Pán Heger, ak chcete použiť naše kresťanstvo na dosahovanie osobných záujmov, ak chceme Boha, Cirkev, kresťanskú morálku, prispôsobovať svojim chúťkam, potom sa Ježiš veľmi hnevá. Korupcia srdca dokáže nahnevať Ježiša

Pán Heger, ak chceme použiť naše kresťanstvo na dosahovanie osobných záujmov, ak chceme Boha, Cirkev, kresťanskú morálku, prispôsobovať svojim chúťkam, potom sa Ježiš veľmi hnevá. Korupcia srdca dokáže nahnevať Ježiša.

HEGER : Som a vždy budem výlučne štítom chrániacim práva a zákonom chránené záujmy fyzických a právnických osôb a štátu, ako mi to ukladá Ústava SR. Musím povedať, že väčšie farizejstvo sa v dejinách kresťana sa nájde len veľmi ťažko. Buď pán premiér sa hrá na nemožného  človeka alebo je zasiahnutý reformou kaderníkovho školstva, podľa ktorej sa už školáci nebudú učiť počítať matematické príklady, ale sa budú učiť počty, podľa toho ako sa zbaliť na dovolenku a spočítať bagáž kufra do 12 položiek.

Pán premiér a zmluvu s cudzou mocou ste prečo odsúhlasili ? neporušujete ústavu ?

Pán premiér – Ježišov hnev je plne pod kontrolou jeho lásky k hriešnikovi, za ktorého dal život na kríži. Aj dnes sa mnohých na Slovensku zmocňuje hnev. Nesmieme dovoliť, aby nás ovládol. Kto z nás sa už pomodlil za darebákov ktorí vedú Slovensko do záhuby ?

Pán premiér, prečo Vás Biskupi Slovenska ešte nevyobcovali z katolíckej Cirkvi je pre mňa záhadou.

 

 

:.:

Predaj strachu existenčnej hrozby.

14.04.2025

Predaj strachu existenčnej hrozby Jedným z dôvodov vysokej účinnosti rétoriky „existenčnej hrozby“ je schopnosť zapojiť základné psychologické mechanizmy. Vo verejnej diskusii sa objavuje hrozba prežitia a aktivuje sa starodávny biologický reflex „bojuj alebo uteč“. Toto mobilizuje nielen individuálnu pozornosť, ale formuje aj kolektívne vzorce správania: [...]

Narodilo sa prvé dieťa na svete počaté automatickou insemináciou

13.04.2025

Narodilo sa prvé dieťa na svete počaté automatickou insemináciou NewScientist píše , že automatizovaný systém mimotelového oplodnenia (IVF) viedol po prvý raz k úspešnému narodeniu dieťaťa, čo vyvolalo nádej, že sa zníži riziko ľudskej chyby pri takýchto postupoch. Prvý plne automatizovaný systém oplodnenia in vitro (IVF) na svete úspešne vyústil do narodenia [...]

Husákové deti

31.03.2025

Husákové deti Generácia, ktorá chodila do školy a vrátila sa pešo. Generácia, ktorá si robila domácu úlohu sama, aby sa čo najskôr vyšla hrať na ulicu. Generácia, ktorá trávila všetok svoj voľný čas na ulici. Generácia, ktorá sa hrala na schovávačku, keď sa zotmelo. Generácia, ktorá robila bahenné koláče. Generácia, ktorá zbierala guličky. Generácia, ktorá [...]

pakistan utečenci

V Pakistane vybuchol policajný autobus, zahynuli traja ľudia

15.04.2025 14:17

Pakistan bojuje so separatistickými povstalcami v Balúčistáne už celé desaťročia, kde militanti útočia na štátne ozbrojené zložky a cudzincov.

Alexander Ruttkay

Vo veku 83 rokov zomrel archeológ a historik Alexander Ruttkay

15.04.2025 14:11

Informoval o tom Archeologický ústav SAV.

Jozef Božik, zmos

Združenie miest a obcí Slovenska žiada garanciu eurofondov pre regióny

15.04.2025 13:44

Predseda ZMOS-u Jozef Božik varuje pred zásahmi do rozvojových zdrojov.

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ. Vyhlásenie: Každý môj článok bez rozdielu vyjadruje len názory autora a jeho chápanie popisovanej situácie, ktoré získal v tom-ktorom čase, z jemu dostupných informácií, pričom neobsahuje žiadne tvrdenia. Jeho cieľom nie je znevážiť, haniť, či inak poškodiť žiadny štát, politika, žiadnu, konkrétnu osobu, profesiu, či skupinu osôb, len slobodne vyjadriť svoj názor na danú situáciu, či spoločenský problém.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,329
Celková čítanosť: 8101911x
Priemerná čítanosť článkov: 6096x

Autor blogu

Kategórie

Archív