Založ si blog

Je teda pravdou, že sa jedná o pseudo-pandémiu koronavírusu ?

Je teda pravdou, že sa jedná o pseudo-pandémiu koronavírusu ?

Testy PCR nie sú ideálne na účely detekcie prítomnosti patogénu v hostiteľovi, v skutočnosti sú pre neho úplne nevhodné, už sa to písalo v súvislosti s pseudopandemiou a z iných dôkazov je zrejmé, že s vedeckou vedou je toto testovanie muskulárne na škorpióna, a preto je to viac o impresológii ako o vede.

Tento mesiac sa na webovej stránke WHO objavil materiál, ktorý defacto uznáva, že PCR testy sú veľmi variabilné, keď sa používajú na testovanie na koronavírus, čo je len eufemizmus, pretože sa v skutočnosti používajú na manipuláciu, a teda na podvody. Kľúč je  skrytý v tom, že detekcia PCR test pozitivity závisí od počtu replikácie cyklov, t. j. viac cyklov, tým väčšia je pravdepodobnosť, že to bude  pozitívny výsledok.

Takže všetko závisí od počtu vykonaných cyklov replikácie – hodnoty Ct. Preto vo svojich testoch pacienti s Ct viac ako 30 pravdepodobne nenesú žiadny vírus ! Napriek tomu sa bežne vykonáva 39 cyklov, takže pravdepodobnosť pozitívneho výsledku sa výrazne zvyšuje (čo teraz potvrdzuje WHO) a dokonca aj „pozitívny výsledok vo vysokom Ct, laboratóriá musia hlásiť ako pozitívny, to je dnešný konsenzus.

Tu je kľúčové slovo konsenzus, to znamená konsenzus, ktorý, hoci sa niektorým nemusí zdať podozrivý, je dôkazom toho, že tu sa nejedná o vedu, to znamená že o výsledkoch overených experimentmi a opakovane preskúmaných, čo je bezpodmienečný základ vedeckej metodiky, ale o politikách a postupoch, na ktorých sa niekto niekde dohodol. Kde a medzi kým sa táto dohoda uskutočnila, nám však dodnes nikto nepovedal. Zároveň nie je jasné, prečo a na akom základe k tejto dohode došlo, keď je zrejmé a teraz potvrdené WHO, že pri vysokých hodnotách Ct existuje aj vysoká pravdepodobnosť pozitívnych výsledkov bez ohľadu na to, či je testovaná osoba vôbec „infikovaná“. V každom prípade neexistuje zhoda vo vede, pretože žiadna zhoda nič nedokazuje, ale často sa používa na oklamanie verejnosti.

Vzhľadom na to, že PCR testy sú základom, na ktorom je založená celá pseudo-pandémia koronavírusu, a prostredníctvom desiatok tisíc údajne infikovaných z týchto PCR testov, nielen európska verejnosť bola niekoľko mesiacov manipulovaná, nie je prekvapujúce, aká je realita. Jedinou otázkou je, prečo WHO teraz zrazu prichádza s touto notoricky neskorou komunikáciou, a ako jediné vysvetlenie sa môže zdať, že variabilita PCR testov sa pravdepodobne teraz opäť použije, ale tentoraz opačným smerom. V čase očkovania by vysoký počet pozitívnych PCR naznačoval, že vakcíny sú v skutočnosti zbytočné, čo by mohlo oslabiť ochotu verejnosti dať sa zaočkovať.

…toť veľmi dôležitá otázka.

 

.:.

Poslanec Sulík v Austrálii nekúri. Ranč, okolo ktorého je záhadné ticho. Za takmer milión eur. Fico by už bol vyzlečený na Golgote

25.09.2022

Poslanec Sulík v Austrálii nekúri. Ranč, okolo ktorého je záhadné ticho. Za takmer milión eur. Keby toto kúpil Fico už je vyzlečený na Golgote. Je nad slnko jasné že poslanec Ríši Sulík nebude v Austrálii kúriť alá besný. Slniečko bude hriať jeho slnečný kolektor na jeho vypočítavej hlave. Naši podkupní novinári akosi nesondujú a nenaháňajú Rišina [...]

Poslankyňa Cigániková vyprovokovala bitku v bare. Maturantka ktorá sa bez hanby vtiera do slovenského zdravotníctva! Zlatí komunisti.

25.09.2022

Poslankyňa Cigániková vyprovokovala bitku v bare. Maturantka ktorá sa bez hanby vtiera do slovenského zdravotníctva! Zlatí komunisti. Keďže sa skrývala v šiltovke, dala som jej ju dole, nech všetci vidia, aká ‚inteligencia‘ reprezentuje svojich voličov v parlamente. Myslela som, že keď si uvedomí, že sa na ňu ľudia dívajú čo stvára, že sa ukľudní, hovorí [...]

Ako chce EK prinútiť ľudí a priemysel, aby v zime spotrebovali menej energie?

15.09.2022

Ako chce EK prinútiť ľudí a priemysel, aby v zime spotrebovali menej energie? V skutočnosti je dosť ťažké ovplyvniť obyvateľstvo, takže rozhodnutia o nich sa budú prijímať ako posledné. Dokonca aj pokusy Európy znížiť povolenú teplotu v jednotlivých súkromných bytoch budú mať len malý účinok. Je to preto, že v Európe je málo ústredného kúrenia. Po druhé, aj [...]

lizz trussová

Trussová zrejme plánuje z ekonomických dôvodov upraviť britský vízový systém

26.09.2022 13:40

Britská premiérka by sa tak snažila vyriešiť problémy spojené s nedostatkom pracovnej sily v kľúčových odvetviach krajiny.

matovič NRSR

Mimoriadna schôdza k odvolávaniu Matoviča má byť v stredu

26.09.2022 13:22

Návrh na vyslovenie nedôvery ministrovi financií iniciovala SaS.

Jevgenij Prigožin / Vladimir Putin /

"Putinov kuchár" Prigožin priznal, že založil Vagnerovu skupinu

26.09.2022 10:45

Ruský oligarcha spresnil, že Vagnerovu skupinu založil v roku 2014 s cieľom vyslať bojovníkov do východoukrajinského regiónu Donbas.

Rusko Iževsk škola streľba

Pri streľbe v škole v ruskom Iževsku zomrelo 13 ľudí, z toho sedem detí

26.09.2022 10:44, aktualizované: 12:46

Páchateľ, sám absolvent tejto školy, vyzbrojený dvoma pištoľami a veľkým množstvom munície je po smrti.

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ. Vyhlásenie: Každý môj článok bez rozdielu vyjadruje len názory autora a jeho chápanie popisovanej situácie, ktoré získal v tom-ktorom čase, z jemu dostupných informácií, pričom neobsahuje žiadne tvrdenia. Jeho cieľom nie je znevážiť, haniť, či inak poškodiť žiadny štát, politika, žiadnu, konkrétnu osobu, profesiu, či skupinu osôb, len slobodne vyjadriť svoj názor na danú situáciu, či spoločenský problém.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,127
Celková čítanosť: 6899393x
Priemerná čítanosť článkov: 6122x

Autor blogu

Kategórie