Homosexualita je otroctvo Zlého, je nutné naše dobro

V súvislosti s provokačnou promenádou homosexuálov po meste je vhodné protestovať. Konania homosexuálov v meste na verejnom priestranstve majú podľa môjho názoru príznaky extrémistickej činnosti, ktorá môže viesť k vážnym psychickým traumám na zdraví nevinných okoloidúcich ľudí. V meste Bratislava, sa chcú na verejnosti nachádzať zblúdili aktivisti homosexuálov.

Sú ľudia veľkí a malí, vzdelaní a nevzdelaní, bohatí a chudobní, so zdravými vrodenými dispozíciami a takí, ktorí iba hľadajú svoju cestu k prirodzenosti… Sme rôzni, no keď sa utiekame k Bohu, nemali by sme zabúdať, že Boh nás vytvoril na svoj obraz….ako svoje dielo, jedno dokonalé iné dokonalejšie. Preto je nemiestne a arogantné bojovať za niečo skryté, za svoje najhlbšie osobné tajomstvo na námestiach a v uliciach mesta.
Homosexuál je ľudské stvorenie ako každé iné, myslím tým stvorenie, od Stvoriteľa, ale homosexuál ktorý začal svoju neprirodzenú orientáciu vykonávať z veľkého nadbytku súkromného blaha a luxusu, drog, alkoholu, nespútaných orgií a z nudy, si nezaslúži jemnocit a pochopenie. A takýchto exhibicionistov sa v dúhovom sprievode PRIDE predvádza drvivá väčšina.
Normálni homosexuáli budujú samých seba a vnútorne rastú: z celého svojho zmyslového a duchovného života utvárajú materiál svojho rastu v sebe a nie na ulici. Pravá sloboda je iba tá, ktorá je v službe dobra, spravodlivosti a morálnosti. Zvoliť si neposlušnosť a zlo je zneužitím slobody a vedie do otroctva Zlého.
Homosexualita si nemôže nárokovať na pozitívnu diskrimináciu zo strany štátu, okolia, pretože sa táto dispozícia nachádza v prirodzenom stave s veľmi vnútorným a osobným oplotením.

Drang nach Ost. Hľadá sa systém na pochopenie logiky moci, geopolitiky a riadenia.

03.07.2026

Drang nach Ost. Hľadá sa systém na pochopenie logiky moci, geopolitiky a riadenia. Každá doba si vytvára vlastný obraz sveta. Raz je postavený na viere, inokedy na vede, ekonomike alebo technológiách. No za všetkými týmito podobami sa skrýva tá istá otázka: kto riadi smerovanie spoločnosti a podľa akej logiky sa moc presúva medzi jednotlivými aktérmi? Moc nie je len [...]

Prečo ľudia podporujú R. Fica ? Páči sa im jeho práca a postoje. A majú pravdu.

03.06.2026

Prečo ľudia podporujú slovenského premiéra ? Páči sa im jeho práca a postoje! V dnešnej dobe je politika jednou z najnáročnejších oblastí verejného života. Každé rozhodnutie je pod drobnohľadom médií, podlej a protinárodnej opozície aj verejnosti. Preto si vážim ľudí, ktorí sú ochotní prevziať zodpovednosť za riadenie štátu, aj keď vedia, že budú čeliť [...]

Brusselu NIE! Len nie Brussel ! Niet vrchnosti, iba od Boha. Ale nie každej treba tlieskať.

01.06.2026

Brusselu NIE! Niet vrchnosti, iba od Boha. Ale nie každej treba tlieskať. „Nieto vrchnosti, iba od Boha. A tak kto sa protiví vrchnosti, Božiemu zriadeniu sa protiví.“ (Rim 13,1–2) Tento citát svätého apoštola Pavla býva často zneužívaný. Niektorí mocní si z neho robia ochranný štít proti kritike a poslušnosť voči sebe vydávajú za poslušnosť voči Bohu. To je [...]

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ. Vyhlásenie: Každý môj článok bez rozdielu vyjadruje len názory autora a jeho chápanie popisovanej situácie, ktoré získal v tom-ktorom čase, z jemu dostupných informácií, pričom neobsahuje žiadne tvrdenia. Jeho cieľom nie je znevážiť, haniť, či inak poškodiť žiadny štát, politika, žiadnu, konkrétnu osobu, profesiu, či skupinu osôb, len slobodne vyjadriť svoj názor na danú situáciu, či spoločenský problém.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,379
Celková čítanosť: 8706018x
Priemerná čítanosť článkov: 6313x

Autor blogu

Kategórie

Archív