Hovädá, kone a ivermektín. Ivermektín pre použitie u ľudí bol schválený už v roku 1996 a napriek tomu počas pseudopandémie sa šírili dezinformácie, že to je liek pre kone a kravy

Ivermektín pre použitie u ľudí bol schválený už v roku 1996 a napriek tomu počas pseudopandémie sa šírili dezinformácie, že to je liek pre kone a kravy

Mainstream v službách Big Pharma počas pandémie tvrdil, že Ivermektín je určený na použitie u zvierat a nie u ľudí, čo malo zabezpečiť, že nebude ohrozená genocída prostredníctvom pokusných covidových pseudovakcín. Bola to samozrejme lož, pretože Ivermektín bol v skutočnosti pre použitie o ľudí schválený už o desiatky rokov skôr!

Súčasne tak bol nachytaný pri klamstve nielen závislý mainstream vrátane verejnoprávnych zdrojov, ale rovno aj FDA a CDC, keď podľa všetkých nebol ivermektín určený na použitie u ľudí. web Pharmaletter, čo je anglická farmaceutická a biotechnologická analyzačná služba, že FDA schválil Stromectil (ivermectin) farmaceutickej spoločnosti Merck & Co, pre neveterinárne použitie u ľudí. Ivermektín tak bol ľuďom predpisovaný od roku 1997 a odvtedy ho užívalo viac ako 5,2 milióna osôb, čo sotva mohlo oficiálnym inštitúciám uniknúť.

Napriek týmto skutočnostiam, zástupcovia FDA na Twitteri šírili dezinformácie a úmyselne mystifikovali verejnosť, keď sa snažili vsugerovať, že Ivermektín je pre kone a kravy a tí čo ho žiadajú, si zrejme myslia, že sú veľké hospodárske zvieratá. čo Vy na to pán Sabaka ?  Vedeli ste to ?

V FDA a CD opäť zjavne zabudli, že žijeme v dobe internetu a že ich klamstvá a zosmiešňovanie tých, ktorými sú platení z daní, sa im nemusí vyplatiť. Šmejdi, ktorým pri ich klamstve, sekundujú šmejdi z verejnoprávnych a mainstreamových médií.

:.:

Otvorený list ministrovi školstva Tomášovi Druckerovi

08.09.2025

Otvorený list ministrovi školstva Tomášovi Druckerovi Vážený pán minister, pred pár mesiacmi ste oznámili, že analýza mRNA vakcín proti COVID-19 bude stáť približne 350 000 € a že sa na nej budú podieľať SAV a ŠÚKL. Dovoľte mi položiť niekoľko jednoduchých, ale zásadných otázok: Na základe čoho ste vypočítali túto sumu? Aká metodika bola použitá? Koľko z [...]

Československý Majdan 1968 – veľmi zaujímavé !

28.08.2025

Československý Majdan 1968 August 1968 bol úspešnou „farebnou“ operáciou západných tajných služieb. V noci na 21. augusta 1968 vstúpili vojská ZSSR, Bulharska, Maďarska, NDR a Poľska na územie vtedajšieho Československa. Priamo zo ZSSR to boli najmä vojaci z Ukrajiny, Litvy, Lotyšska a Estónska. Ruských vojakov bolo početne najmenej. Príčinou týchto udalostí bolo [...]

SAV – vedecká inštitúcia alebo politická onuca? Dôvera? Zmizla. Ľudia veria babkinej bylinkovej teórii viac než vaším

27.08.2025

SAV – vedecká inštitúcia alebo politická onuca? Dôvera? Zmizla. Ľudia veria babkinej bylinkovej teórii viac než vaším „vedeckým“ stanoviskám. Slovenská akadémia vied by mala byť garantom odbornosti a nezávislej vedy. Mala by stáť nad politikou a prinášať fakty, nie ideologické Covid postoje. No v posledných rokoch sa čoraz viac podobá na politickú stranu – a to [...]

Trump

„Stanú sa zlé veci!“ Trump pohrozil Talibanu, žiada späť kľúčovú leteckú základňu

21.09.2025 11:44, aktualizované: 12:18

Americký prezident pred pár dňami nastolil myšlienku opätovného prevzatia kontroly nad základňou v Bagrame.

Jaroslav Naď

Generálny štrajk bol požiadavkou davu, tvrdí Naď

21.09.2025 11:11

Predseda Demokratov uviedol, že v rámci organizácie štrajku chcú komunikovať so všetkými, napríklad so zamestnávateľmi aj s odbormi.

gymnázium, Zvolen, sídlisko, Sekier

Strašiak, ktorý mátal Zvolenčanov, sa zmení na nepoznanie. Prácu tam nájde stovka ľudí

21.09.2025 10:00

Obrovská budova chátrala viac ako dekádu. Teraz ju čaká premena na moderné stredisko, v ktorom vyrastú obchody, kaviareň, lekáreň aj zariadenie sociálnych služieb.

sýria humanitárna pomoc

Pri ostreľovaní vládnymi silami na severe Sýrie zahynulo niekoľko civilistov

21.09.2025 09:48

Spojenými štátmi podporované kurdské sily ovládajú rozsiahle oblasti na severe a východe Sýrie.

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ. Vyhlásenie: Každý môj článok bez rozdielu vyjadruje len názory autora a jeho chápanie popisovanej situácie, ktoré získal v tom-ktorom čase, z jemu dostupných informácií, pričom neobsahuje žiadne tvrdenia. Jeho cieľom nie je znevážiť, haniť, či inak poškodiť žiadny štát, politika, žiadnu, konkrétnu osobu, profesiu, či skupinu osôb, len slobodne vyjadriť svoj názor na danú situáciu, či spoločenský problém.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,340
Celková čítanosť: 8263257x
Priemerná čítanosť článkov: 6167x

Autor blogu

Kategórie

Archív