My slovenský burani z „Kolína nad Váhom“.

My slovenský burani z Kolína nad Váhom.

My, Slovenský burani, ako nás s potešením „multikulturisti“ a „vyššia moc“ v Ber-líne a Bu-ruseli volajú, sme ľudia sedliackeho zdravého rozumu. Ako náhle sa niekto pokúša siahnuť na našu zem, rodinu….vlasť, tak sa bránime a to bez ohľadu na EÚ a jeho stále viacej neschopných politikov, úradníkov a narkotických povaľačov.

Keby v Kolíne nad Váhom bola naša buranská spoločnosť a nie „multi kulti“, tak by neboli seksuálne napadnuté stovky žien, ale namiesto toho by tisícky afrických a arabských útočníkov bežalo domov alebo „do světnici klášterních revolučných tradic“ Karola Lováše, investigatniho mnícha.

Apropóo….: nájde sa už konečne nejaký z „východných“ politikov, ktorý pošle Fabiánovi (F) mapu Európy s návrhom, aby slávna Francia zabezpečila presmerovanie tzv. balkánskej cesty imigrantov na mori trochu západnejšie s vylodením sa v Marseille, teda v zemi cieľovej stanice. Týmto presmerovaním, by sa s radosťou podieľali trpiace zeme na čele s bezhranične humánnou Angelovou Berlínovou … Koniec koncov ,Francia má teraz voľné lodiarske kapacity – nepredaný Mistral.

 

Predaj strachu existenčnej hrozby.

14.04.2025

Predaj strachu existenčnej hrozby Jedným z dôvodov vysokej účinnosti rétoriky „existenčnej hrozby“ je schopnosť zapojiť základné psychologické mechanizmy. Vo verejnej diskusii sa objavuje hrozba prežitia a aktivuje sa starodávny biologický reflex „bojuj alebo uteč“. Toto mobilizuje nielen individuálnu pozornosť, ale formuje aj kolektívne vzorce správania: [...]

Narodilo sa prvé dieťa na svete počaté automatickou insemináciou

13.04.2025

Narodilo sa prvé dieťa na svete počaté automatickou insemináciou NewScientist píše , že automatizovaný systém mimotelového oplodnenia (IVF) viedol po prvý raz k úspešnému narodeniu dieťaťa, čo vyvolalo nádej, že sa zníži riziko ľudskej chyby pri takýchto postupoch. Prvý plne automatizovaný systém oplodnenia in vitro (IVF) na svete úspešne vyústil do narodenia [...]

Husákové deti

31.03.2025

Husákové deti Generácia, ktorá chodila do školy a vrátila sa pešo. Generácia, ktorá si robila domácu úlohu sama, aby sa čo najskôr vyšla hrať na ulicu. Generácia, ktorá trávila všetok svoj voľný čas na ulici. Generácia, ktorá sa hrala na schovávačku, keď sa zotmelo. Generácia, ktorá robila bahenné koláče. Generácia, ktorá zbierala guličky. Generácia, ktorá [...]

Volodymyr Zelenskyj

ONLINE: Zelenskyj podľa Trumpa nemôže za vojnu, ale 'nepovedal by som, že odviedol najlepšiu prácu'

18.04.2025 07:10

Nie som fanúšikom Zelenského, neodviedol najlepšiu prácu, uviedol americký prezident Donald Trump o ukrajinskom prezidentovi.

USA, Jemen, armáda

Armáda USA tvrdo udrela na jemenský ropný prístav. Miestni hovoria o desiatkach obetí

18.04.2025 06:40

Americká armáda oznámila, že v rámci svojej kampane proti jemenským povstalcom Húsíom zničila dôležitý ropný prístav Ras Ísá pri Červenom mori.

Germany Taurus Missile

Dočká sa Ukrajina nemeckých býkov proti ruskej armáde? Zelenskyj čaká na strely dlho, v Moskve už zúria

18.04.2025 06:00

Budúci kancelár by chcel poslať Ukrajincom taurusy, Rusko sa vyhráža, že v takom prípade by považovalo Nemecko za priameho účastníka vojny.

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ. Vyhlásenie: Každý môj článok bez rozdielu vyjadruje len názory autora a jeho chápanie popisovanej situácie, ktoré získal v tom-ktorom čase, z jemu dostupných informácií, pričom neobsahuje žiadne tvrdenia. Jeho cieľom nie je znevážiť, haniť, či inak poškodiť žiadny štát, politika, žiadnu, konkrétnu osobu, profesiu, či skupinu osôb, len slobodne vyjadriť svoj názor na danú situáciu, či spoločenský problém.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,329
Celková čítanosť: 8104656x
Priemerná čítanosť článkov: 6098x

Autor blogu

Kategórie

Archív