Založ si blog

Premiér Heger a minister Lengvarský patria do rúk prokurátora! Vyčerpaní zdravotníci nech poprosia generálneho prokurátora, aby zasiahol, ak nechcú viac rozhodovať o tom, koho napoja na pľúcnu ventiláciu a koho vystavia riziku smrti.

Premiér Heger a minister Lengvarský patria do rúk prokurátora! Vyčerpaní zdravotníci nech poprosia generálneho prokurátora, aby zasiahol, ak nechcú viac rozhodovať o tom, koho napoja na pľúcnu ventiláciu a koho vystavia riziku smrti.

Nemocnice sú pred kolapsom, už nemáme žiadnu voľnú ventiláciu – a kto ich mal zabezpečiť ? Piaty ilegálny výbor Komunistickej strany ?  Nie premiér vlády SR a minister zdravotníctva ?

Chýbajú pľúcne ventilátory – a kto ich mal zabezpečiť ? Piaty ilegálny výbor Komunistickej strany ?  Nie premiér vlády SR a minister zdravotníctva !

Pľúcne ventilátory nemajú odbornú obsluhu – a kto mal zabezpečiť vyškolenie obsluhy ? Piaty ilegálny výbor Komunistickej strany ?  Nie premiér vlády SR a minister zdravotníctva ?

Opätovne musia odkladať a ohrozené je zdravie každého občana –  a kto má zabezpečiť ochranu života a zdravia občanov ? Piaty ilegálny výbor Komunistickej strany ?  Nie premiér vlády SR a minister zdravotníctva ?

p.Heger píše – Nemocnice sú pred kolapsom – a kto má riadiť nemocnice ? Piaty ilegálny výbor Komunistickej strany ?  Nie premiér vlády SR a minister zdravotníctva ?

Vláda SR nechráni  zdravie svojich občanov, zdravie ekonomiky, neodľahčila odbornou prípravou zdravotný systém a teraz doplácajú na ich riadenie zdravím a smrťou nevinní ľudia.

Ďalším kriminálnym faktom je, že operácie a zákroky sa opätovne musia pre obyčajných ľudí odkladať a tak je ohrozené zdravie každého občana. A to len a len vďaka neschopnosti a nekonaniu premiéra a ministra zdravotníctva resp. celej vlády.

 

.:.:.

Na povrch sa dostávajú ďalšie dôkazy o diskriminačnej politike Facebooku

18.05.2022

Na povrch sa dostávajú ďalšie dôkazy o diskriminačnej politike Facebooku. Najnovšie podľa správy PJ Media s názvom „Facebook blokuje kresťanské vydavateľstvo detských kníh z reklamy„: Kresťanské vydavateľstvo detských kníh tvrdí, že Facebook zablokoval jeho reklamný účet, čím výrazne obmedzil jeho schopnosť osloviť nových zákazníkov. Good & True [...]

Vládna koalícia ako bezstavovce. Nemajú žiadne morálne hodnoty

12.05.2022

Naši takzvaní vládni koaličníci nechápu, prečo by mali byť lojálni voči svojej vlasti, keď sú platení za jej zradu. Nemajú žiadne morálne hodnoty. Srdce, ak chcete. Ako možno tieto bezstavovce považovať za autoritu? Znie to šialene, ale je to tak. Vyzerá to, že sme zabudli na to, že Západná Európa je historickou vlasťou fašizmu. A to, čo sa nám zdá bláznivé, je [...]

Pápež nevidí iba jedného agresora – Rusko. Čo na to Heger, Čaputová, Korčok a spol. So kereha?

08.05.2022

Pápež nevidí iba jedného agresora – Rusko. Čo na to Heger, Čaputová, Korčok a spol. Pápež František v rozhovore pre taliansky denník Corriere della Sera vyslovil myšlienky pre, ktoré by ho už viacerí mocní tohto sveta zrejme najradšej videli horieť v pekle. Svätý Otec napríklad vyhlásil, že na Ukrajine sa testujú zbrane: „Vojny sa vedú z toho dôvodu: aby sa [...]

Nórsko, bomba

Útočník v Nórsku pobodal štyroch ľudí, jedného ťažko ranil

20.05.2022 10:23

Policajti "predpokladaného páchateľa" dolapili zhruba po hodine.

covid koronavírus testovanie

Za štvrtok pribudlo 214 infikovaných. Covidu podľahli dvaja ľudia

20.05.2022 10:10

Vykonaných bolo 1524 PCR testov.

ZMOS / Protest /

PODCAST: Regióny bez kultúry, športu či autobusov? Kvôli Matovičovi hrozia ostrým štrajkom

20.05.2022 08:00

Obce a mestá na Slovensku vstupujú do pohotovostného štrajku. Reagujú tak na na návrhy z dielne ministerstva financií.

kórea, covid

Covidom sa v KĽDR nakazila už takmer desatina populácie, obetí však hlási len 65

20.05.2022 07:59, aktualizované: 08:42

Počet obetí stúpol na 65.

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ. Vyhlásenie: Každý môj článok bez rozdielu vyjadruje len názory autora a jeho chápanie popisovanej situácie, ktoré získal v tom-ktorom čase, z jemu dostupných informácií, pričom neobsahuje žiadne tvrdenia. Jeho cieľom nie je znevážiť, haniť, či inak poškodiť žiadny štát, politika, žiadnu, konkrétnu osobu, profesiu, či skupinu osôb, len slobodne vyjadriť svoj názor na danú situáciu, či spoločenský problém.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,097
Celková čítanosť: 6663710x
Priemerná čítanosť článkov: 6074x

Autor blogu

Kategórie