Petru Vlhovú už nechcem vidieť ani v reklame. Je odpudzujúca.
				
				
				
					4. februára 2025 16:02,
					Prečítané 4 235x,
					
politolog,
											
Nezaradené
				 
				
					Vlhovú už nechcem vidieť ani v reklame. Je odpudzujúca. 
Slečna Vlhová sa išla pretŕčať s chorým „kolenom“ na tribúnu „plochošimečkárov“ za účelom vyjadrenia svojho postoja proti vláde SR. Chudera. Ako inak to ohodnotiť.
Slečna Vlhová koľko kníh ste v živote prečítali ? Váš slovný prejav a slovná zásoba ja na úrovni priemerného rómskeho dievčaťa. Zrejme to Vám nedovolí povedať a vysloviť relevantný názor.  Či?
Prečo nemáte na svojom drese štátny znak ? a ak ho aj niekedy máte, tak na takom mieste kde ho nevidieť. Kde ste boli vyjadrovať svoj názor, keď tu bačoval Matovič, Čaputová, Ódor a Heger ? vtedy ste čušali ako voš pod chrastou.
V čom Vám vadí terajšia slovenská vláda?
 
 
:.:
				 
					 
			
		 
		
		
		
		
			
				 29.10.2025
				
				29.10.2025
				Pán Fico, krajina potrebuje lídra, nie obeť. Už nie je čas vyplakávať, ale konať. Pán Fico, prestaňte sa už konečne sťažovať na média a novinárov. Pán premiér, už by to chcelo trochu sebakritiky. Počúvať, ako sa vaša vláda „nebude nechať otĺkať“, začína byť únavné až komické. Koľko ste už vlastne vo vláde? Nie ste tu prvýkrát – a rozhodne nie krátko. [...]
				
			 
			
				 24.10.2025
				
				24.10.2025
				Cirkev spí a kašle na rodinu? Odoberať 3-ročné deti od rodičov je zvrátené a nekresťanské. Je to rýdzo fašistická metóda konaná počas II. svetovej vojny. Cirkvi sa v minulosti hrdili obranou rodiny ako základnej bunky cerkvi a spoločnosti. Dnes však, keď sa rozhoduje o právach rodičov a o výchove detí, z ich strany prichádza len ticho. Kde je hlas, ktorý kedysi varoval [...]
				
			 
			
				 19.10.2025
				
				19.10.2025
				Európska únia: ideál spoločnej Európy je dnes mŕtvy Projekt európskej integrácie bol pôvodne postavený na vízii mieru, spolupráce a spoločného trhu, ktorý mal zabezpečiť prosperitu všetkým členským štátom. No s postupom času sa Európska únia dostáva pod čoraz väčší tlak – nielen zvonka, ale aj zvnútra. Vzrastajúci skepticizmus občanov, nízka účasť vo [...]
				
			 	 
	
	
Teraz to isté. ...
politológ - si arogantný a sprostý. Urážaš... ...
...vrcholoví športovci sú v podstate... ...
To v prvej vete je o aktívnych. Vari mohol... ...
Zavádzaš.. Ja o aktívnych, ty o bývalých. ...
Celá debata | RSS tejto debaty