Založ si blog

Nové náboženstvo sa volá vakcinácia. Už Boha niet, je vakcína ! Nový svetový poriadok.

Nové náboženstvo sa volá vakcinácia. Už Boha niet, je vakcína ! Nový svetový poriadok.

Vylučovať osoby s prirodzene získanou imunitou má jasne za cieľ  , protežovať osoby vakcinované, na úkor nevakcinovaných.

To že, WHO tuto zásadnú zmenu nikde neoznámila a možno ju dohľadať len v materiáloch na webe WHO jasne ukazuje, že všetkým v čele WHO je jasné, že nie je dobré sa touto zmenou príliš chváliť.  Je to pochopiteľné, väčšina imunológov potvrdzuje význam prirodzené imunity, a jej podiel na imunite kolektívnej.

Budúci trend je tak jasný, jedinou správnou vierou, je tak iba viera vo vakcináciu, a keď hovoríme o viere, hovoríme tak to preto, že s vedou to nemá vôbec nič spoločného, ako dokazuje práve tento prípad vakcinácie (COVID19), ktorý nie je žiadnym príkladom vedy, ale ukážkou vakcinačného náboženstva.

A pritom zo zatiaľ dostupných vakcín, sa paradoxne priznáva , že súčasné vakcíny nie sú schopné zabezpečiť sterilizačnú imunitu, teda nie sú schopné zabrániť nákaze, čo znamená prieniku patogénu do organizmu a pravdepodobne ani teda šírenie nákazy na ďalšie osoby. Ideálne sú teda vakcíny schopné podľa tvrdenia farma loby, zabrániť iba symptómom, teda prejavom choroby. Rovnako  v prípade ďalšej kľúčovej podmienky, schopnosti zabezpečiť dlhodobú imunitu, to nebude asi príliš slávne, keďže „odborníci“ hovorí iba o odhadoch, a to od štyroch mesiacov, až po jeden rok, u ruskej vakcíny sa uvádza až 2 roky, takže ver kto môžeš a čomu môžeš.

.:.

Duchovná dospelosť začína, keď prestaneme cítiť potrebu zachraňovať svet.

23.01.2021

Duchovná dospelosť začína, keď prestaneme cítiť potrebu zachraňovať svet. Sv. František kdesi hovoril o tom, že pastier ma smrdieť od oviec. Naopak, pastier ma voňať po nebeských pastvinách a len potom za ním ovce s radosťou pôjdu. Keď bude smrdieť ovčím hnojom, kde potom bude rozdiel medzi pastierom a ovcami? Ako spoznajú, že ich má viesť? Zato ale bude mať veľký [...]

Vakcína vyvinutá v Rusku – EpiVacCorona,  zatiaľ v priebehu testov vykázala 100% účinnosť. Tak prečo svet naďalej prehliada ruské vakcíny?

22.01.2021

… tak prečo svet naďalej prehliada ruské vakcíny? Potom, čo bola vakcína Sputnik V ako prvá na svete zaregistrovaná, západné médiá proti nej začala kampaň. Poukazovali na to, že nebola vyskúšaná, a preto nie je možné povedať, že je bezpečná. Ale! Nehľadiac na indície, že preparát Pfizer má mnoho vedľajších účinkov, táto americká vakcína sa nestala [...]

Kedy viete, že máte do činenia s nevzdelaným kreténom ?

22.01.2021

Kedy viete, že máte do činenia s nevzdelaným kreténom ? Dnes vieme, v čom sú problémy – klíma, migrácia, nesloboda… ale aj ako to odstrániť. Keď nabudúce budete počuť reči, že ľudia sú si rovní , že kultúry sú si rovné, viete s kým mate tu česť. Ak budete počuť, že nejaký mojžiš nám otvoril cestu cez more, viete, že máte do činenia s otrokárom, [...]

úmrtie, sviečka, pohreb

Vo veku 72 rokov zomrel novinár Štefan Šimák

27.01.2021 13:15

Šimák v minulosti pôsobil aj ako zástupca šéfredaktora redakcie spravodajstva Slovenského rozhlasu. Bol spoluzakladateľom vydavateľstva 7 PLUS.

Zuzana Čaputová

Svet si pripomína pamiatku obetí holokaustu, pridala sa i Čaputová

27.01.2021 12:15, aktualizované: 13:21

Zvolený deň sa symbolicky viaže k 27. januáru 1945, keď Červená armáda oslobodila koncentračný a vyhladzovací tábor Auschwitz-Birkenau.

taliansko nemocnica koronavírus

Ministerstvo schválilo používanie ivermektínu na boj proti Covidu

27.01.2021 12:14

Liek bude okrem nemocníc dostupný aj v lekárňach na lekársky predpis zatiaľ pol roka.

Vladimír Krčméry

Profesor Krčméry o boji s vírusom: Strata autority vedie k chaosu

27.01.2021 12:00

Keď sa niekde niečo začne kaziť, začína sa to deštrukciou autority. Niekto zosmiešni vládu, zdravotníkov, odborníkov, hovorí profesor Vladimír Krčméry.

politolog

Ó ..Ave Crux spes unica! Ak ho neporazíš na prvý pokus, tak skús zmeniť duelové postavenie...na mape nájdi Dom Stvoriteľa a zadaj tam pohyb.... potom povedz. že žiješ.....Žiješ. Vyhlásenie: Každý môj článok bez rozdielu vyjadruje len názory autora a jeho chápanie popisovanej situácie, ktoré získal v tom-ktorom čase, z jemu dostupných informácií, pričom neobsahuje žiadne tvrdenia. Jeho cieľom nie je znevážiť, haniť, či inak poškodiť žiadny štát, politika, žiadnu, konkrétnu osobu, profesiu, či skupinu osôb, len slobodne vyjadriť svoj názor na danú situáciu, či spoločenský problém.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 928
Celková čítanosť: 5638788x
Priemerná čítanosť článkov: 6076x

Autor blogu

Kategórie