potreby“. Obyčajne mladý človek úver nedostane, bo nemá krytie a na splátky.

Novinára nemá šancu nikto skontrolovať !

Takže kto je novinár ? Je horší ako mafián, je to „terorista“ slovenského občana krytý štátom. Rozpútava hry, ničí nevinným životy, prekrúca fakty, nastoľuje temno a chaos.

►Odmietanie nemenných morálnych zásad spôsobuje úpadok človeka a vznik desivých praktík, ktoré nenájdeme ani u zvierat.

►Všetky druhy faciek, zauchá, pohlavky, lisknutia, nesmú byť oceňované ako obyčajné vzruchy afektu, nie ako výbuch hnevu alebo nenávisti. Tryskajú z priameho, poctivého a mocného hnevu. Vystreľujú z rozumu a počujeme ich plesknúť o nerozum. Musia dopadnúť ako fejtónistické nápady na ospalosť ducha.

A ak je tento fejetón dobrý, tak sa mu nedá uprieť podobnosť s fackou, ktorá sa udeľuje s okrídlenou iróniou na rozkaz ducha.

Česť poctivým novinárom ktorých je väčšina.

Postoje prezidentky a opozície eskalujú konflikty, sú dlhodobo provokatívne a deštruktívne.

16.05.2024

Postoj prezidentky a opozície eskaluje konflikty, je provokatívny a deštruktívny. Zdravý rozum poukazuje na rozpor medzi prezidentkinimi slovami a činmi , ktorá podniká agresívne kroky voči vláde R. Fica. V poslednom období sú čoraz agresívnejšie vyhlásenia z opozície na dresu R. Fica. Opozícia vyvoláva po prehratých voľbách bezprecedentné kolo eskalácie a vyhlásenia [...]

Podliaci z opozície šíri za pomoci masmédií nenávisť, klamstvá, podliactvo. Beštiálnu tvár opozície musí vidieť každý, kto má oči.

15.05.2024

Podliaci z opozície šíri za pomoci masmédií nenávisť, klamstvá, podliactvo. Beštiálnu tvár opozície musí vidieť každý, kto má oči. Beštie z opozície sú agresívne a plné zákerných útokov na R. Fica na vládu SR a Slovensko. Stačí pozrieť na zhromaždenia na ktorých ohlupujú jeden druhého , stačí si všimnúť transparenty a plagáty s akou nenávisťou a [...]

Prestávame rozumieť našim deťom a oni prestávajú rozumieť ná

12.05.2024

Prestávame rozumieť našim deťom a oni prestávajú rozumieť nám. Najnovšie si dosť veľká časť našich detí myslí, že jedlo pochádza z obchodu. Z nejakého dôvodu si myslia, že ich otcovia a matky o svete vôbec nič nevedia, lebo netrávia za obrazovkou toľko času, ako oni. Netušia, že naše poznanie pochádza najmä z kníh. Pravda je však taká, že to my trávime s [...]

Elon Musk

Elon Musk spustil v Indonézii satelitný internet Starlink

19.05.2024 15:01

Poskytuje ju Muskova spoločnosť SpaceX pre národný zdravotnícky sektor a cieľom je tiež zlepšiť prístup na internet v odľahlých častiach súostrovia.

medveď

V katastri obce Kľačno sa medveď hnedý dobýjal do kurína

19.05.2024 14:13

Zásahový tím medveďa monitoruje. Polícia vyzvala občanov o opatrnosť.

KDR vojaci kongo

Ozbrojené sily Konžskej demokratickej republiky zmarili pokus o štátny prevrat

19.05.2024 14:02

K pokusu o prevrat tak došlo uprostred krízy, ktorá zasiahla vládnucu stranu prezidenta Tshisekediho v súvislosti s voľbami do vedenia parlamentu.

súd, fico, atentát, cintula, šts

NAKA obvinila tri osoby za schvaľovanie konania útočníka v Handlovej

19.05.2024 13:16

Aktuálne sú v cele policajného zaistenia, o ďalšom postupe rozhodne prokurátor.

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ. Vyhlásenie: Každý môj článok bez rozdielu vyjadruje len názory autora a jeho chápanie popisovanej situácie, ktoré získal v tom-ktorom čase, z jemu dostupných informácií, pričom neobsahuje žiadne tvrdenia. Jeho cieľom nie je znevážiť, haniť, či inak poškodiť žiadny štát, politika, žiadnu, konkrétnu osobu, profesiu, či skupinu osôb, len slobodne vyjadriť svoj názor na danú situáciu, či spoločenský problém.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,228
Celková čítanosť: 7584672x
Priemerná čítanosť článkov: 6176x

Autor blogu

Kategórie

Archív