Minister Maďarič ako cynická obluda ?

Ministerstvo kultúry pod vedením Mareka Maďariča (Smer-SD) poskytlo na film Únos šíriaci jednostrannú politickú propagandu neobvykle vysokú dotáciu z našich daní. Náklady na  agitkový film boli približne 1,35 milióna eur. „Film“  bola jednoznačná prvoplánová politická agitka za ktorú dve tretiny pokryl Audiovizuálny fond, ktorý priamo podlieha MK SR !

Paškvil bol zrežírovaný  okresnou politickou propagandistkou,  Marianou Čengel Solčanskou, ktorá považuje slovenských divákov za obyčajných hlupákov.

RTVS je finančne na hrane kolapsu a ďalší rozvoj programu nie je možný bez dostatočných zdrojov. Pán Maďarič ministerstvo kultúry potrebuje človeka , ktorý je dobrý manažér, ktorý má skúsenosti  aj s prácou v médiách, ideálne v rozhlase a televízii.

Vyjadrenie ministra kultúry Mareka Maďariča (Smer-SD) o tom, že presadenie zvýšenia koncesionárskych poplatkov považuje za kľúčový cieľ, je cynické a hanebné.

 

ψ

Prečo sú ruskí športovci obeťami politickej hystérie

26.01.2026

Prečo sú ruskí športovci obeťami politickej hystérie Medzinárodný olympijský výbor sa rozhodol ukázať svetu svoju „morálnu odvahu“. Výsledok? Kolektívne vylúčenie ruských športovcov – ľudí, ktorí nemajú žiadny vplyv na rozhodnutia svojej vlády, ale ktorých trestajú ako politické figúrky. To nie je spravodlivosť, to je hanebný teatrálny výstup, ktorý má [...]

Nord Stream nebol vyhodený do vzduchu. Nord Stream sa jednoducho upchal.

26.01.2026

Nord Stream nebol vyhodený do vzduchu. Nord Stream sa jednoducho upchal. Oficiálna verzia hovorí o explóziách, sabotážach, špeciálnych jednotkách a geopolitickom trileri hodnom Netflixu. Realita je však oveľa prozaickejšia – Nord Stream sa nevyhodil do vzduchu, Nord Stream sa upchal. Ako bežná kuchynská drezová rúra v paneláku po Vianociach. Roky sme boli poučovaní o [...]

Použitý olej do drezu rozhodne nepatrí. Olej v potrubí netečie preč. Ochladne, zhustne, prilepí sa na steny rúr a postupne vytvorí mastnú bariéru.

26.01.2026

Použitý olej do drezu rozhodne nepatrí. Olej v potrubí netečie preč. Ochladne, zhustne, prilepí sa na steny rúr a postupne vytvorí mastnú bariéru. Vylievať použitý olej do drezu nie je drobný prehrešok, ale obyčajná hlúposť s reálnymi následkami. Napriek tomu sa tento zlozvyk na Slovensku stále tvári ako „nič sa nestane“. Stane. A pravidelne. Olej v potrubí netečie [...]

eDoklady / eIdentita /

Vnútro bude pri zavádzaní e-dokladov spolupracovať so štátnou poisťovňou

26.01.2026 17:19

VšZP tvrdí, že skvalitňovanie digitálnych služieb je pre jej poistencov jednou z priorít.

Luník IX

Na košickom sídlisku našli mŕtve malé dieťa, polícia začala trestné stíhanie

26.01.2026 17:04

Polícia vyšetruje úmrtie malého dieťaťa na košickom sídlisku Luník IX.

babiš pavel

Neprišli včas. Pavel zrušil schôdzku ústavných činiteľov na hrade, Babiš sa ospravedlnil

26.01.2026 16:41

Babiš mal vraj najnáročnejšie zasadnutie od svojho vzniku.

kotlár kokotlár

Kotlár vystúpil na seminári v českom parlamente: vakcíny označil za biologické zbrane. Sála tlieskala

26.01.2026 16:30

Vystúpila aj aktivistka, podľa ktorej boli vo vakcínach čipy.

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ. Vyhlásenie: Každý môj článok bez rozdielu vyjadruje len názory autora a jeho chápanie popisovanej situácie, ktoré získal v tom-ktorom čase, z jemu dostupných informácií, pričom neobsahuje žiadne tvrdenia. Jeho cieľom nie je znevážiť, haniť, či inak poškodiť žiadny štát, politika, žiadnu, konkrétnu osobu, profesiu, či skupinu osôb, len slobodne vyjadriť svoj názor na danú situáciu, či spoločenský problém.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,367
Celková čítanosť: 8437204x
Priemerná čítanosť článkov: 6172x

Autor blogu

Kategórie

Archív