Založ si blog

Čo poráža Slováka? Naivná viera v úprimnosť idiota!

Čo poráža Slováka? Naivná viera v úprimnosť idiota!

Príklad, takmer identický s dnešnou dobou. Keď v 60. rokoch minulého storočia samozvaného ľavicového člena neziskovej organizácie alebo politickej strany zaplatila kapitalistická lobby a americkí ochrancovia za verejné obhajovanie prílevu lacných zahraničných hosťujúcich pracovníkov do západnej Európy, automaticky použil hysterickú antirasistickú agendu, bohato okorenenú spomienkou na „hrôzy“ nedávno porazeného nacizmu.

Demokrat, by samozrejme nevykreslil týchto agitátorov ako podarených podvodníkov, ktorí sa nehanbia za peniaze veľkého kapitálu, aby zrádzalii Slovensko.

Západné kmene neprezradia, že farební umelci, ktorých títo podvodníci vítajú, devalvujú cenu práce európskeho pracovníka a degradujú jeho ťažko vybudované sociálno-ekonomické zázemie. To všetko v záujme geopolitického tlaku na trvalý hospodársky rast a boja proti konkurenčnému východnému bloku. Nie. Predstavili by našich nehanebných úchylov ako čestných, autentických politikov, ktorí sú s Marxovým kapitálom pod vankúšom a náboženskou vierou svojjej pravde oddaní, svojmu poslaniu, že bojujú za lepší svet.

Takže toto je živá alegória dnešnej vlády šialencov a politikov.

Proti Slovensku !

 

 

.:.

Poslanec Sulík v Austrálii nekúri. Ranč, okolo ktorého je záhadné ticho. Za takmer milión eur. Fico by už bol vyzlečený na Golgote

25.09.2022

Poslanec Sulík v Austrálii nekúri. Ranč, okolo ktorého je záhadné ticho. Za takmer milión eur. Keby toto kúpil Fico už je vyzlečený na Golgote. Je nad slnko jasné že poslanec Ríši Sulík nebude v Austrálii kúriť alá besný. Slniečko bude hriať jeho slnečný kolektor na jeho vypočítavej hlave. Naši podkupní novinári akosi nesondujú a nenaháňajú Rišina [...]

Poslankyňa Cigániková vyprovokovala bitku v bare. Maturantka ktorá sa bez hanby vtiera do slovenského zdravotníctva! Zlatí komunisti.

25.09.2022

Poslankyňa Cigániková vyprovokovala bitku v bare. Maturantka ktorá sa bez hanby vtiera do slovenského zdravotníctva! Zlatí komunisti. Keďže sa skrývala v šiltovke, dala som jej ju dole, nech všetci vidia, aká ‚inteligencia‘ reprezentuje svojich voličov v parlamente. Myslela som, že keď si uvedomí, že sa na ňu ľudia dívajú čo stvára, že sa ukľudní, hovorí [...]

Ako chce EK prinútiť ľudí a priemysel, aby v zime spotrebovali menej energie?

15.09.2022

Ako chce EK prinútiť ľudí a priemysel, aby v zime spotrebovali menej energie? V skutočnosti je dosť ťažké ovplyvniť obyvateľstvo, takže rozhodnutia o nich sa budú prijímať ako posledné. Dokonca aj pokusy Európy znížiť povolenú teplotu v jednotlivých súkromných bytoch budú mať len malý účinok. Je to preto, že v Európe je málo ústredného kúrenia. Po druhé, aj [...]

Irak, poľskí vojaci

Poľská armáda ponúkne občanom jednodňový základný vojenský výcvik

26.09.2022 15:08

Výcvik bude zahŕňať narábanie so zbraňou, streľbu, boj z blízka a čítanie z máp.

Donald Trump

Skončí Trump za mrežami alebo opäť v Bielom dome?

26.09.2022 14:00

Radikálny populista Donald Trump bojuje so zákonom.

lizz trussová

Trussová zrejme plánuje z ekonomických dôvodov upraviť britský vízový systém

26.09.2022 13:40

Britská premiérka by sa tak snažila vyriešiť problémy spojené s nedostatkom pracovnej sily v kľúčových odvetviach krajiny.

matovič NRSR

Mimoriadna schôdza k odvolávaniu Matoviča má byť v stredu

26.09.2022 13:22

Návrh na vyslovenie nedôvery ministrovi financií iniciovala SaS.

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ. Vyhlásenie: Každý môj článok bez rozdielu vyjadruje len názory autora a jeho chápanie popisovanej situácie, ktoré získal v tom-ktorom čase, z jemu dostupných informácií, pričom neobsahuje žiadne tvrdenia. Jeho cieľom nie je znevážiť, haniť, či inak poškodiť žiadny štát, politika, žiadnu, konkrétnu osobu, profesiu, či skupinu osôb, len slobodne vyjadriť svoj názor na danú situáciu, či spoločenský problém.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,127
Celková čítanosť: 6899523x
Priemerná čítanosť článkov: 6122x

Autor blogu

Kategórie