Premiér Matovič nechal peniaze pre Slovensko na povale v Bruseli. Vrátnik ho vraj nechcel pustiť ani do budovy?
21. júla 2020 09:21,
Prečítané 5 224x,
politolog,
Nezaradené
Premiér Matovič nechal peniaze pre Slovensko na povale v Bruseli.
Matovič odchádza z Bruselu s dlhým nosom. Chvastúnske reči okolo vybavenia peňazí pre Slovensko po korone ostali na povale v Bruseli.
Nič nevybavil a nechcel s ním nikto rokovať, zrejme pre plagiát zo školy, ktorú absolvoval popri podnikaní. Vrátnik ho snáď ledva pustil do budovy. Veľkohubý podnikateľ.
Áno, EÚ má plán, ale vyzerá ako koloniálna misa šošovice. Brusel využíva pokoronavírovu pomoc unijným štátom k posilneniu svojho vplyvu.
A to si slabo študovaný pán premiér nevšimol a nepovedal ani slovko. Radšej ukazoval hrniec plný ustríc.
Úbohé, ako inak.
08.09.2025
Otvorený list ministrovi školstva Tomášovi Druckerovi Vážený pán minister, pred pár mesiacmi ste oznámili, že analýza mRNA vakcín proti COVID-19 bude stáť približne 350 000 € a že sa na nej budú podieľať SAV a ŠÚKL. Dovoľte mi položiť niekoľko jednoduchých, ale zásadných otázok: Na základe čoho ste vypočítali túto sumu? Aká metodika bola použitá? Koľko z [...]
28.08.2025
Československý Majdan 1968 August 1968 bol úspešnou „farebnou“ operáciou západných tajných služieb. V noci na 21. augusta 1968 vstúpili vojská ZSSR, Bulharska, Maďarska, NDR a Poľska na územie vtedajšieho Československa. Priamo zo ZSSR to boli najmä vojaci z Ukrajiny, Litvy, Lotyšska a Estónska. Ruských vojakov bolo početne najmenej. Príčinou týchto udalostí bolo [...]
27.08.2025
SAV – vedecká inštitúcia alebo politická onuca? Dôvera? Zmizla. Ľudia veria babkinej bylinkovej teórii viac než vaším „vedeckým“ stanoviskám. Slovenská akadémia vied by mala byť garantom odbornosti a nezávislej vedy. Mala by stáť nad politikou a prinášať fakty, nie ideologické Covid postoje. No v posledných rokoch sa čoraz viac podobá na politickú stranu – a to [...]
Bolo nám treba dať zavraždiť nejakého novinárika,... ...
Naozaj? Zatiaľ som nič od neho rozumné nepočul.... ...
Matovič je predseda vlády Slovenskej republiky. ...
On je len taký fejsbukový priemer. ...
++++++++ ...
Celá debata | RSS tejto debaty