Založ si blog

Je teda pravdou, že sa jedná o pseudo-pandémiu koronavírusu ?

Je teda pravdou, že sa jedná o pseudo-pandémiu koronavírusu ?

Testy PCR nie sú ideálne na účely detekcie prítomnosti patogénu v hostiteľovi, v skutočnosti sú pre neho úplne nevhodné, už sa to písalo v súvislosti s pseudopandemiou a z iných dôkazov je zrejmé, že s vedeckou vedou je toto testovanie muskulárne na škorpióna, a preto je to viac o impresológii ako o vede.

Tento mesiac sa na webovej stránke WHO objavil materiál, ktorý defacto uznáva, že PCR testy sú veľmi variabilné, keď sa používajú na testovanie na koronavírus, čo je len eufemizmus, pretože sa v skutočnosti používajú na manipuláciu, a teda na podvody. Kľúč je  skrytý v tom, že detekcia PCR test pozitivity závisí od počtu replikácie cyklov, t. j. viac cyklov, tým väčšia je pravdepodobnosť, že to bude  pozitívny výsledok.

Takže všetko závisí od počtu vykonaných cyklov replikácie – hodnoty Ct. Preto vo svojich testoch pacienti s Ct viac ako 30 pravdepodobne nenesú žiadny vírus ! Napriek tomu sa bežne vykonáva 39 cyklov, takže pravdepodobnosť pozitívneho výsledku sa výrazne zvyšuje (čo teraz potvrdzuje WHO) a dokonca aj „pozitívny výsledok vo vysokom Ct, laboratóriá musia hlásiť ako pozitívny, to je dnešný konsenzus.

Tu je kľúčové slovo konsenzus, to znamená konsenzus, ktorý, hoci sa niektorým nemusí zdať podozrivý, je dôkazom toho, že tu sa nejedná o vedu, to znamená že o výsledkoch overených experimentmi a opakovane preskúmaných, čo je bezpodmienečný základ vedeckej metodiky, ale o politikách a postupoch, na ktorých sa niekto niekde dohodol. Kde a medzi kým sa táto dohoda uskutočnila, nám však dodnes nikto nepovedal. Zároveň nie je jasné, prečo a na akom základe k tejto dohode došlo, keď je zrejmé a teraz potvrdené WHO, že pri vysokých hodnotách Ct existuje aj vysoká pravdepodobnosť pozitívnych výsledkov bez ohľadu na to, či je testovaná osoba vôbec „infikovaná“. V každom prípade neexistuje zhoda vo vede, pretože žiadna zhoda nič nedokazuje, ale často sa používa na oklamanie verejnosti.

Vzhľadom na to, že PCR testy sú základom, na ktorom je založená celá pseudo-pandémia koronavírusu, a prostredníctvom desiatok tisíc údajne infikovaných z týchto PCR testov, nielen európska verejnosť bola niekoľko mesiacov manipulovaná, nie je prekvapujúce, aká je realita. Jedinou otázkou je, prečo WHO teraz zrazu prichádza s touto notoricky neskorou komunikáciou, a ako jediné vysvetlenie sa môže zdať, že variabilita PCR testov sa pravdepodobne teraz opäť použije, ale tentoraz opačným smerom. V čase očkovania by vysoký počet pozitívnych PCR naznačoval, že vakcíny sú v skutočnosti zbytočné, čo by mohlo oslabiť ochotu verejnosti dať sa zaočkovať.

…toť veľmi dôležitá otázka.

 

.:.

Pápež a jeho návšteva za milióny nie je žiadna skromnosť. Prečo neslúži na znak úcty aspoň jednu sv. Omšu liturgickým jazykom Slovanov?

13.09.2021

Pápež a jeho návšteva za milióny nie je žiadna skromnosť. 1/ To, že vítali pápeža s chlebom a soľou, ktorého sa iba dotkol. To že zem nepobozkal sa dá chápať a tolerovať, pretože mu to zrejme zdravotný stav nedovoľuje. To je v absolútnom poriadku. Zdravie môže kohokoľvek a kedykoľvek zradiť a obmedziť. Len otázka vyvstáva či bola návšteva taká naliehavá a [...]

SNP bolo najväčšie protinemecké povstanie v histórii Slovenska. Dnes ich vnukovia veselo bačujú vo Volkswagene ?

29.08.2021

SNP bolo najväčšie protinemecké povstanie v histórii Slovenska.Dnes ich vnukovia veselo bačujú vo Volkswagene ? K najhorším nemeckým vojnovým zločinom na Slovensku patria represálie v Tokajíku z 19. novembra 1944, kde najprv dopoludnia všetkých 34 mužov z dediny sústredili pri miestnom kostole, neskôr im prikázali pochodovať spolu s vojakmi smerom na sever. Za obcou však [...]

Ako sa vyhnúť faux pas pri stretnutí s pápežom ? najlepšie nejsť tam !

27.08.2021

Ako sa vyhnúť faux pas pri stretnutí s pápežom ? najlepšie nejsť tam ! Pápež konverzáciu aj ukončuje, je nezdvorilé, aby sme v rozhovore zotrvali dlhšie než pár minút, uzurpovať si ho pre seba nie je zdvorilé, keďže na neho čakajú aj ďalší. Pápež zavíta aj do Prezidentského paláca. Na stretnutie si prezidentka chce pozvať aj rodinných príslušníkov. Vlada [...]

Sophie in 't Veld

Veldová: Hamran a polícia majú plnú podporu EP

22.09.2021 18:33

Počuli sme veľmi znepokojivé veci, uviedla šéfka monitorovacej skupiny.

Bicykel / Cyklistika /

Väčšej bezpečnosti sa cyklisti zatiaľ nedočkajú

22.09.2021 17:54

Národná rada vrátila novelu zákona na dopracovanie.

Chorvátsko Krk žena nájdená totožnosť pamäť strata

Ženu so stratou pamäte v Chorvátsku identifikovali ako Slovenku

22.09.2021 17:35

Polícii sa doteraz podarilo zistiť, že Slovenka prišla do Chorvátska ako turistka.

NAKA

Obvinili bývalého šéfa operatívcov NAKA Jána Kaľavského

22.09.2021 16:39

Bývalého šéfa protizločineckej jednotky Národnej kriminálnej agentúry Jána Kaľavského obvinil Úrad špeciálnej prokuratúry.

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ. Vyhlásenie: Každý môj článok bez rozdielu vyjadruje len názory autora a jeho chápanie popisovanej situácie, ktoré získal v tom-ktorom čase, z jemu dostupných informácií, pričom neobsahuje žiadne tvrdenia. Jeho cieľom nie je znevážiť, haniť, či inak poškodiť žiadny štát, politika, žiadnu, konkrétnu osobu, profesiu, či skupinu osôb, len slobodne vyjadriť svoj názor na danú situáciu, či spoločenský problém.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,006
Celková čítanosť: 6117138x
Priemerná čítanosť článkov: 6081x

Autor blogu

Kategórie