Keby voľby mohli niečo zmeniť, dávno by ich zakázali !

Mnohí ľudia sa z príchodu nového roku tešia, iným prechádza mráz po chrbte pri pomyslení na haldu práce, s ktorou budú musieť opäť bojovať. Nezúfajte. Písanie a čítanie nie je len o nútenom vtláčaní nepotrebných informácií do hlavy. Ak sa k svojim povinnostiam postavíte s úsmevom na tvári a zvolíte si vhodnú stratégiu, rok 2016 bude patriť k vašim najúspešnejším. Začnite hneď od začiatku!

Základný nástroj, ktorý máte k dispozícii, je rozum. Využite ho vo svoj prospech! Začnite experimentovať s vlastnou schopnosťou múdrosti. Zistite, o koľkej vám ide práca ľahšie a naopak, kedy vás to ťahá do krčmy alebo pred televízor. Každý z nás má iný biorytmus. Niekto dokáže efektívne písať v noci, iný si privstane skoro ráno. Ak vám chýba energia, potrebujete motiváciu! Prestaňte očierňovať, urážať a priblblo vypisovať nenávistné výplody, stále dookola ako verklík.

Určite viete, že človek využíva len 10 percent svojho mozgu, a niektorí ani to nie, a na myslenie používajú sedaciu časť svojho tela. Predstavte si, čo všetko by ste mohli v živote dosiahnuť, keby ste si osvojili zopár trikov na zlepšenie svojej „dobroty“. Základom sú vyvážené raňajky, prestávky v písaní, upokojujúca hudba a občas pomôže aj studená sprcha, aby schladila vašu prehnanú túžbu po zvrhlostiach, klamstvách a nenávisti.

Nech sa v novom roku 2016 všetkým darí napĺňať svoje sny. To Vám želám.

 

ψ

Odstúpenie trénera Weissa je nevyhnutné. Slovan dnes pôsobí ako tím bez identity, bez vedenia a bez vízie.

09.11.2025

Odstúpenie trénera Weissa je nevyhnutné. Slovan dnes pôsobí ako tím bez identity, bez vedenia a bez vízie. V ŠK Slovan Bratislava sme svedkami veľmi smutného scenára. Tréner Vladimír Weiss st. sa drží lavičky silou-mocou, hoci je už dávno zrejmé, že jeho éra sa skončila. Namiesto impulzu a autority pôsobí ako brzda, ktorá klub ťahá nadol. Hráči mu neveria, [...]

Weiss musí odísť. Slovan hnije zvnútra. Na lavičke sedí tréner, ktorý žije z minulosti a z mena, nie z výsledkov.

07.11.2025

Weiss musí odísť. Slovan hnije zvnútra. Na lavičke sedí tréner, ktorý žije z minulosti a z mena, nie z výsledkov. Stačilo. Vladimír Weiss st. sa stal symbolom stagnácie, chaosu a úpadku, aký Slovan Bratislava nezažil celé roky. Mužstvo, ktoré malo byť dominantné, dnes vyzerá ako skupina unavených turistov, ktorí sa náhodou ocitli na futbalovom ihrisku. Žiadna energia, [...]

Keď hymna stráca úctu, stráca sa aj charakter športu. Hanba na zimných štadiónoch !

03.11.2025

Keď hymna stráca úctu, stráca sa aj charakter športu. Pred každým hokejovým ligovým zápasom zaznie slovenská štátna hymna. Mala by byť okamihom hrdosti, zjednotenia, rešpektu. No dnes sa z nej stáva len otravná formalita, ktorú mnohí hráči pretrpia s výrazom znudeného turistu. Jeden sa kolíše, druhý sa obzerá, ďalší si odpľúva alebo krúti hlavou, akoby čakal, [...]

policia strelba komarnicka ul

Tragédia v Ružinove: V byte našli mŕtvy manželský pár so strelnými poraneniami hlavy

14.11.2025 09:11, aktualizované: 09:25

Vedľa 40-ročného muža sa nachádzala krátka strelná zbraň.

Metske zastupitelstvo Kosice4

Nezvyčajná zhoda. Za košický rozpočet hlasovali všetci poslanci

14.11.2025 09:11

Mesto sa tentoraz vyhlo rozpočtovému provizóriu, poslanci odobrili aj úvery.

OCENENIE: Biela vrana 2024

„Nebojím sa pána“. Ocenením Biela vrana sa opäť oslávi občianska odvaha, príde aj exprezidentka

14.11.2025 08:41

Návštevníci a diváci spoznajú tri silné príbehy vystihujúce kľúčové výzvy, ktorým dnes Slovensko čelí.

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ. Vyhlásenie: Každý môj článok bez rozdielu vyjadruje len názory autora a jeho chápanie popisovanej situácie, ktoré získal v tom-ktorom čase, z jemu dostupných informácií, pričom neobsahuje žiadne tvrdenia. Jeho cieľom nie je znevážiť, haniť, či inak poškodiť žiadny štát, politika, žiadnu, konkrétnu osobu, profesiu, či skupinu osôb, len slobodne vyjadriť svoj názor na danú situáciu, či spoločenský problém.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,355
Celková čítanosť: 8361813x
Priemerná čítanosť článkov: 6171x

Autor blogu

Kategórie

Archív