Slovensko potrebuje zrušiť prezidentku Čaputovú,  je zhubnou silou v slovenskej  a zahraničnej politike.

Slovensko potrebuje zrušiť prezidentku Čaputovú,  je zhubnou silou v slovenskej  a zahraničnej politike.

Tento politický „vak“ je mimo politickej zodpovednosti voči voličom alebo Slovenskej národnej rade. Daňoví poplatníci nebudú musieť platiť účet za jej emisie chrliace chudobu a biedu.

Pokarhanie od ľudí, by bolo vhodným ukončením jej verejnej kariéry – tej, ktorá sa vyznačuje bezmyšlienkovitým dodržiavaním vojenských šibalov, prijatou múdrosťou nového svetového poriadku a zlou politikou nebezpečnou pre našu národnú bezpečnosť a záujmy.

Čaputovej kariéra a politické predpisy sú dôkazom nešťastia, ktoré takýto politický oportunizmus a naivné ideály môžu spôsobiť. Možno to nie je dostatočná zodpovednosť za jej katalóg neúspechov, ale zbavenie sa svojej sinekúri aspoň ponúka určitú poetickú spravodlivosť.

 

:.:

14. Marec – vznik Slovenského štátu. Folcvágen.

14.03.2025

Marec – vznik Slovenského štátu Dnes je 14. marec. V roku 1939 po dlhoročnom snažení vznikol Slovenský štát, prvý samostatný politický útvar v modernej histórii Slovenska. Slováci dosiahli to za čo ich otcovia bojovali a po čom túžili. Neskôr ich sen v roku 1945 zanikol najmä paradoxne vďaka Slovákom, ktorí ho zradili. Čo myslíte, mali sme vtedy viacej slobody a [...]

Westernizácia Slovenského národného divadla – je potrebné zrušiť činohru SND?

11.03.2025

Westernizácia Slovenského národného divadla – je potrebné zrušiť činohru SND? Slovenské národné divadlo by malo reprezentovať vrchol slovenskej kultúry, no niektorí herci a inscenácie vzbudzujú otázky o jeho kvalite a smerovaní. Verejnosť si všíma rôzne nedostatky – od hereckých výkonov až po dramaturgické rozhodnutia. Namiesto zachovania tradičných hodnôt sa SND [...]

PETÍCIA ZA ODVOLANIE MINISTRA ŠKOLSTVA SR TOMÁŠA DRUCKERA

28.02.2025

PETÍCIA ZA ODVOLANIE MINISTRA ŠKOLSTVA SR TOMÁŠA DRUCKERA My občania Slovenskej republiky dôrazne žiadame, aby predseda vlády Slovenskej republiky JUDr. Róbert Fico, CSc., bezodkladne odvolal ministra školstva Slovenskej republiky, JUDr. Ing. Tomáša Druckera. Nová vláda SR sa na jeseň roku 2023 ujala svojho mandátu a súčasťou jej volebných sľubov, ktoré dala slovenským [...]

Donald Trump, Vladimir Putin

Washington volá Moskvu: Ako Trump telefonuje s Putinom? Zákulisie prezidentských hovorov vás prekvapí

19.03.2025 09:40

Mýtus o „červenej linke“ medzi prezidentmi je nepresný.

Šalitroš, Migaľ,

Migaľ bude novým ministrom. Ešte v nedeľu tvrdil, že o funkcie im nejde. Zo Šalitroša sa stane štátny tajomník

19.03.2025 09:34, aktualizované: 09:53

Migaľ sa podľa vlastných slov stane novým ministrom už v stredu. Potvrdil aj to, že Šalitroš bude jeho tajomníkom.

Elon Musk, Tesla, vandalizmus

Ďalšie útoky na autá Muskovej Tesly, Trump to považuje za 'ľavicový terorizmus'

19.03.2025 09:04

Podľa amerického prezidenta Donalda Trumpa ľavica platí podpaľačské útoky na vozidlá od automobilky Tesla jeho poradcu Elona Muska.

Russia Putin

Tajnosti za múrmi Kremľa. Čo dostáva Putin na tanier, aký má vzťah k alkoholu a koľko zarábajú jeho ochrankári?

19.03.2025 08:00

Telesní strážcovia ruského prezidenta musia byť aspoň o hlavu vyšší od neho. A aké prísne hygienické požiadavky sú kladené na kuchárov Vladimira Putina?

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ. Vyhlásenie: Každý môj článok bez rozdielu vyjadruje len názory autora a jeho chápanie popisovanej situácie, ktoré získal v tom-ktorom čase, z jemu dostupných informácií, pričom neobsahuje žiadne tvrdenia. Jeho cieľom nie je znevážiť, haniť, či inak poškodiť žiadny štát, politika, žiadnu, konkrétnu osobu, profesiu, či skupinu osôb, len slobodne vyjadriť svoj názor na danú situáciu, či spoločenský problém.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,325
Celková čítanosť: 8054238x
Priemerná čítanosť článkov: 6079x

Autor blogu

Kategórie

Archív