Prezidentka Čaputová je nevkusná primadona s divadelným tónom v hlase, strojeným, neúprimným postojom.

Prezidentka Čaputová je nevkusná primadona s divadelným tónom v hlase, strojeným, neúprimným postojom.

Pani prezidentka, namiesto toho, aby sa starali o ľudí na Slovenska, podniká jalové fakultatívne výlety.

Vážená pani prezidentka, aj Vy ste tomu príčinou, že nám ešte stále vládne skupinka „hotentótov“ zviazaná spoločnými egoistickými záujmami, ktorí vôbec nedbajú  o človeka, Slovensko.

Vážená pani prezidentka aj Vy ste tomu príčinou, že v lekárňach nie je dostatok liekov. Choďte sa konečne pozrieť do lekárni po Slovensku, kde ľudia plačú, nadávajú, sú bezradní, keď im musia lekárnici povedať, že ich liek je vo výpadku a obnova dodávky lieku je v nedohľadne. Lieky sú vo výpadku ! Viete čo to pre chorého človek znamená ? Viete čo to znamená, že chorý človek nedostane svoj liek ?

Vážená pani prezidentka, Vy iste také problémy nemáte, lebo Vám ho zabezpečia. Lebo Vy, teraz máte najväčšie problémy s réžiou „poznávacích zájazdov“, ktoré vždy prekryjete „prezidentkou“ a jej zázračným farebný plášťom.  Ako môžete takto? Veď je to cynizmus najhrubšieho zrna.  Vari ste zabudli na svoj sľub : „Sľubujem na svoju česť a svedomie vernosť Slovenskej republike. Budem dbať o blaho slovenského národa, národnostných menšín a etnických skupín žijúcich v Slovenskej republike. Svoje povinnosti budem vykonávať v záujme občanov a zachovávať i obhajovať ústavu a ostatné zákony.“

Vaše prezidentovanie je odpudzujúce vo vzťahu ku Slovensku, ľudom …iba ak zvieratám je príkladne. To je veľmi málo.

Myslím si, že z toho možno vyvodiť dôležitý záver: vo veciach, ktoré sa týkajú  Slovenska, sú nezodpovednosť, populizmus a lacná demagógia neprípustné.

 

:.:

Som hrdý na svojho slovenského premiéra R. Fica. Kiežby bolo viac Ficov.

23.02.2026

Som hrdý na svojho slovenského premiéra R. Fica. Veľké vystúpenia prinášajú veľké reakcie. A niekedy sú tie najostrejšie práve z domácej pôdy. Ešte nikdy som nezažil takú spŕšku – až oslavných – reakcií na konanie slovenského premiéra. Svetové portály, zahraniční komentátori, analytici z rôznych kútov Európy – a zrazu sa hovorí o Slovensku inak. Nie ako o [...]

Bruselská spovednica slovenských udavačov

22.02.2026

Bruselská spovednica slovenských udavačov Slovenská politická opozícia si zrejme pomýlila svoju úlohu. Namiesto kontroly moci sa zmenila na profesionálnu výrobňu paniky. Každé rozhodnutie vlády je podľa nej apokalypsa, každé číslo katastrofa a každý kompromis zrada. Keby sa na Slovensku otvoril nový most, opozícia by varovala, že vedie do priepasti. Ich politická [...]

Kraviny z pohodlia Bruselských úradníckych stolov a kancelárií

05.02.2026

Kraviny z pohodlia Bruselských úradníckych stolov a kancelárií Spoločenské rozhodnutia dnes často pripomínajú cirkus, kde hlavní aktéri hrajú divadlo zodpovednosti, zatiaľ čo realitu ignorujú. Opozícia sa rada odvolávajú na „konsenzus“ alebo „dobro väčšiny“, no v skutočnosti ide len o maskovanie vlastných záujmov. Občan platí cenu, ale nemá hlas – to je [...]

požiar trnovec hasiči

Tragédia na západe Slovenska: požiar rodinného domu neprežili dve osoby

07.03.2026 11:13

V dôsledku požiaru sa strecha prepadla do vnútra rodinného domu.

charkov ukrajina hasiči požiar

ONLINE: Krvavá noc na Ukrajine: Nálety v Charkove a Dnepropetrovskej oblasti si vyžiadali osem životov

07.03.2026 09:00

Zelenskyj opätovne vyzval Európsku úniu a partnerov na urýchlené posilnenie protivzdušnej obrany.

Pravda vo svete, Josef Kraus

Pravda vo svete: Iránsky režim má dnes jediný cieľ - prežiť. Na rozdiel od iných nemá čo stratiť, hovorí analytik Kraus

07.03.2026 09:00

Rozpad Iránu by mohol znamenať občiansku vojnu a destabilizáciu celého regiónu, hovorí analytik Josef Kraus.

Izrael Irán Blízky východ rakety

ONLINE: Irán pozastavil útoky na okolité krajiny. Prezident Pezeškiján sa za ne ospravedlnil, Trumpov sen o kapitulácii však posiela do hrobu

07.03.2026 08:00, aktualizované: 11:23

Izraelská armáda začala novú vlnu leteckých útokov na Irán. V noci nasadila 80 stíhačiek a podnikla tak jeden z najväčších náletov od začiatku vojny.

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ. Vyhlásenie: Každý môj článok bez rozdielu vyjadruje len názory autora a jeho chápanie popisovanej situácie, ktoré získal v tom-ktorom čase, z jemu dostupných informácií, pričom neobsahuje žiadne tvrdenia. Jeho cieľom nie je znevážiť, haniť, či inak poškodiť žiadny štát, politika, žiadnu, konkrétnu osobu, profesiu, či skupinu osôb, len slobodne vyjadriť svoj názor na danú situáciu, či spoločenský problém.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,371
Celková čítanosť: 8482518x
Priemerná čítanosť článkov: 6187x

Autor blogu

Kategórie

Archív