Založ si blog

Nové náboženstvo sa volá vakcinácia. Už Boha niet, je vakcína ! Nový svetový poriadok.

Nové náboženstvo sa volá vakcinácia. Už Boha niet, je vakcína ! Nový svetový poriadok.

Vylučovať osoby s prirodzene získanou imunitou má jasne za cieľ  , protežovať osoby vakcinované, na úkor nevakcinovaných.

To že, WHO tuto zásadnú zmenu nikde neoznámila a možno ju dohľadať len v materiáloch na webe WHO jasne ukazuje, že všetkým v čele WHO je jasné, že nie je dobré sa touto zmenou príliš chváliť.  Je to pochopiteľné, väčšina imunológov potvrdzuje význam prirodzené imunity, a jej podiel na imunite kolektívnej.

Budúci trend je tak jasný, jedinou správnou vierou, je tak iba viera vo vakcináciu, a keď hovoríme o viere, hovoríme tak to preto, že s vedou to nemá vôbec nič spoločného, ako dokazuje práve tento prípad vakcinácie (COVID19), ktorý nie je žiadnym príkladom vedy, ale ukážkou vakcinačného náboženstva.

A pritom zo zatiaľ dostupných vakcín, sa paradoxne priznáva , že súčasné vakcíny nie sú schopné zabezpečiť sterilizačnú imunitu, teda nie sú schopné zabrániť nákaze, čo znamená prieniku patogénu do organizmu a pravdepodobne ani teda šírenie nákazy na ďalšie osoby. Ideálne sú teda vakcíny schopné podľa tvrdenia farma loby, zabrániť iba symptómom, teda prejavom choroby. Rovnako  v prípade ďalšej kľúčovej podmienky, schopnosti zabezpečiť dlhodobú imunitu, to nebude asi príliš slávne, keďže „odborníci“ hovorí iba o odhadoch, a to od štyroch mesiacov, až po jeden rok, u ruskej vakcíny sa uvádza až 2 roky, takže ver kto môžeš a čomu môžeš.

.:.

Vláda SR – vláda pochybných cieľov.

29.01.2023

Vláda SR – vláda pochybných cieľov. Je „humorné“, ako dlho musia ľudia čakať na nevyhnutné snímky a liečbu. Táto vláda kvasimódov by teraz mala okamžite odísť a odovzdať to vláde odborníkov, toto je srdcervúce, Za celé tie roky socializmu som to nevidel tak zle. Zatavte túto zatratenú prekliatu. Ľudia umierajú, pretože sa nemôžu dostať na [...]

Nielenže sa mi zdá, že hľadanie pravdy má väčšiu hodnotu ako pravda samotná. Zdá sa, že ešte cennejšia ako samotná cesta je vôľa vydať sa na ňu.

28.01.2023

Nielenže sa mi zdá, že hľadanie pravdy má väčšiu hodnotu ako pravda samotná. Zdá sa, že ešte cennejšia ako samotná cesta je vôľa vydať sa na ňu. Súčasný stav našich sviatkov je smutný, v našich srdciach vybledli, posvätno zakryli pavučiny všednosti. Duše sú okorenené úpadkom a pýchou. Len prednedávnom bolo nebo ešte otvorené a človek mohol vzhliadať k [...]

Politológ : „Aj neplatné referendum 2023 bude víťazstvom rozumných ľudí.

21.01.2023

Aj neplatné referendum bude víťazstvom ! Ostatným nakadiť do rúk a nepustiť k elektrine a plynu. K vode nie, pretože sa aj tak neumývajú. Dnešné referendum bude i napriek neplatnosti pre nižšiu neúčasť víťazstvo zdravého rozumu. Je to tak. Pretože referendum sa stalo obeťou obludnej a cynickej manipulácie masmédií a ďalších idiómov v politike. Jediné platné [...]

babiš

Babiš si po prehre s Pavlom dá „politický detox", o budúcnosti povie viac po sneme ANO

30.01.2023 22:30

Expremiér je nakoniec rád, že v prezidentských voľbách nevyhral. Nenávisť voči nemu je podľa jeho slov "desivá".

Abrams M-1

Rusi sa desia západných tankov pre Ukrajinu. Sľubujú za ne milióny

30.01.2023 22:14

Spolubojovníci dostanú po pol milióna rubľov, smie ich byť však najviac desať.

Belgicko Brusel Nôž Útok

Útok nožom na bruselskej stanici si vyžiadal troch zranených

30.01.2023 21:25

Podozrivý útočník je polícii známy pre svoje "psychické problémy".

Eduard Heger / Boris Kollár / Richard Sulík /

Cirkus pred hlasovaním o termíne predčasných volieb: Kollár jún nepretlačil, Sulík nechce obísť Matoviča

30.01.2023 20:30

Výsledok? Stretnutie sa nakoniec uskutočnilo, no dohoda na termíne sa nezmenila.

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ. Vyhlásenie: Každý môj článok bez rozdielu vyjadruje len názory autora a jeho chápanie popisovanej situácie, ktoré získal v tom-ktorom čase, z jemu dostupných informácií, pričom neobsahuje žiadne tvrdenia. Jeho cieľom nie je znevážiť, haniť, či inak poškodiť žiadny štát, politika, žiadnu, konkrétnu osobu, profesiu, či skupinu osôb, len slobodne vyjadriť svoj názor na danú situáciu, či spoločenský problém.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,147
Celková čítanosť: 7077134x
Priemerná čítanosť článkov: 6170x

Autor blogu

Kategórie