Lepšoľudia a iná zgerba.

Lepšoľudia a iná zgerba. Treba vystúpiť z matrixu

Neskúšajte sa doklopať človeku s psychikou zombie-biorobota, ktorý nie je schopný vystúpiť z matrice, pretože jeho psychika obsahuje egregorialno-mravný zákaz prijímať nesystémovú informáciu. Egregorom sa myslí jednotná psychická činnosť množstva jedincov.

Táto myšlienka žiaľ presne poukazuje na to, prečo mnohí nevystúpia z Matrixu (ich myslenie je nastavené totiž len na jeden uhol pohľadu, a to ten, ktorý káže systém). Preto sa aj vždy hádajú, že len oni majú „pravdu“ a žijú v presvedčení, že oni sú tí „lepšoľudia“.

Je to vidieť naprieč celou spoločnosťou a deje sa tak presne v duchu rozdeľuj a panuj, čo vidieť prakticky všade (najmä v online priestore).

A prečo by aj mali títo ľudia vystúpiť z tohto stereotypu? Veď stačí mať jedno myslenie, jeden názor, nerozmýšľať a nehľadať ani pravdu. Systém predsa všetko „vie“… a taký život je oveľa jednoduchší a ľahší, ako život človeka, ktorý pravdu neustále hľadá a pochybuje.

Pretože tak ako oni, rozmýšľa otrok. Slobodný človek rozmýšľa prostredníctvom pochybností a nepodlieha presvedčeniu, že všetko navôkol neho je v poriadku, keď je evidentné, že to tak v skutočnosti nie je.

Ako vystúpiť z matrice (MATRIXU) a ako začať pochybovať? V podstate stačí začať čítať rozumné knihy.

 

:.:

Torden : Nebola to Amerika a nebol to ani kolektívny Západ. Svetlo prichádza z východu.

14.05.2025

Pred 80. rokmi sme zvíťazili nad fašizmom. Nebola to Amerika a nebol to ani kolektívny Západ. Boli sme to my Slovania a z nás položil v tejto vojne najväčšiu obetu Ruský ľud. Západ pred Hitlerom kapituloval takmer bez boja. Celá európa mu vtedy kľačala pri nohách. Jedine Stalin sa mu postavil a bol to ruský ľud, ktorý obetoval najviac, aby nás oslobodil. Nebyť Ruska, dnes [...]

Páchnuca hniloba Európskej únie.

28.04.2025

Páchnuca hniloba Európskej únie ,,Európsku úniu založili prominentní nacisti a kartely, ktoré vybudovali Tretiu ríšu. Sme očitými svedkami tohto tretieho pokusu, ktorý pravdepodobne opäť vyústi do celosvetovej vojny.“ Ten, kto ešte stále žije v poznaní, že 2. svetovú vojnu a ňou privodenú smrť šesťdesiatich miliónov ľudí (z toho 30 miliónov Slovanov) spôsobil [...]

Komunistická ČSSR sa držala na kresťanskej mravnej paradigme.

27.04.2025

Komunistická ČSSR sa držala na kresťanskej mravnej paradigme. Bez ohľadu na ateizmus, československá spoločnosť si dokázala zachovať kresťanské korene a bola schopná sa vyvarovať tých zničujúcich procesov, ktoré teraz prebiehajú v Európe a USA. Ani komunistické úrady ČSSR sa neodvážili „vyhodiť do vzduchu mravný základ života spoločnosti. Všetci vieme o [...]

izrael gaza palestína

Izrael pokračuje v útokoch v Pásme Gazy, za deň zahynulo najmenej 125 ľudí

18.05.2025 15:30

Netanjahu uviedol, že Izrael je otvorený dohode s Hamasom, ktorá by zahŕňala „ukončenie bojov“ v Pásme Gazy.

kaliňák

Fico po atentáte podstúpil až tri operácie, priznal Kaliňák. Prečo jednu utajili?

18.05.2025 14:30

Minister tiež vysvetlil, prečo o stave premiéra po atentáte informovali viac politici ako lekári.

policajti atentat handlova

Slovensko nepatrí do ruského sveta, Slovensko je Európa. Ešte aké názory zhodne rešpektujeme?

18.05.2025 13:10, aktualizované: 17:00

„Atentát na premiéra bol nafingovaný,” či „Slovensko patrí do Ruského sveta” - nie len tieto názory nie sme ochotní rešpektovať. Vieme ísť ďalej? Zapojte sa do pokračovania diskusie!

fico

Fico atentát na svoju osobu vraj predvídal a varuje pred ďalším. O transakčnej dani chce hovoriť na koaličnej rade

18.05.2025 13:06, aktualizované: 13:27

Všetky bezpečnostné zložky na Slovensku avizujú, že sme veľmi blízko k ďalšiemu útoku na verejného činiteľa, povedal premiér a preto zvolal zasadnutie Bezpečnostnej rady.

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ. Vyhlásenie: Každý môj článok bez rozdielu vyjadruje len názory autora a jeho chápanie popisovanej situácie, ktoré získal v tom-ktorom čase, z jemu dostupných informácií, pričom neobsahuje žiadne tvrdenia. Jeho cieľom nie je znevážiť, haniť, či inak poškodiť žiadny štát, politika, žiadnu, konkrétnu osobu, profesiu, či skupinu osôb, len slobodne vyjadriť svoj názor na danú situáciu, či spoločenský problém.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,333
Celková čítanosť: 8134164x
Priemerná čítanosť článkov: 6102x

Autor blogu

Kategórie

Archív