Prečo sú pažraví hokejoví multimilionári ?

Odpudzujúco rozmaznaní hokejoví milionári, zainvestujte do slovenského hokeja, postavte moderné štadióny , začnite trénovať a učiť mládež, dokážte, že to viete a že ste lepší. A nie sa zavesiť na štát a hajdákať peniaze daňových poplatníkov ! Vybudujte si svoje štadióny, súťaž a svoje kluby a ukážte že to myslíte vážne. Nechajte Nemečka, nech ukazuje za štátne, vyhral regulárne voľby a vy ukážte, čo dokážete za svoje. Peňazí máte až priveľa.

To sa vám nechce, kapitalizmus vám už nevonia, ale socíku sa vám zachcelo !? Niekto a niekde sa tomu vraví nenažranosť a zápecníctvo s drzosťou dohromady.

Všetci podpísaní hokejoví „invalidi“, aj tak hrávajú v reprezentácii iba ak tak na pol plynu, len aby sa nezranili a neubudlo im zo zárobku. Kašlať na reprezentáciu, 8. miesto na MS kľudne stačí. Nemáte hanbu kúska hanby, pokory a úcty.

To že hokejové vykvasené „celebrity“ nebudú konečne reprezentovať ma majstrovstvách sveta je len dobre a dobrá správa !!! Dúfam, že bojkot dodržia !

Aspoň si zahrajú slovenský hokejisti so srdiečkom pre reprezentáciu, s chuťou vyhrať a vydať všetky sily na ľade a nie chladní vykalkulovaní NHL-buľovia a im podobní.

Pán Lintner, prečo neurobíte z Trenčína alebo Dubnice špičkové mužstvo, ktoré by bolo príkladom  a konečne ukázali čo vlastne chcete zmeniť ? Prečo hokejový „kapitalisti“ nepomôžu mužstvám z ktorých vyšli a ktoré ich vychovali ? Chudobní duchom, chudobní vôľou !

Jediné čo sa dá schváliť týmto „magnátom“ je, že sa zriekli reprezentácie !!!

Kraviny z pohodlia Bruselských úradníckych stolov a kancelárií

05.02.2026

Kraviny z pohodlia Bruselských úradníckych stolov a kancelárií Spoločenské rozhodnutia dnes často pripomínajú cirkus, kde hlavní aktéri hrajú divadlo zodpovednosti, zatiaľ čo realitu ignorujú. Opozícia sa rada odvolávajú na „konsenzus“ alebo „dobro väčšiny“, no v skutočnosti ide len o maskovanie vlastných záujmov. Občan platí cenu, ale nemá hlas – to je [...]

Celý život na hranolkách a na internete urobí svoje.

27.01.2026

Keď sa odpojíme, myseľ sa znova pripojí. Celý život na hranolkách a na internete urobí svoje. Nedávna randomizovaná kontrolovaná štúdia priniesla prekvapivo jednoduché, no silné zistenie: stačí odstrániť prístup k mobilnému internetu – bez toho, aby sme sa vzdali telefonovania či SMS – a už po dvoch týždňoch dochádza k merateľnému zlepšeniu psychologického [...]

Prečo sú ruskí športovci obeťami politickej hystérie

26.01.2026

Prečo sú ruskí športovci obeťami politickej hystérie Medzinárodný olympijský výbor sa rozhodol ukázať svetu svoju „morálnu odvahu“. Výsledok? Kolektívne vylúčenie ruských športovcov – ľudí, ktorí nemajú žiadny vplyv na rozhodnutia svojej vlády, ale ktorých trestajú ako politické figúrky. To nie je spravodlivosť, to je hanebný teatrálny výstup, ktorý má [...]

Volodymyr Zelenskyj, eú, Ukrajina, summit eú

Zelenskyj tlačí na Brusel: Únia musí stanoviť konkrétny dátum, kedy Ukrajina vstúpi do bloku

12.02.2026 10:39

Portál Politico písal o myšlienke „predbežného“ pristúpenia Ukrajiny k EÚ, teda čiastočného členstva už od roku 2027.

Muhammad Júnus, Muhammad Yunus

"Nočná mora" sa skončila. Dočasný premiér a nositeľ Nobelovky Júnus oznámil novú etapu pre Bangladéš

12.02.2026 10:15

Voliči hlasujú v prvých parlamentných voľbách od pádu vlády premiérky Hasíny Vadžídovej.

múzeum, dedina, Martin, mReportér

Sanačné práce v Múzeu slovenskej dediny pokračujú

12.02.2026 10:07

Práce nadväzujú na statické posudky a následné obhliadky objektov uskutočnené v roku 2025.

lietadlo, letisko, doprava,

Poľsko rozbieha projekt storočia: Mega letisko pri Varšave má priniesť desaťtisíce pracovných miest

12.02.2026 10:02

Poliaci tvrdia, že výstavbou letiska chcú spojiť Európu so svetom.

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ. Vyhlásenie: Každý môj článok bez rozdielu vyjadruje len názory autora a jeho chápanie popisovanej situácie, ktoré získal v tom-ktorom čase, z jemu dostupných informácií, pričom neobsahuje žiadne tvrdenia. Jeho cieľom nie je znevážiť, haniť, či inak poškodiť žiadny štát, politika, žiadnu, konkrétnu osobu, profesiu, či skupinu osôb, len slobodne vyjadriť svoj názor na danú situáciu, či spoločenský problém.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,369
Celková čítanosť: 8459199x
Priemerná čítanosť článkov: 6179x

Autor blogu

Kategórie

Archív