Sloboda prejavu na Slovensku je potlačovaná. Nemôžeme slobodne hovoriť o islame, vlastenectve, migrantoch, homosexuáloch , pedofílii a rómoch.
17. júna 2021 20:24,
Prečítané 2 601x,
politolog,
Nezaradené
Sloboda prejavu na Slovensku je v žumpe. Nemôžeme slobodne hovoriť o islame, vlastenectve, migrantoch, homosexuáloch ,pedofílii a rómoch.
Cenzúra rozhlasu, internetu, televízie a novín pokračuje výrazným tempom. Prevládajú nevyvážené, neopodstatnené či účelovo spracované spravodajské príspevky.
V spravodajstve slovenských celoplošných televízií (STV1, STV2, Markíza, JOJ a TA3) sú časté príspevky, ktoré zobrazujú Slovenských vlastencov negatívne a stereotypne.
Zdôrazňovaním negatívnych javov bez analýzy ekonomického a sociálneho vývoja, sú vlastenci v týchto záberoch zobrazení ako exotické „saponáty“.
Buď sa budú verejnoprávne médiá správať ekonomicky a vytvoríme podobný model voľby a kontroly ich vedení ako BBC, aby sa zabránilo najhorším politickým tlakom, ktoré vedú po každých voľbách k spúšti, alebo ich treba sprivatizovať a zaručiť v licenčných podmienkach verejnoprávnu funkciu v oblastiach, kde to vyplýva z ústavy.
.:.
09.11.2025
Odstúpenie trénera Weissa je nevyhnutné. Slovan dnes pôsobí ako tím bez identity, bez vedenia a bez vízie. V ŠK Slovan Bratislava sme svedkami veľmi smutného scenára. Tréner Vladimír Weiss st. sa drží lavičky silou-mocou, hoci je už dávno zrejmé, že jeho éra sa skončila. Namiesto impulzu a autority pôsobí ako brzda, ktorá klub ťahá nadol. Hráči mu neveria, [...]
07.11.2025
Weiss musí odísť. Slovan hnije zvnútra. Na lavičke sedí tréner, ktorý žije z minulosti a z mena, nie z výsledkov. Stačilo. Vladimír Weiss st. sa stal symbolom stagnácie, chaosu a úpadku, aký Slovan Bratislava nezažil celé roky. Mužstvo, ktoré malo byť dominantné, dnes vyzerá ako skupina unavených turistov, ktorí sa náhodou ocitli na futbalovom ihrisku. Žiadna energia, [...]
03.11.2025
Keď hymna stráca úctu, stráca sa aj charakter športu. Pred každým hokejovým ligovým zápasom zaznie slovenská štátna hymna. Mala by byť okamihom hrdosti, zjednotenia, rešpektu. No dnes sa z nej stáva len otravná formalita, ktorú mnohí hráči pretrpia s výrazom znudeného turistu. Jeden sa kolíše, druhý sa obzerá, ďalší si odpľúva alebo krúti hlavou, akoby čakal, [...]
Som fakt zvedavá či aj u nás vznikne nejaká... ...
aha, takže pre to sú tvoje komenty také...... ...
Pravda! Alebo treba prestat pozerat tieto... ...
Ved furt vypisujete,kto Vam brani? ...
Celá debata | RSS tejto debaty