Ako sa „Idiotka“ pritrafila na tlačovú besedu premiéra Fica ?

Ako sa „Idiotka“ pritrafila na tlačovú besedu premiéra Fica ?

Podľa miery duševného rozvoja, úrovne maštaľnej morálky  a chápania objektívnej reality… takto sa zrejme pritrafila „Idiotka“- novinárka na tlačovej besede premiéra Fica jedna pani novinárka zo smutne známeho protislovenský ladeného denníka. Uvedená pani novinárka z  aktuálnej úrovne metodicky rozvíjaného, alebo stagnujúceho ,či degradujúceho vnemovo-emočno-racionálneho stavu svojej psychiky  sa okotila z podareného kolektívu novín. Jednoducho povedané: Zbytočná je informácia tomu, kto ju spracovať nevie….alebo by i mohol, no sa mu nechce – je lenivý myslieť.

Normalita v tomto zmysle prirodzene nezvykne konať direktívne, niekoho „zázrakom“ nútiť myslieť. Jedinec sa prosto narastajúcimi životnými komplikáciami prirodzene dostáva do stupňujúcich sa rozumových problémov. V tomto je pojem, obraz tzv. „babrákov“, vyvolávaný tzv. „neomylnosťami“ , jedna obrovská, fatálna lož, dezinterpretácia o idiotkinej svojvôli.

Ako sa hovorí: Sám Život je zázrak a druhých zázrakov netreba. Tak lož o „nepochopiteľnosti“ novinárčiny, paralyzujúca porážaných vlastných oslov, na stránkach starých okultistov novinárskej demagógie, asociálnych mágov, inžinierov- projektantov pravdy, z bludiska krivých zrkadiel, obrázkov s príšerou… novinárkou z tlačovej besedy…

 

 

 

:.:

Otvorený list ministrovi školstva Tomášovi Druckerovi

08.09.2025

Otvorený list ministrovi školstva Tomášovi Druckerovi Vážený pán minister, pred pár mesiacmi ste oznámili, že analýza mRNA vakcín proti COVID-19 bude stáť približne 350 000 € a že sa na nej budú podieľať SAV a ŠÚKL. Dovoľte mi položiť niekoľko jednoduchých, ale zásadných otázok: Na základe čoho ste vypočítali túto sumu? Aká metodika bola použitá? Koľko z [...]

Československý Majdan 1968 – veľmi zaujímavé !

28.08.2025

Československý Majdan 1968 August 1968 bol úspešnou „farebnou“ operáciou západných tajných služieb. V noci na 21. augusta 1968 vstúpili vojská ZSSR, Bulharska, Maďarska, NDR a Poľska na územie vtedajšieho Československa. Priamo zo ZSSR to boli najmä vojaci z Ukrajiny, Litvy, Lotyšska a Estónska. Ruských vojakov bolo početne najmenej. Príčinou týchto udalostí bolo [...]

SAV – vedecká inštitúcia alebo politická onuca? Dôvera? Zmizla. Ľudia veria babkinej bylinkovej teórii viac než vaším

27.08.2025

SAV – vedecká inštitúcia alebo politická onuca? Dôvera? Zmizla. Ľudia veria babkinej bylinkovej teórii viac než vaším „vedeckým“ stanoviskám. Slovenská akadémia vied by mala byť garantom odbornosti a nezávislej vedy. Mala by stáť nad politikou a prinášať fakty, nie ideologické Covid postoje. No v posledných rokoch sa čoraz viac podobá na politickú stranu – a to [...]

Robert Fico, TB o OZ, kde je aj mama Šimečku

Smer obvinil Šimečkovu mamu z podvodov pri dotáciách, peniaze chce štát vymáhať. Fico očakáva, že prokuratúra bude konať

20.09.2025 11:11

Občianske združenie, v ktorom figuruje aj mama lídra opozície Michala Šimečku, sa podľa predstaviteľov Smeru nezákonne obohatilo z verejných fondov.

Vakcína / Covid / Koronavírus /

Na Slovensko doviezli prvé vakcíny na nový variant kovidu

20.09.2025 10:47

Na Slovensko doviezli prvé vakcíny Comirnaty LP.8.1 upravené na nový, aktuálne najviac rozšírený variant ochorenia COVID-19.

žiaci, separovanie, Zvolen

Perfektný výkon zvolenskej „základky“: Produkcia plastu a papiera im klesla na minimum. Prezradili recept, ako na to

20.09.2025 10:00

Z ocenenia v podobe medzinárodného certifikátu sa tešia učitelia a žiaci zo Zvolena, ktorí znížili množstvo nevytriedeného odpadu až o štvrtinu.

lietadlo, letisko, cestovanie, turizmus

Kybernetické útoky zasiahli letiská v Berlíne, Londýne a Bruseli, sú problémy s odbavovaním cestujúcich

20.09.2025 09:59

Viaceré európske letiská sa potýkajú po kybernetickom útoku s problémami pri odbavovaní.

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ. Vyhlásenie: Každý môj článok bez rozdielu vyjadruje len názory autora a jeho chápanie popisovanej situácie, ktoré získal v tom-ktorom čase, z jemu dostupných informácií, pričom neobsahuje žiadne tvrdenia. Jeho cieľom nie je znevážiť, haniť, či inak poškodiť žiadny štát, politika, žiadnu, konkrétnu osobu, profesiu, či skupinu osôb, len slobodne vyjadriť svoj názor na danú situáciu, či spoločenský problém.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,340
Celková čítanosť: 8262129x
Priemerná čítanosť článkov: 6166x

Autor blogu

Kategórie

Archív